Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0694 18:23:39
EUR 34.7743 18:23:39
USD 32.4961 18:23:39
ALTIN ONS $2383.2800 18:23:39

Konu: 29.09.2020 Gr/tl ve gumuş 66vip SON DÜZLÜK

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Gümüş/TL
1. bölge yükseliş bandı, yani siyah nokta üstüne attıgımızda yükseliş bandındayız demektir, karar noktası 5.98-6.03 oldugunu soylemıstık.
Bu nokta ustunde kalırsa kalanl ust destegıne kadar ufak zıklaklarlada olsa gidecektir, ancak Altın da kapanışlar gelirse alt kanal destegini yine zikzaklarla test etmek isteyebilir.

Gr altında yine daha önce belirttigimiz 475 karar noktasıdır, Üstünde kapanıslarda bir üst bölge olan yükseliş kanalaına gecektir ve ust kanal cızgısıne kadar zigzaglar dahılınde hareketle kanal ust cızgısını test etmek ısteyebılır.

Karar noktasından alt rakamlarda kapanışlar yapması bır alt bolgeye atacaktır, orda yıne zıgzaglarla kanal alt cızgısını test etmek ısteyebılır.

Ons 1893 ve usd 8.82 takip edilmeli

Basit ve anlasılır anlatmaya calıstım.
SAYGILAR

Yorumlar (146)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

GÜMÜŞŞŞ :)

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

Sana birazdan yazacağım algoritma yi

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Akşam biraz salsın al sat yapalım bizde

0BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

Çok güzel al sat algoritma var @Ust14 abi de çok iyi bilir

0BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

Aleyküm selam

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Selamın aleykum ucuz diyorsun yani

0BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

Yok be abi iniyor çıkıyor bugün satmadım .

Aslında geride kaldı gümüş bakalım.

@Gzdee ne alacaksınız hanım efendi

Ust14 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ust14 ()

satmadım bir yazını gördüm kafam karıştı yine sattı dedim senin için

0BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

Sen sattinmi yogsa

0BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

Hayır abi satmadim

1BeğenmedimŞikayet

Ust14 ()

sen sattınmı gümüşleri

0BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

5.85 civarı idi belki daha da düşmüş olabilir

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Çip çip bizim :)

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

"BABA VANGA" ne derse o.. Çip- çip- çip... @Gzdee

@Meleda; Ben teşekkür ederim size.. Varolunuz..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Tskr ederim , yol arkadasım

0BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

Evet sattım az yukarıdan geri almıştım

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Teşekkür ederim :)))

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Hazır mıyız efendim.. Biz de "Önce tuttun elimden, sonra neden bıraktın.. "olmaz.. Hoş geldiniz çok değerli @Gzdee...

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Kaçtı sabah görmedim, sende gümüş vardı değilmi

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Meleda; Bana fırsat vermediler.. Müdür yrd. sağolsun kendi eliyle ve şahane limitlerle açtı.. (Bizde açardık, nezaket gösterdi sağolsun.. Para transferinde EFT'ye Garanti çok para istiyor diye, güvenlikli araçla transferi yapacağız. ).. Gümüş'ü aylardır göz ucu ile izleyip, eski bankamda (? )olmadığından işlem yapamıyordum.. Mutlaka her ürün gibi o hatta daha da fazla kademeli alım gerektiriyor.. Bu sana ders olmuştur.. Başaracağız tecrübemizle sen rahat ol.. Aldığımı anında yazarım tercih senindir, bu makaslarla ve vergi ile günlük Euro al/sat yapabiliriz örneğin..10 krş aşağı/yukarı bize yeterlidir.. Bol kazançlar.. Asla ve asla YTD...

Meleda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

Sabah bayağı düşüktü inan bana buralar bile ucuz olacak az kişinin elinde anca kalır bende bile kalmaz.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Hoş geldim ucuz mal arıyorum gümüşte uçmuş :)

0BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

Ooo gzde hanım siz gelirmiydiniz

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Kambersiz düğün olurmu dost hocaaam :)

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Kullanımı çok kolay bankanın kendiniz hesap açabiliyorsunuz ben platin paladyum gümüş altın dolar euro sterlin bütün hesapları açtım ama birşey yaptığım yok al satla ilgili hünerim yok inşAllah sizinle yapıcam artık gümüşü 6.38 den aldım kademeli almadım ful aldım aslında 6.80 gördüm satmadım keşke satsaydım

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Sen gümüşte kademeli alım yapmadın mı? .. V. Katılım'ın internet bankacılığı ne kadar kolaymış.. Vakıfbank'ın ki labirentlerle örülmüş.. Yalnız bana fazla basit geldi.. Dün bir arkadaş "Gümüş alamıyorum.. )yazmıştı, bakınca onu hatırladım ve güldüm açıkçası.. @Meleda

Meleda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Hazırım inşallah Rabbim bol rızıklar nasip etsin cümlemize paramın yarısı gümüşte kurtarabilseydim gümüş çok bekletecek galiba @Giulietta

2BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Gisellea ; Daha fazla yardım edebilseydim daha mutlu olurdum..3 ay boyunca düşündüklerimi defaaten yazdım.. Artık laf bitti.. İcraat zamanı.. P. tesi piyasanın tozunu arttıracağız inşALLAH.. @Meleda hazır mısın? .. "Biz zarar sevmeyiz" çok şükür... YTD..

Gisellea için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gisellea ()

İlginiz ve yardımlarınıza teşekkür ederim ..

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Yülseltmişler o zaman ben açarken 150 bindi

Kenji3435 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum