Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0759 08:53:25
EUR 34.8422 08:53:25
USD 32.3620 08:53:25
ALTIN ONS $2313.3300 08:53:25

Konu: 30.09 2020 gümüş- gr/tl 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Gümüşte
1.bolge düşüşte girecegı kanalı gosterır ve bu kanalın dip rakamı 5.40 gösteriyor.
2.bolge yatay band aralıgıdırburda genıs aralık mevcut alt ve ust sıyah cızgıler gosterıyor
3.bölge yükseliş bolgesidir ve orta vadede 6.03 ustune attıgında 6.60 hedefler.
-

Gr/tl de kırmızı çizgi aralıkları geniş band aralıgıdır
mavi çizgiler dar band aralıgını gosterır
yeşil ve üst mavi çizgi yatay band aralıgı

Ons yönünde 1903 kırmızı cizgimiz olacak, usrunde 4h ve gunluk kapanıslar olumlu
bu rakam Altın dakı kapanıslar olumsuzluk olarak algılanır.

Bir kaç gundur çin piyasasının kapanısı ve aylık kapnısa dıkkat cekmıstık
temkinli ve tetıkte sabırla ızlemek alım yonunde olanlar belırttıgımız bolge altlarında parcalı alım dusunebılır,
ancak emtia da olanlar mumkunse pozısyon degıstırmemek yonunde kullanabılır.

SAYGILAR

Yorumlar (87)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Sağolasın kardeşim eline emeğine sağlık eyvallah

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

her ıkınızınde yorumlarını dıkkatle okuyorum ve onemsıyorum, her ıkınızede sevgıler

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Eyvallah hakan kardesım degerlı yorumlarınızdan faylanmak guzel, yarın ve onumuzdekı hafta cok seye gebe olacak

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

İnşallah kardeşim, bir saate boşa çıkarım. Akşam rahat rahat görüşürüz Muradım.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Abim @hakan7038 varken bana söz düşer mi bilemedim dxy şu an ons'un önünü açıyor gibi duruyor ons 1900 bandina yerleşir ise alıcıları usd den buraya geri alabilir
ama bizde usd yi sorarsan bu gece 7.72 altı kapanış gelmezse 7.79 kritik üst seviyesi aşarsa ne olur sen daha iyi bilirsin

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, dolar günlükte 7.64-7.71-7.78-7.87 yatay kanal aralıklarında hareket ediyor şu anda. Aşağıdan güçlü alım geldiğinden aşağı destek yönünde değil, yukarıda direnç yönünde hareket ediyor. Haftalıkta doların durumu tehdit oluştursa da şirketlerin dış borç ödemeleri yaklaştıkça dolar düştükçe satın almaları normal karşılanabilir. Aylık rsi de negatif uyumsuzluk dikkat çekiyor. Ancak dolar biz de farklı fiyatlandığından teknik olarak düşüş olabileceği yönde ipuçları çoğunlukta olmasına rağmen temel etkenler nasıl fiyatlama yapacak o da merak konusu. Ons da daha önceden belirttiğim üzere günlükte bozulma yok. Macd yönünü yukarı çevirmiş, rsi 46 da yönü yukarı. 50 zaten rsi de normalde önemli rakam ancak bu sefer iki kere önemli. Çünkü rsi üzerinde çizim yaptığımızda ayrıca direç noktası olarak karşımıza çıkıyor. Aradaki önemli seviyeler geçildikten sonra yukarıdan gelen düşüş direnç çizgisinin kırılma rakamı 1935, üst kanala geçiş 1958. Yarın önemli veriler var. Ons zorlanıyor ve hacim düşük. Piyasa yarın ki Abd verilerinin sonuçları ile teşvik paketinden gelecek kesin haberi bekliyor diye düşünüyorum. Normal şartlarda olsak, ons da en azından yukarıdan gelen direnç çizgisine değmesini beklerim. Ama veriler altında bekleyip göreceğiz. Sevgiler, saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

gelmesı onemlı deıl 4h kalmalı

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

karısık geldı ana verı ıcın beklemek lazım

Can555 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

3.02 gumus
330 larda altın

ALLAH BEREKET VERSIN guzel rakamlardı ve streslı gunlerdı ancak yıne bır o kadar kazanc verdı

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

tutar tutar kırmaz beni :)

01suskun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

evet o ralli acayip bir hareketti her zaman nasip olmaz emtiada böyle hareket iyi yakalamışsın

0BeğenmedimŞikayet

51Fatih51 ()

Gümüş işlemi bankadan mı yapıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Can555 ()

15.30 verileri nasıl usta Bna göre ne iyi ne kötü sen ne diyosun

0BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

Eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

gecen mart nısan da 3.02 de tanısana kadar bende sevmıyordum, ama ne tıcaretımde ne altında almadım yuzde 140 kazancı

0BeğenmedimŞikayet

Ş_yılmaz ()

Hocam forvet degişikliginden sonra gol oldu şimdi :)))

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Evet kardesım ıyı olabılırdı, anlasılır acık basıt ve cok teknık olmayan bılgıler paylasmaya calısıyorum, grafık alt ve ıclerıne yorum yazıyorum. elımden geldıgınce sadecelestırmeye ozen gosterıyorum

ozgrylmz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harun_k ()

Bide rasyo dusseydi

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

gümüşü olanlara bol kazançlarr diyelim ben bi türlü sevemiyorum onu :)

0BeğenmedimŞikayet

ozgrylmz ()

Kardes senin sayfani surekli takipteyim ama anlayamadigim seyler var keske bu sitenin ozel msjlasma bolumude olsa net fikir alisverisleri de yapabilirdik

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

su an saat gıbı calısan gumus ve gr- tl grafıgımız var, eger ustunde kalıcı olursa grafıktekı bır ust banda gecmıs olacaz ve bu grafık calısmaya devam edecek.

0BeğenmedimŞikayet

Gülpolat ()

Tekrar alt dirençler :))

01suskun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

01suskun ()

Ya Tutunamazsa :))

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

1h ve 4h de kalıcı olursa bır ust banda gecıs yapar

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

1907 üstü kapanışlar sonraki fibo dirençi 1911 bakalım tutunacakmı buralarda

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@hakan7038 @Murat5635 alt yorum fıkır alabılırmıyım

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

onsu yukarı atıyor ve atacak gıbı, şayet sabahtan berı dıkkat cektıgım 15:30 abd verılerı asagı cekmezse.

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Bu sefer toparlanma olacaktır biraz daha hareket edip ondan sonra senin dediğine geliriz.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

doların düşmesi dxy baglı bir düşüş beklemiyorum ben TL nin biraz toparlamasından kaynaklı düşüş olacak bence ki ons ile doların aynı anda düşmesinide görebiliriz belkide:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum