Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 05:06:53
EUR 34.7748 05:06:53
USD 32.4684 05:06:53
ALTIN ONS $2337.9850 05:06:53

Konu: olup bitecek hadise yaklaşık bu diyebilirim..

⭐⭐Keten_prens ()
Gümüş

Yorumlar (173)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kızıl_elma48 ()

Aaa teşekkür ederim ederim zeyno sağolasın. Herkesin bir kızıl elması olması lazım. Rabbim kazancına bereket versin bir iken bin etsin inşallah

Zeynocuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

3 gun önce cvp yazmistim Eray abi kopyaladim alt yorumda.. demekki arada yorumlar düşmüyor boşuna trip yapmışım kusura bakma abi hemen takibe aliyorum :)) sen ve diger emek veren hocalarımın yorumu benim icin değerli :)

Keten_prens için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeynocuk ()

Nickin gibi yorumunda harika abi

Kızıl_elma48 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

farketmemişimdir takip ettiğimi düşünmüşümdür...

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Sizde herkesi takip ediyosunuz sisteri etmiyorsunuz:))

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

takibi bile bırakmışsın aşkolsun zeyno..

1BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

en son mesajın 18-19$ sormama gerek yok zaten dedin...

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

vermedin eminim... bende bana kızdı herhalde dedim...

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Yoo cvp verdim anında demekki düşmemiş

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Piyasada dünyq borsqlarında 2 trilyon kara para dolasiyor , bu para yıl sonuna kadar realize edecekler.. Buda emtialar metaller üzerinden gerçekleştirilebiliyor.. Powell dediği enflasyon %2 de tutqrım demesi bu 2 trilyon abd ye real para olarak geri dönmesi demektir.

TOLGACAN96 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

ne zaman yazdın kardeşim görmedim... en son resmimi asıyordun sonrası yok bende sana şaka bile yaptım cevap vermedin...

0BeğenmedimŞikayet

TOLGACAN96 ()

Temel ihtiyaçların neredeyse tamamında; her şeyin fiyatı 2 katına çıkarken nasıl olacak o. Ben de çok merak ediyorum.

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Anlatmak istediğimde bu zaten.. Döke döke gidecek, iniş çıkışı kısa zaman alsat tututtran iyi kazanır.. O ayrı bir durum.

Kızıl_elma48 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Ons 45/50 arasına düşünce jp morgan amorti olur. Onslwrın yükselmesi folwr endexi düşüşü demektir.. Hiç bir ülke yıl sonunu yüksek kurdan kapatmaz hele bu gelişen olaylardan ötürü.. Dolwr 7/7.50, pıyasa zaten 8 altında bekliyor.. Endex yıl sonunu yüksek kapatmaz.

5BeğenmedimŞikayet

Kızıl_elma48 ()

Kızıl_elma48 yorumu (1 hafta önce)
Bence herşey tam olarak olması gerektiği gibi ilerliyor. Gümüş 6,50 seviyelerinde kalıp buralara düşmeden yukarı atak yapsa idi çoğu kimse elindeki gümüşü 7 lerde dahi satmayacaktı. Daha yukarıları hedefleyecekti. Şimdi buralara düştü bir çoğu zararkes yaptı kasa kazandı. Elinde gümüş olmayanlar daha da düşecek endişesi ile almaya korkar oldu yaklaşmıyorlar. Belki cesaret edip alamayacaklar. Kasa yine karda. Cesaret edip alacakların çoğu 6,00 ile 6,50 arasında satıp karını alıp çıkacak. Tekrar düşüş için pozisyon alacak. Ortalaması 6,00 ile 7,00 arasında olup zararkes yapmayanlar şu anki zararı kurtardığına sevinip fiyat gelince satacaklar. Paralarını 1 ay bilemedin 2 ay kullandırmış olacaklar kasa yine kazanmış olacak. Gümüş 7 üzerinde hareketlere devam edecek 7,50 ler 8 ler derken sabırsız yatırımcı yine baktı gümüş gidiyor dalacak. Maliyeti 5 ile 8 arasında kimse kalmaması speğin keyfine keyif katacak. Yeni maliyetlenenler hep 8 ve üzeri olacak. spek spekliğini yapacak.. Speğin istediği gibi zirveye herkesi döke döke gidecek gümüş. Kendi düşüncelerimdir. Ytd.

https://altin.in/kizil_elma48/4
Olması gereken aynı düşüncedeyim bende

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Hocam size o kadar yorum yazıyorum hiç oralı olmuyosunuz.. bi dahada atmam son olsun iyi günler...

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

yıl sonuna kadar 11,50 çok ilginç bir rakam hocam... kur ne burada hesaplanırken ons ne...

0BeğenmedimŞikayet

Aliby ()

Hımm ama kardeşim mutlaka teşfik paketini çıkarmak zorunda abd ve ben hafaya çıkaracaklarını düşünüyorum insallah çıkarırırlar tabi ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

O adam almadı diye dahada düşecek demiyorum.. Onunda hesabını yapıyordur..

Aliby için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kilic2000light ()

Bi yerde fırlar o zaman yıl bitmeden bu gmş abi

0BeğenmedimŞikayet

Aliby ()

Ha yani o adam almadı diye teşfik paketi çıksada düşecek diyorsun ve baya da yoldızın var kardeşim senin

1BeğenmedimŞikayet

Kilic2000light ()

11,50 tl mi , abi ağzından bal damlıyor :))

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Hocam 11.50$ sandım 11.50 tl olabilir cok sevindim yuppiii :))

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Gms tl bazında.. Ustam..

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

bu 11,50 gümüş tl mi yoksa ons mu

0BeğenmedimŞikayet

TOLGACAN96 ()

TEMMUZDAKİ öngörüyü söylüyorsunuz... Ancak şunu hatırlatmak isterim ki; mevcut ALGI şuan çok değişti. Pandemi'nin seyrindeki tehlike Temmuz beklentilerinin çok üzerinde...

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

2021 e kaldı herşey desenize :(

1BeğenmedimŞikayet

acemigms ()

ağzından bal akıyor ağam bu dediklerin hepsi mantıken doğru Ekim kasim Aralık emptilar için çok hareketli olucak sizin söz etmiş olduğunuz sozlerde

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Evet sadece yıl sonu kapanışı için.. Olaylar değişmediği sürece görülebilme olasılı var.

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Bakın atladıgınız önemli bır konu var. Jp morgan gms de kaybi yüksek, manipüle yaparak kaybını toplwmaya çalışırken kara para olayina girdi. Londra bankasından 250 mil. Dolar swtıl ywpınca ertesi günü gms düşmedimi. Grwfiğe göre evet o seviyeler görünüyor, jp morgan 250 mil dolar Frankfurt bankasına taşıdı .. pusuda bekliyor. Grwfige göre 17/18 leri morgan bizden iyi biliyor, herkes satıp o seviyeleri beklerken, morgan az alttan 250 mil dolwrlık alınca yılın en büyük ters köşesi olacak.. Ve jp morgan şirketi kayıplarını kısa sürede yıl bitmeden amorti edecek..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum