Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 17:36:32
EUR 34.9839 17:36:32
USD 32.2051 17:36:32
ALTIN ONS $2414.8350 17:36:32

Grafiği gönderen: super_conqueror

Gumuş ons son durum.

Yorumlar (88)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

alyeskassy ()

Çok saçma bu

Ahmetr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetr06 ()

1760 değil Aytaç hocanın 1 ay önce paylaştığı yorumlu grafik var; “Gğmüş ons 26'da tutunamazsa gümüş gram 5.37'ye gitmek isteyecektir, sonrasında tepki almaması durumunda gümüş ons 19 usd çekilme beklenir; altın ons ise 1873 üstünde 4h kapanış yapmaz ve tutunamazsa 1664 hedefine gitmek isteyebilir” diye. (Tabi eğer yarı yoldan dönüş olmazsa)

Bu da gümüşün 4.30-4.50'lere çekileceği anlamı var. Toptan gittik yani.

sezginakis1980 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kalkanmetin ()

Olsun senin seviyene inmem yazma arkadaşım bidaha ne yaparsan yap

Çarkçıbaşı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serhat4141 ()

27 lere ne zaman ulaşırız hocam tahmini

0BeğenmedimŞikayet

KAPLAN_NALPAK ()

Hocam ben okuduğumda bir şey anlamadım. Siz yazarken bir şey anladiniz mı?

sezginakis1980 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Hocam ben gumusten anlamam ama altın onsa bakarak ve 2020 mart ve gumusun geldisine bakarak 6 direnci kırılmadan sali 5.80 carsanba 5.60 persenbe 5.50 pazartedi yazdım bu ustatlar neden 6 kırılınca olasılıkta olsa arkadaslar 6 kırılırsa 5.40 destek olmazsa belki 5.20 gidebilir diye niye uyarmadılar cok merak ediyom. rici ric 6da alma dedim benden 100 kat tecrübeli ben param baska yerde burda yakalarsam affetmem alırım dedi gercekten almıs. terste 5.80 geldi millet kapıs kapıs gitti yarın 5.60 vardedik mümkün değil dediler. kardesim yarın 5.60 sonra persenbe 5.50 var dedim dahada asasi geldide zaten alay ettiler sonuc ortada illaki cıkacak ama nezaman. bana göre altın ons 1840 giderse dolarda o ra salarsa dolarin salması zorda 5.20 gider daha asasını bilecekkadar tecrübem yok olurda 1840 onsta kırıl>rsa 1800 ve 1760 var ozaman tumden gittik. tecrubeniz varsa grafik atın dedstek direncleri cok faydası olur simdiki grafikler olası geri cekilmelerde atılsaydı bu zararı gormezdik

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Sitedenin en eski üyesisiniz ve yillardir dolardada ne derseniz o cikti gümüşte de oyle oldu tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Elinize sağlık, 4 gelmeden 5in gelme olsalığı kaçtır?

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Eyvallah teşekkür ederim sagolun

Melaike için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çarkçıbaşı ()

Insallah senınkıde mırascılara kalır duamız karsışılık olsun amın

kalkanmetin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Haftayı bi görelim dirençleri zorlayacaktır biraz bak iki gündür sıkıştı bi taraf ağır basacak kırılacak seyret sadece düşerse de bekle suni olur

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asteo06 ()

Bir haber akışı gelir kestiğin zarar ile kalırsın ya dönmezse aşağı gündem çok karışık herşey olabilir hiçbirşey kesin değil

0BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Maşallah
Zaten kısa vade ve panik zarar ettirir

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Abla diyelim böyle oldu nekadar sürer yükselmesi için 54k var zararım Cok zamanım az 670 maliyet

0BeğenmedimŞikayet

kalkanmetin ()

Senin ömrün vefa etmeyebilir. Sıkıntı yok mirascilarin faydalanır.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Aynen öyle kesinlikle öyle yapacağım bir miktar. tesekurker

0BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Takip et düşüşleri inişli çıkışlı olur

Sinasi55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kalkanmetin ()

Yani ama anlamak istemiyorlar halbuki ben gibi bir acemi uzun vadeyi anlamış ve hiç zarar etmemiş. Mesela

1BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Yok yok zarar kes iyi bişey değil sabır iyi bişey

0BeğenmedimŞikayet

Çarkçıbaşı ()

Azraıle soyleyek ne kadar omrumuz varsa

1BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Yok ben uzun vadeciyim umutlu olsunlar zarar kes yapmasınlar diye yazdım çünkü kalıcı değil bu düşüş

0BeğenmedimŞikayet

kalkanmetin ()

Yok hocam uzun vade kazanırsın diyor @Melaike arkadaş sabır diyor.

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

(2 saat önce)
terste kalan arkadaşlarım için şunu söylemek istiyorum. 2 gündür izlemekteyim ve sanıyorum 25,15 lere bir defalık bir hareket yapacaktır elinde olan varsa ve zararkes düşünen varsa bunu değerlendirebilir... asla yatırım tavsiyesi değildir...

https://altin.in/keten_prens

0BeğenmedimŞikayet

Çarkçıbaşı ()

Bu mu yorum ortada kalanın umudu hepsı yanı

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

20 ons 4,81 denk geliyor hocam üstü olurmu talimat vermek istiyorum veya nasıl talimat vermek mantıklı olur 20 bin kaldı elinmde hangi aralıklarla vereyim yardımlarınız rica olunur.

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Sinasi55

Bunlar yazılarını gördüm sordum
Bak sen

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Abla grafik ile ilgili ne diyorsun :)))

0BeğenmedimŞikayet

Alixyz ()

Dostum bu tablonun gerceklesme ihtimali yuzde kac sadece tahmin yaparmisn. Belki risk alip 24 den satacagim. Cnku dip gelirse zarardan kurtup baya kar yapcam

0BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Haftaya toparlar yavaş yavaş bakalım inşallah 1 ay içinde toparlar

0BeğenmedimŞikayet

Efe_16 ()

Çok şelalecisin halil hoca:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum