Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 07:29:43
EUR 34.7824 07:29:43
USD 32.3002 07:29:43
ALTIN ONS $2309.4850 07:29:43

Grafiği gönderen: super_conqueror

Aşagıdaki kesik mavi ince çizgiyi takip edelim.Alımların büyük çogunlugu bu bölgede yapılabilir.Ama bu bir tavsiye degildir.Karar Siz'in :)

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Karamelli ()

Son bir tepki yükselişi daha mi olacak yani hocam

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Hocam şimdi kafam karıştı alt yorumlarda düşüş bitti diye okudum yanlışmı gördüm bakıcam şimdi tekrar

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

26 üzeri diyeli.27 ye yaklaşabilir.

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Kaç mesela tepki yükselişi görmesi gerek hocam

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Hocam artık düşmeyecek olarak mı anlamalıyız son mesajlarınızı.. teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Grafikleriniz eminim güzeldir değerli de ama ben anlamiyorum keşke surdan al surdan sat deseniz :)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

@hakankaradeniz uzun vade gümüş grafigi

0BeğenmedimŞikayet

Fusica ()

Ekim 14 e kadar düşüş trendinde alimlari takip etmek lazım.. mantıken yukselise daha varsa.. )

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Hocam yükselir mi tekrar

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Hocam şuan da bu yükselişin sebebi ne

0BeğenmedimŞikayet

Ürüntoplayıcı ()

Üstat güncel grafiğe bakarak destekleri görebilirsiniz, alarm kurarak yada talimat vererek o bölgelerden alım yapabilirsiniz. Keşke lerle bu iş olmaz @super_conqueror kimsenin danışmanı değil yazdığınız mesaj anlamsız, ytd

First1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

izleyici1 ()

Dostum adam sana al sat demiyor ki ihtimalleri göz önünde bulundurman için teknik bilgileri paylaşıyor. Ayrıca parca parca alım yapılabılır 2 gun onceden de demişti. Burada anlatmak istedigim tarafsız bir şekilde durumu dile getirmek. Teknik bilgiye bakarsın yorumlamayı yapıp kendin karar verirsin. Sabah erken kalktım destek paketini duydum bir miktar ben alım yaptım. Normalde riske girip buralarda kademeli giriş yapmayacaktım ben. Haber gelince girmeye basladım. Yani işin özü kendiniz karar verin. Haberleri iyi analiz etmeniz lazım. Yoksa birilerinin agzına bakıp yatırım yaparsanız cok zarar edersiniz. (burada kötü anlamda super conqueror a bır ıthafta bulunmuyorum. Genel olarak söylüyorum. )Bol kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Xpress ()

Abd acilana kadar yukselis abd acilinca dusus :)))

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

iPTAL demedim. Halen tepki yükselişi(düzeltme)oldugunu düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Muhsinbey ()

Göz kamaştıran bir grafik :)

0BeğenmedimŞikayet

First1 ()

Üstat parca alim yapılabilir diyorsunuz ama keşke bunu dün akşam söyleseydiniz 5.76 lardan parca alırdık , fikriniz değişti anladığım kadarıyla 20 li hedef iptal oldu demekki

0BeğenmedimŞikayet

Mstcn90 ()

Teşvik paketi her an herşeyi degsitirebilir diyosun. Tekrar görüşme bugün sanırım dimi?

0BeğenmedimŞikayet

First1 ()

Üstat selamlar, hangi kademelerden parçaları alalım

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Sürüyor tabiki. Ama temkini elden bırakmayalım. Kademe kademe alımı yapalım.

Mstcn90 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mstcn90 ()

Üstad 22 dolar hedef halen sürüyor dimi

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Kapanışı kaç üzerinde yapması lazım

0BeğenmedimŞikayet

Hacıabi47 ()

Elinize sağlık, harika paylaşımlar yapıyorsunuz, iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Abdli corc amcalar satış yapmazlar da alsalar bari bi tık yukarı çıksın stresten saçlarım ağardı:))

0BeğenmedimŞikayet

Kilic2000light ()

Hocam 2 numara kac ons :)

8BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Kademe kademe yükselecek.2023 bekleyin demiyorum.

Kocaeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BaFRaLıı55 ()

Hocam sizin kadar profesyonel anlayamiyorumki simdi kendi kendime diyorum yıldanmi bahsetti onstanmi :)

0BeğenmedimŞikayet

Pacio_Yatırımcı_Olan ()

abi benm gibi grafik okumasını daha bilmeyenler için alım yapılacak olan bölgedeki tahmini tutar nedir söyleyebilirmisn.

0BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Hocam hayırlı akşamlar , alım için bekliyorum vadesi olmayan nakit mevcut. Parçalı olarak nerden başlamalıyım alımlara. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Kilic2000light ()

Hocam benim kafa biraz kalin su an ilk istikamet sari 2 ve üst kat sari 3 yani tırmanış dogru anlamismiyim :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum