Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 07:14:55
EUR 34.7339 07:14:55
USD 32.5072 07:14:55
ALTIN ONS $2392.1450 07:14:55

Grafiği gönderen: Automatic__

Dipten gelen fib çıkış kademesi ilginç bir noktadan dönmüş. Şu anki seviye çok önemli. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Basit bir fikir paylaşımı sadece.

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

RepTiLe ()

İsabet olmuş, gerek yok grafiğe,

_Samuray_ için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

_Samuray_ ()

Masallah :) bak ıcınde ne yazıyor. Bu sitedeki son grafiğimdi.

2BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Bugünkü mum çok önemli gibi duruyor. Gün içindekiler fiyatlamaya göre gümüş alabilim. Ancak öncelikli olarak oluşan mumu takip etmem lazım. Şu anda dünkü kapanış mumuna oluşan yeni mum sanki yeni bir düşü mumunun üst kısmı gibi duruyor. Bu tablonun bozulduğunu düşündüğüm an alım yapabilirim.

Gözüm platin ve gumuste.

Automatic__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Hayirllisi olsun diyelim. Teşekkürler bilgileri paylaştığın için.

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Automatic__ ; Dostum tşk.. Ekim Ayında $ rallisi izleyebiliriz.. Gideceği yeri sen biliyorsun zaten, yazmıyorum.. Ekim PPK'sın da (22 Ekim 2020)mutlaka bir faiz kararı çıkacak gibi görünüyor.. Eğer yüklü olmaz ise.. Gerisini yazmayayım.. İyi günler... YTD

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Haklısın hocam

1BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

@Giulietta dostum benim döndü işlem yapmaktan. Teawkkurler dostum. Ben de gönderdim.

1BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Merhaba şimdi girdim. Benim dolar duruyor. Onu satmam zaten yıl sonuna kadar çok ekstrem bir durum olmazsa 10 15 kes inmiş çıkmış fark etmiyor zaten artık.

@Automatic__ eyvallah dostum.

@Hayalbaz35 rica ederim.

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Satış yok devam değilmi

0BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Satışa dair işlemleri kar almak maksadı ile şimdilik kapattım . Asla yatırım tavsiyesi değildir.

3BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Piyasa yapıcı bu tip hamleleri sever. Bu şekilde sattirmaz üstüne üstelik aldirtir. Umutları sürekli canlı tutarak kademe kademe fiyatlamaya devam eder. Asla yatırım tavsiyesi değildir sadece kişisel görüşümdür.

Ben kendi adıma düştükçe kazanlardanim.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Hepsının avantajı vede dezevantajı var ama bızımkısı klasik oldukça zor alsat

0BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Ben viopta alıp satıyorum. Az önce belirttiğim ise klasik usul alıp gömdüm onun haricinde vioptayım. Biraz riskli, ama işte alıp satmam lazım nefes almak gibi bir şey benim için:)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Ekmeğimize kan doğrandı hocamm :))

0BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Tamam , Nerde eski günler. Al sat bitti resmen.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Tskr ederim hocam bakmanız için demedim trade ettığımız zamanlardan alışkanlık kaldı

0BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Aud değişik bir döviz :) Bakarım bir ara şimdi çıkmam lazım. Sonra konuşuruz iyi günler.

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Bir bildiğiniz vardır, bu arada sızden anı kaldı bır gözüm hep aud ta :)

0BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Ben onu gömdüm desem yeridir. 6,86 TL den alım üstüne ver- gi ödedim. Yıl sonuna kadar tutmayı düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Tskr ederim hocam, dolar cıkardınızmı elınızden?

0BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Teşekkür ederim , piyasayı takip ediyorum bende. Siz nasılsınız?

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Merhaba Aras hocam, on lıne görünce hatrınızı sormak ıstedım, nasılsınız?

0BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Rica ederim sadece aklımdan geçeni paylaştım. Belki faydası olur.

Yanliz_kurt25 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yanliz_kurt25 ()

Güzel bir açıklama olmuş aras kardeşim bizim gibi acemilere iyi bir yol gösterir saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Rica ederim. Bu sadece düşüncem . Belki işe yarar.

kkartal için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kkartal ()

Çok doğru tespitler. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

kkartal ()

Emeğinize sağlık, teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Hayırlısı olsun diyelim.
@KIZIL_ELMA05 merhaba ben kendi adıma düşü bekleyenlerdenim. Normal olan da bu zaten bir kısım düşü bekler bir kısım çıkış.

olwayslose için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Bence burada karıştırılan bir durum var. Piyasa moda mod hareket etmeyebilir. Yani bir sebep şu sonuçlar doğuracak diye bir gerçeklik yok. Piyasaya yön verenler o anki psikolojiyi yatırımcı davranışını çok iyi bilir. Profesyonel adamlar ellerinde algı yaratmaya yetecek mali kaynaklar haber kanalları yorumcuları var. Şimdi burada su olursa bu olurdan ziyade çoğunluğu nasıl terste bırakırım diyen piyasa yapıcınin iradesidir. Alt yorumumum bağlantılı olduğu yorumda bir grafik var. Onun içinde sol tarafta piyasa yapicinin sempatik açıklamalarina dair bur cumle var. Tamda buna iliskindi.

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KIZIL_ELMA05 ()

Bu iş devam edecek derken alımlar mı devam edecek. Yoksa düşüş mü

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum