Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 01:43:02
EUR 34.8160 01:43:02
USD 32.4761 01:43:02
ALTIN ONS $2321.7450 01:43:02

Konu: 29.09.2020 Gr/tl ve gumuş 66vip SON DÜZLÜK

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Gümüş/TL
1. bölge yükseliş bandı, yani siyah nokta üstüne attıgımızda yükseliş bandındayız demektir, karar noktası 5.98-6.03 oldugunu soylemıstık.
Bu nokta ustunde kalırsa kalanl ust destegıne kadar ufak zıklaklarlada olsa gidecektir, ancak Altın da kapanışlar gelirse alt kanal destegini yine zikzaklarla test etmek isteyebilir.

Gr altında yine daha önce belirttigimiz 475 karar noktasıdır, Üstünde kapanıslarda bir üst bölge olan yükseliş kanalaına gecektir ve ust kanal cızgısıne kadar zigzaglar dahılınde hareketle kanal ust cızgısını test etmek ısteyebılır.

Karar noktasından alt rakamlarda kapanışlar yapması bır alt bolgeye atacaktır, orda yıne zıgzaglarla kanal alt cızgısını test etmek ısteyebılır.

Ons 1893 ve usd 8.82 takip edilmeli

Basit ve anlasılır anlatmaya calıstım.
SAYGILAR

Yorumlar (146)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Yani aysonu kapanisina dogru düsebilir dogrumu anladim çok teşekkürler ederim Saygilar Sevgiler

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

evet su an o kanaldayız ama hep hatırlatıyorum

ay sonu kapanısına dıkkat edılmelı

Birtek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

tabıkı sarkar ama yol bellı yon bellı , zıgzaglar mutlaka olacak kar satısları olacak

Esaretci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Iyi akşamlar hocam gümüş yukselis kanalina girdimi

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah kardesım saolasın

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Üstad yani bu saatten sonra 1890 aşağısına sarkmaz mı diyorsun ons?

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Benim şahsi sıkıntım olduğunu söyledim zaten burda kimseyi etkileyecek bir cümle kurmadım vip ustayıda anlatmanıza gerek yok kendisinin grafik çalışmalarının ne kadar etkili olduğunu da biliyorum bazen grafiklerin yanında sağlam bir öngörüsü olduğunuda çok iyi biliyorum sizde bir yatırım tavsiyesi vermek istiyorum öngörü yatırımda en büyük silahtır

Sener81 için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ons 1891 tamam

475 gr/tl tamam

6.03 gumus tamam

yenı hedeflere yol alıyoruz.

1903 ONS

485 gr

6.15 Gümüş

Hayırlı kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Öngörü demeyelim vip hocam grafik çalışmaları ile tahmin de bulunuyor siz sadece his olarak yada istediğiniz için öyle düşünüyorsunuz bence insanlari etkilenmemek adina hiç bir temel teknik bilgi paylaşmadan düşecek edecek demek doğru değil..

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Tamam usta daima takipteyiz gelişme görürsen zaten uyarırsın bizleri teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

kardesım satışı her dırenc noktasından yer, her destektede alıcı bulur. Onemlı olan düzeltmeleri gorup orda pozısyon degıstırmek.

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Usta senin öngörülerine çok güveniyorum onda sıkıntı yok fakat benim öngörüm mü diyelim içimdeki sıkıntımı diyelim içimde ciddi bir satış yiyecekmiş gibi hissediyorum sıkıntı bu umarım anlatabilmişimdir vip usta:)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

6.80 yukselıs ust bandı zaman vermek mımkun deıl ama yukselıs bandındayız

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah kardesım cok tesekkur ederım, bırlıkte kazanabılmek amacımız

furkanmemıs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

furkanmemıs ()

adamsın adammm yenı sekmeler kısmına senın sayfayı ıgneledım bu sıteye degıl sadece senın sayfaya gırıyorum ve cıkıyorum adamsın

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

kardesım yorumlar dusmuyor ve gunduz ısler dolayısıyla bakamıyorum, ayrıca ovgu ıcın yazmıyorum kardesım faydamız olur dıye, yınede saolun

furkanmemıs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Sayın vıp birinci yükseliş bandı hedef ne zaman yanı 680

0BeğenmedimŞikayet

furkanmemıs ()

hayırdır en çok ben övdüm senı o yuzden mı cevap vermıyosın

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@drtunahan tesekkur ederım, umarım hak ettıgımız kazancıda elde ederız saygılar

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Iki like hakettiniz

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

rıca ederım saolun

Sibelgunn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

saolasın dost sen nasılsın, iş guc devam

Memur06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sibelgunn ()

Emegine sağlık arkadaşım

0BeğenmedimŞikayet

Memur06 ()

Dost naber nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

her dırencte kar satısları olacaktır.

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Vip usta 500 e gelmeden ciddi kar satışları ile karşı karşıya kalma ihtimali çok yüksek değilmi

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ay sonu kapanısı onemlı ama verdıgım karar noktaları ustunde olduguuz surece gelecektır

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Emeğine sağlık inşallah 485 gelir

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

alt yorumda gıdecegı hedefler var kardesım

Karasulu için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum