Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:43:06
EUR 34.9839 16:43:06
USD 32.2051 16:43:06
ALTIN ONS $2414.8350 16:43:06

Grafiği gönderen: Digimen

⭐⭐Digimen ()
Gümüş

dolar endexinden başlıyalım arladaşlar...

endex kritik direncin üstünde haftalık bazda kapatmayı başardı.. 96 ya doğru gider ise sıkıntı büyük..Fakat bu bizi yanıltmasın çünkü çarşamba veya perşembe günü bu hafta içinde teşfik paketi büyük bir ihtimalle haberi medyaya düşmesi bekleniyor..

vix (korku endexi) gelecek teşfik paketi haberine karşı 24/20 seviyelerine çekilme yapıp pıyasaya nefes aldıracabilir..

ons Altında uzun vade aylık ta hala yükseliş terendinden çıkmış değil..aylık kapanışta 1838 altında kapanış yapmadıgımız sürece trendimiz bozulmuş olmaz.. aylık dip 1838 olarak görülüyor..illa dip olacak diye bir kural yoktur..

gram altın dolar ın güçlü etkisiyle 455 destegi üzerinde tutunmaya çalışıyor..doların yapıcagı ataklar Gram altın ı dengede tutacaktır..466 üstünde kapanış yapmadığı sürece sıkıntı devam eder..

ons altında haftalık 1871 üstünde en az 2 saatlik kapanış, bizi 1880/1921 bandına geri götürür..

bu yukardakiler olumlu yönde hareket ederse...

gümüş bize toplanın gidiyoruz der..!

Aylık gümüşe bakarsak uzun vade hala yükseliş trendinin üzerinde..uzun vade trendin bozulması için.. 19.78 altında aylık kapanış yapması gerekiyor..eğer ay sonuna kadar altında kapatmaz ise yola devam eder..

Haftalık yükseliş trend çizgisinde 21.72 iğne atıp toparlanma görünüyor.. yükseliş trendini bozmaması için 23.87 üzerinde haftalık kapanış gereklidir..

gram gümüş ise doları arkasına alarak 5.71 üstünde 4 saatlik kapanış gerekli. ardından 5.82 kritik seviye olacaktır iki kırmızı çizgi arasındaki satıcı grubun 5.71 üstünde alıcı olarak geri döndügünde 6.42 yi bir gündede görebiliriz..

Velhasıl...çok kritik bir hafta içindeyiz.. önümüzdeki yeni hafta için çalışma ve analizlerimdir.. öle çok çok aman aman büyük düşüş beklemiyorum.. pazartesi salı duragan çarşamba yada perşembe hareketler bekliyorum... herkese bol kazançlı stressiz güzel bir hafta diliyorum..

Yorumlar (72)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Mem_Mem ()

Mustafa aga gumus bu ay ben ce en kotu 7 bulur...

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Heremy ()

Dini inançla alakası olabilir mi özellikle katolik inancıyla ? Yoksa dolunaya özel paket mı?

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Mehmet hoca gümüşle ilgili
Görüşün nedir bu ay için

Mem_Mem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

denk gelince öle algı oluşuyor perşembe bakalım yine olacakmı, eğer olmazsa inancım kalmaz artık.. :))

1BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Ma ne bilem :)

1BeğenmedimŞikayet

Mem_Mem ()

Ma bu gumus kurt ADAM mi?

1BeğenmedimŞikayet

Mem_Mem ()

Arkadaslar guzel. bir calisma inceleyin grafiklerin yaziyla yorumuda var..

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

bizzat defalarca şahit oldum eskiden inanmıyordum.. gms ons altın yada dövizlerde büyük hareketlerde nedense hep dolunay a denk geldim.. çunku son kat teraslı evde oturuyorum net şekilde şahidim aslında.. inş öle olur yine ..

baba_zararda_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Aynen şun benım yaptığım
Bibi her yere saldırısın
:))) ytd

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Van helsingi çağırın bana :))

Xpress için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Allah'ta seni güldürsün

1BeğenmedimŞikayet

Babayigit42 ()

Emeğinize sağlık güzel bir paylaşım olmus

0BeğenmedimŞikayet

Xpress ()

Sizi guldurebildiysem ne mutlu bana:))

A29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Ay sesli güldüm:)))

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Aynı şeyi bende yazdım 1 Ekim dolunay ne olacaksa belli olur

1BeğenmedimŞikayet

Mem_Mem ()

Digimen hoca dan bire bir ogreniyoruz sukur.

Yılmaz_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Xpress ()

Niye vampirmiyiz biz golunay ile ne isimiz var

0BeğenmedimŞikayet

parsomen ()

Yükselişe mi geçiyor

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

gümüşün geçmişini iyi bilmek lazım.. volatilesi çok yüksektir.. günlük haftalık aylık trendleri kestiremezsenin saç baş yoldurur..

3BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Perşembe günü ay takvimine göre dolunay var ne olacaksa öğün olacak
Ytd

2BeğenmedimŞikayet

zeren ()

Bir likede benden.. emek ve makul yaklaşımınız için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Mem_Mem ()

Digimen hoca nin grafik ve yaziyla olan yorumunu mutlaka okuyun tavsiyemdir...

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz_34 ()

Alsat yapıyorsan çok iyi incelemelisin. Uzun vade ise dostum ekrana bakmaya gerek yok. Bizlerde yeniyiz öğreniyoruz sende öğren

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Eyvallah hocam teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Bu yorumda bir like

0BeğenmedimŞikayet

Mem_Mem ()

Mutahit hg din nasilsin agaa

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mem_Mem ()

Hocam gumusu yada metalleri kisa vade degilde orta ve uzun vade olara dusunmeliyiz demi 3 ay 6 ay 9 ay ve 12 ay seklinde

1BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Mehmet hoca like gelsin

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

olacak ama dolar büyük süprizler yapıcak bu hafta.. ya dolar yada metaller gap yapar.. haftanın gap açılışını bakalım hangisi yapıcak.. kestirmek zor.

1BeğenmedimŞikayet

Mem_Mem ()

Digimen hoca gapli acilis bekliyormusunuz..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum