Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 17:52:10
EUR 34.7776 17:52:10
USD 32.2576 17:52:10
ALTIN ONS $2319.4950 17:52:10

Grafiği gönderen: Digimen

⭐⭐Digimen ()
Gümüş

dolar endexinden başlıyalım arladaşlar...

endex kritik direncin üstünde haftalık bazda kapatmayı başardı.. 96 ya doğru gider ise sıkıntı büyük..Fakat bu bizi yanıltmasın çünkü çarşamba veya perşembe günü bu hafta içinde teşfik paketi büyük bir ihtimalle haberi medyaya düşmesi bekleniyor..

vix (korku endexi) gelecek teşfik paketi haberine karşı 24/20 seviyelerine çekilme yapıp pıyasaya nefes aldıracabilir..

ons Altında uzun vade aylık ta hala yükseliş terendinden çıkmış değil..aylık kapanışta 1838 altında kapanış yapmadıgımız sürece trendimiz bozulmuş olmaz.. aylık dip 1838 olarak görülüyor..illa dip olacak diye bir kural yoktur..

gram altın dolar ın güçlü etkisiyle 455 destegi üzerinde tutunmaya çalışıyor..doların yapıcagı ataklar Gram altın ı dengede tutacaktır..466 üstünde kapanış yapmadığı sürece sıkıntı devam eder..

ons altında haftalık 1871 üstünde en az 2 saatlik kapanış, bizi 1880/1921 bandına geri götürür..

bu yukardakiler olumlu yönde hareket ederse...

gümüş bize toplanın gidiyoruz der..!

Aylık gümüşe bakarsak uzun vade hala yükseliş trendinin üzerinde..uzun vade trendin bozulması için.. 19.78 altında aylık kapanış yapması gerekiyor..eğer ay sonuna kadar altında kapatmaz ise yola devam eder..

Haftalık yükseliş trend çizgisinde 21.72 iğne atıp toparlanma görünüyor.. yükseliş trendini bozmaması için 23.87 üzerinde haftalık kapanış gereklidir..

gram gümüş ise doları arkasına alarak 5.71 üstünde 4 saatlik kapanış gerekli. ardından 5.82 kritik seviye olacaktır iki kırmızı çizgi arasındaki satıcı grubun 5.71 üstünde alıcı olarak geri döndügünde 6.42 yi bir gündede görebiliriz..

Velhasıl...çok kritik bir hafta içindeyiz.. önümüzdeki yeni hafta için çalışma ve analizlerimdir.. öle çok çok aman aman büyük düşüş beklemiyorum.. pazartesi salı duragan çarşamba yada perşembe hareketler bekliyorum... herkese bol kazançlı stressiz güzel bir hafta diliyorum..

Yorumlar (72)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Gms çqlışmalarda oldugu gibi 6.02 2 saat üzerinde kqlınması durumunda bizi bugün 6.20/6.42 lere taşıyabilir..

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Sayın hocam gerçekten elinize
Saglik MaşaAllah BerekaAllah
Gümüş Grafiginız takır tıkır
Çalışıyor hedefine kitlenmiş

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Yooo olmadım tabiki kaynak söylemedin ? Beklentinin kaynağı kim?

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

net bı durum yok sadece beklenti.. tatmin oldunmu kardeşim.

Ahk1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Tamam haber kaynağını söylermisin

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

insanı suçlamadan önce mntıklı şekilde soru sorsan cevaplardım.. ben alman ve abd trade forumlarınada üyeyim.. beni fazla tanıma istersen..

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Tamam teşvik paketinin bu hafta içinde açıklanacağı bilgisinin olduğu tek bir haber kaynağı söylermisin bana

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

ağa benim kimsenin kaynagına ihtiyacım yok.. euro sayfasını dolaş gel.. tradeview indir. bak orda digimen21 var.. bilip bilmeden yersiz yorum yapmayalım..

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Senin kaynağın :))

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Bende takip ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

tunç hocada kim..

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

grafiklerde sıralı şekilde yorumladım.. dolar ve vix endexi altın ons ve gümüş en son etkilecek olan.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Kaynak tunç hoca :)))

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

5.71, dört saat zor gibi, daha düşecek gibi. Sizin görüşünüzü merak ediyorum, gümüş duruyor mu

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

gms çok düştüğü için sırayı gms verelim.. :)

senyor06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

senyor06 ()

ons kapanışı önemli

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

5.71 üstünde 4H kapanış.. yeterli bizim için..

1BeğenmedimŞikayet

Gümü_ş ()

Hurafelere inanmam ben :)

Hedef_12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Ins abim buseferde bole olsun bırdahada olmasın:))

1BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Büyük hareket inşallah yükseliş olsun :))

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Dikkatli ol seni yemesin de

Gümü_ş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümü_ş ()

He kurt adam da çikiyomuymuş:)

Hedef_12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moksiloks ()

Mükemmel bir strateji :))

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Düşüş olur diyorlar dolunay da

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

dolunayda çıkıyor mu deneyimlediğiniz :)

1BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

H. b bu sayfa çok hızlı yetişilmiyor yorumlara :)))

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Eyvallah okan hocam teşekkürler hoş geldiniz

OkanNako için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Mustafa bey slm nasilsin

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Mehmet hoca size güveniyoruz İnşaAllah salamasyon degildir

Mem_Mem için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum