Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 06:03:29
EUR 34.7339 06:03:29
USD 32.5072 06:03:29
ALTIN ONS $2392.1450 06:03:29

Konu: 30.09 2020 gümüş- gr/tl 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Gümüşte 4 saatlikte mezartaşı oluşumu var tehlıke gostergesıdır.
1.bolge düşüşte girecegı kanalı gosterır ve bu kanalın dip rakamı 5.40 gösteriyor.
2.bolge yatay band aralıgıdırburda genıs aralık mevcut alt ve ust sıyah cızgıler gosterıyor
3.bölge yükseliş bolgesidir ve orta vadede 6.03 ustune attıgında 6.60 hedefler.
-

Gr/TL de de 4h de yine mezar tası olusumu mevcuttur

Gr/tl de kırmızı çizgi aralıkları geniş band aralıgıdır
mavi çizgiler dar band aralıgını gosterır
yeşil ve üst mavi çizgi yatay band aralıgı

Ons yönünde 1903 kırmızı cizgimiz olacak, usrunde 4h ve gunluk kapanıslar olumlu
bu rakam Altın dakı kapanıslar olumsuzluk olarak algılanır.

Bir kaç gundur çin piyasasının kapanısı ve aylık kapnısa dıkkat cekmıstık
temkinli ve tetıkte sabırla ızlemenmeli alım yonunde olanlar belırttıgımız düşüş bolgeleri altlarında parcalı alım dusunebılır,
ancak emtia da olanlar mumkunse pozısyon degıstırmemek yonunde kullanabılır.

SAYGILAR

Yorumlar (65)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ak28 ()

Bende öyle düşünüyorum 6'2 ortalam a gumus zararı kapatsam satacağım altında vaktim var

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Tşk ederiz

1BeğenmedimŞikayet

Nurten20 ()

Tavsiyeniz cok mantikli

2BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

İyi geceler harika bı yorum olmuş daa neyse

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1923 ()

Çok güzel yorum tebrik ederim

9BeğenmedimŞikayet

66vip ()

KAZANCIN SIRLARI

1- Önce sabır : Alırken acele etme. Satarken acele etme. Terste isen zararına satma sabret.

2- Sonra şükür : Kar cepte güzeldir daha çok diye bekleme kanaat et.
-

Sevgili arkadaşlar; YATIRIM TAVSİYESİDİR.

Burda hoca usta üstat vs diye hitap ettiginiz bizler, piyasa yapıcılar yada bu işilerin profosyenel uzman falan degiliz. Yıldızlı olunması yada sizlerden eski olunması burdaki insanların Yatırım işini çok iyi biliyor anlamına gelemez.

Sadece sizlerden biraz site içerisinde altını çiziyorum yatırım işinde site içinde sizden tecrubeli olduklarını gösterir. O yüzden her yorum okunmalı, herkesten akıl alınmalı ancak kendi araştırmalarınız ve tahlilleriniz sonucunda kararı sizler vermelisiniz.
Kar zarar para sermaye sizin oldugundan son karar sizin olmalıdır.
Özellikle teknik çalışması olmayan sadece kişisel ongorulerını yazan yada kendı pozısyonuna gore yorum yapan ınsanların yaptıkları yorumlar temennıden ote gıtmeyecegınden dikkatli olunmalıdır. Bu kişiler burda sanki bir yatırım uzmanı gibi al- sat- tut- yat gibi net fikirler beyan ederek yonlendırme yapıyorlar, bu hem yasal degil hemde etik degildir, kaldı ki o şahısların yatırımları varmıdır yokmudur sadece burda zaman gecırmek içinmi bulunuyorlar bilinemez. O sebepten dolayıdır ki herkesi dinlemeli ama son karar sahıslar kendi vermelidir.

Kazancınız hayırlı ve bereketli olsun...

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bana gore altın ve gumus yılın zırcesını gordu sanırım. Tekrar toparlasada zırve rakamları gecmesı yada tekrar gormesını olası gormuyorum

KAPAKÇI_GELDİİİİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Çok extrem bır haber olmadıgı surece kısa vadede cok hacımlı bır toparlanma beklememek gerek

KAPAKÇI_GELDİİİİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Trk123
Alt yorum kardesım

0BeğenmedimŞikayet

Harun_k ()

Bu gece çin yokmu hocam

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Günlük kapanıs grafıge göre gr/tl ve gümüş düşüş kanalı içinde kapattı
ons altın- ons gümüş te aynı sekılde dusus kanalı ıcındedır
Usd yıne dusus egılımınde devam edıyor

Düşüş kanalı ıcınde bulunan metaller kanal alt destegını test etmek ısteyebılır.

ay sonu olması- çinin tatıle gırmıs olması ve abd tesvık paketının gunun bellı olmayısı mıktarın belırsızlıgı ve verıler (ozellıkler abd verılerı) etkılı olmakta.

Kısaca emtiaların dusus kanalında devam ettıgı goruluyor, yukselıse gecerıcek bır haber akısı olmadan grafıkte gorulen kanal ıcınde daha asagı yonlu hareketler beklemek mumkun.

Alt yorumdakı grafıkten rakamları ve hangı kanal ıcınde oldukları ıncelenebılır.

0BeğenmedimŞikayet

acemii06 ()

Iyi geceler :)

Srkn87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Iyi geceler

acemii06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemii06 ()

Saol, Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Allah yardım etsin... patronlar öyle işte

0BeğenmedimŞikayet

acemii06 ()

Benim mesai 15 saat :)) alıştım artık

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Itirazim var mesai 8 saat olur kabul etmiyom

0BeğenmedimŞikayet

acemii06 ()

Aynen , çok çalışıyorum sanırım:) bitmedi daha mesai :(

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight67 ()

Büyük harflerle yazınca daha anlaşılır oldu gerçekten bi bilene sorayım dedim yazdıklarınız bana biraz teknik geldi neyse kıymetli vaktinizi almayalım sizin

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Bekleyim ozaman nasip düşerse alırız bi parça daha

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Sende mesaiye devam:))

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bende 5,40 dıp gorunuyor oraya gelmeden de donebılır ama yanılabılırımde

Yasoaltin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemii06 ()

Evet beklemeye devam gibi , baksana

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Gümüş alış 5.48 var elimde daha aşağı gitme durumu varmı 4 civarı teşekkürler şimdiden hersey icin grafikler net anlaşılır:)

0BeğenmedimŞikayet

acemii06 ()

Değsin ama artık:)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

KARDESIM BEN AL- SAT YORUMU YAPMAM
genel bıldıgım ve gordugumu paylasırım karar sıze aıt

Moonlight67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight67 ()

@66vip elimdeki parayı 6 Ağustos'ta altına yatırdım 491 den aldım ekim ayının ortalarında bi araç alacağım biraz düze çıkar mıyım yoksa 475 leri görünce çıkmalımıyım sizce fikir verirseniz sevinirim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum