Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 19:02:29
EUR 34.7047 19:02:29
USD 32.4873 19:02:29
ALTIN ONS $2305.7800 19:02:29

Konu: 29.09.2020 Gr/tl ve gumuş 66vip SON DÜZLÜK

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Gümüş/TL
1. bölge yükseliş bandı, yani siyah nokta üstüne attıgımızda yükseliş bandındayız demektir, karar noktası 5.98-6.03 oldugunu soylemıstık.
Bu nokta ustunde kalırsa kalanl ust destegıne kadar ufak zıklaklarlada olsa gidecektir, ancak Altın da kapanışlar gelirse alt kanal destegini yine zikzaklarla test etmek isteyebilir.

Gr altında yine daha önce belirttigimiz 475 karar noktasıdır, Üstünde kapanıslarda bir üst bölge olan yükseliş kanalaına gecektir ve ust kanal cızgısıne kadar zigzaglar dahılınde hareketle kanal ust cızgısını test etmek ısteyebılır.

Karar noktasından alt rakamlarda kapanışlar yapması bır alt bolgeye atacaktır, orda yıne zıgzaglarla kanal alt cızgısını test etmek ısteyebılır.

Ons 1893 ve usd 8.82 takip edilmeli

Basit ve anlasılır anlatmaya calıstım.
SAYGILAR

Yorumlar (146)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kenji3435 ()

Ben 250 bin diye biliyorum @Meleda

Meleda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

150 bin olması gerek ama limiti yükselttilermi bilmiyorum şu an

Edihan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

@Giulietta Merhaba, özel kur için belli bir limit varmı acaba?

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Merhaba, özel kur tanımlanması için belli bir tutar olması gerekiyormu?

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Darkos.. Vakıf Katılım Bankası..

Darkos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Nefize_; Vakıf Katılım Bankası efendim.. YTD..

@Meleda; "Beraber yürürüz biz bu yollarda.. ". İnşALLAH.. YTD..

Nefize_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nefize_ ()

Hangi bankadan hesap açtınız

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Sterlin zaten planlarımda yok.. Serbest piyasada bile makasları çok yüksek.. Bu bilgilendirme için tşk. ederim.. Parayı yatırdığımda.. Gram 1.5 TL, Gümüş 3 krş olacaktır.. "Arrivederci" yaparız aksi takdirde.. Doğru Kuveyt Türk'e.. Bol kazançlar.. - Lıke- hesabınızda.. @Hacerenv r16

Hacerenvr16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

O zaman birlikte başlayabiliriz vergi düştü makaslar iyi ; )) hayırlı bol kazançlarımız olsun

0BeğenmedimŞikayet

Darkos ()

Hangi banka bu nasıl bu kadar makas düşüyor

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Dolar da 2 kurus ama sterlin yuksek 10 kurus uzeri tfx sterlin 1.80 makas

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Vakıf katılim özel kur dayım gram 1.5 tl gumus 3 kurus civarı karsilastirmak istedim özel durumlarda makas acmadi bugune kadatr tesekkurler

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Kenji3435; Sağol dostum.. Kuveyt ve T. Finans'a gitmeye gerek kalmadı.. Sağolsunlar çok iyi karşılayıp, anında daha parayı yatırmadan İnternet Şb. sini aktif hale getirdiler.. P. tesi öğleden sonra ilk işlemi Gümüş ile başlatırız inşALLAH.. - Lıke- hesabınızda.. YTD..

Kenji3435 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Hacerenvr16; Aleyküm selam; Gram 2 TL.. Gümüş 5 krş.. Döviz 2 krş.. (P. tesi daha da düşürebilirim belki, gerçi bunlar bile bana rüya rakamlar.. ).. YTD..

Hacerenvr16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kenji3435 ()

Hayırlı olsun üstad, sizin adınıza sevindim

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Selam Makaslar ne kadar

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Meleda; İlginize çok tşk. ederim.. Gittim özel kur tanımlandı, yalnız nakiti P. tesi öğlen taşıyabileceğiz, Garanti öyle gün verdi.. Sayenizde 25 yıllık Garanti maceram bitti, çok gecikmişim maalesef.. Makaslar olağanüstü iyi..1 aya kadar 5/24 işlem yapılabilecekmiş.. Ben bu koşulları daha önce bilseydim, hoplatırdım piyasayı.. Neyse hiç bir şey için geç değildir.. İlk alımımı size yazacağım, varolun.. (Çok yüksek makaslarla işlem yapmaya alışınca, bu makaslar bana saatlik işlem yaptırır inanın, aylık çok yüksek miktar bir kotada aldım.. )..

@Gisellea; Efendim ben kendi alım/satımlarımı bazı dostlara anında yazıyorum.. Onların kendi tercihidir.. Üzülerek "al/sat/tut" demek hem SPK'ca yasak, hem de etik değil.. Tercih sizin takdir yüce yaradanındır.. İyi günler..

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Bende özel kur var şimdi özel kur veriyorlarmı bilmiyorum benim makaslar da çok düşük özel kuru sormayı unutmayın gidince

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Gece işlem yapılabiliyor önceden yapılmıyordu vakıf katılım vakıf bankla aynı değil @Giulietta

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Meleda; Vakıf katılımda gece/hafta sonu işlem yapılabiliyor mu? .. Bir de benim Vakıfbank internet şubem aktif(eskiden kalma), Vakıf yatırım için yeni bir internet şubesi açmaya gerek var mı? .. Bilginiz doğrultusunda öğrenmek isterim.. Tşk..

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Hayırlı cumalar @Giulietta

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Magnum_33:Gidenin arkasından bakılmaz, biz zarar sevmeyiz terste kalma v. b gibi bir durumumuzda olmaz.. Gümüş için bugün Kuveyt Türk'e ve Sn. @Meleda'nın sağolsun tavsiye ettiği Vakıf Katılıma gideceğim..1995'ten beri çalıştığım Garanti'de Gümüş alım/satımı yok maalesef.. Gümüş ucuz zaten an itibarı ile.. Alım için acelemiz yok, düşerse alırız dostum..3 beğeni sayfanda, tabii sistem kabul eder İSE... YTD.. (Hayırlı olsun, bereketini gör dostum.. ).. Hayırlı Cuma'lar güzel insan..

@Meleda; İlginize tşk. ederim.. Bugün uğrayacağım.. Hayırlı Cuma'lar dileklerimle 3 beğeniniz sayfanızda efendim..

@Zararkeşşş; Hayırlı Cuma'lar Güzel İzmir'in güzel insanı.. Emanetler kasanda..

Magnum_33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Magnum_33 ()

Dost ABİMİZ 1/3 seninle işlem acıp bu gün kapattım gram da gecen 5.86 dan 1/3 gümüş alıp 2 akşam önce 6.07den yolladım gümüş tam da ben sana soracak Ken tevafuk oldu sen söyledin işlem acacak olursan aynı gemide olalım inşaALLAH hayırlı gecelerin olsun dost ABİMİZ hayırlı cumalar cümleten altın in aile si :)

1BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Vakıf katılım bankasına geçebilirsiniz ben çok memnunum 5 kuruş makas var gümüşte bekleriz bankamıza :))

2BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Meleda; Temelini araştıracağım.. Bildiğim tek şey çok parçalı alınması.. Elde tutun diyorlar da, aslında bu ürün al/kaça(? ) uygun..6 aldım,6.15 baybay yapmak lazım diye düşünüyorum.. Makas kaç krş v. s hiç bir bilgim yok, çünkü benim bankamda satışı yok maalesef(Garanti).. Neyse bir bakalım.. İyi geceler.. Beğeniler sahifenizde efendim.. YTD..

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Benim 6.38 den aldıklarım duruyor birazda 5.90 dan var incelerseniz sevinirim bir miktar daha param var sizinle birlikte alım yapabilirim inşallah bir an önce gümüşten karla çıkarım iyi haberlerinizi bekliyorum inşallah like lar verilmiştir teşekkür ederim ilginiz için

2BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Leyla82; Değerli hanımefendi buradan aldıklarımı sattıklarımı dostlarıma anında aktarıyorum.. Yalnız bu benim şahsi hamlelerimdir, hiç kimseye "al/sat/tut"diyemeyiz.. Hem etik değil, hem de SPK'ca yasak zaten.. $ bende yok, zaten Gram Altın aldığınızda $ almış oluyorsunuz.. Sizin kararınız.. Bu konuda bildiklerimi yazarsam etkilenirsiniz.. Karar sizindir.. İyi geceler.. YTD..

@Meleda*@Magnum_33; İyi geceler teşekkürler genç dostlarım.. Gümüşe dalacağız bilginize.. YTD.. (Biraz detaylı inceleyelim bakalım.. )..

Leyla82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leyla82 ()

Hocam merhaba. Daha önce sizden altınla ilgili görüi almış ve beni kalben çok rahatlatmıştınız. Fikirleriniz benim için çok kıymetli. 6.90 ortalamalı dolarım var. Ekim ayında dolarla ilgili bir atak bekliyordunuz. Takip ettiğim bir kaç analist bu ara dolarda düşüş bekliyor faiz yükselmesi kaynaklı. Acaba elimdekileri satsam karımı alsam alış fırsatlarımı beklesem bilemedim. Kafam karışık. Sizin fikriniz görüşünüz nedir? Altınları sattığınızı biliyorum. Dolarda beklemeye devam mı?

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Gözdee'ye 3 beğeni, diğer arkadaşlar yanlış anlamasın...

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Lütfen takılmayın , saymayı bıraktım kaçıncı niki, namı meşhur papatyao

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum