Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 07:07:10
EUR 34.9460 07:07:10
USD 32.5568 07:07:10
ALTIN ONS $2334.5050 07:07:10

Konu: olucaksa bu olcak olmazsada canımız sağ nasıl olsa

⭐⭐Keten_prens ()
Gümüş

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

erkan85 ()

Hocam merhaba 2021 hedefi olarak mı düşünüyorsunuz? Yoksa daha uzun vadeli bir hedef mi?

Keten_prens için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mertali123 ()

hocam düşüsün devamı var mı?

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Benimde likelerım Size ama ben bazen unutuyorum :)

erensklar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

. Ben öyle alengirli cümleler kuramayı beceremem :)Ama düşünceniz için teşekkür ederim.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet o şekilde iyi olurdu işte cidden. Her şey taktik meselesi aslında

Yılmaz_78 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir de ilginçtir elimde çok az miktarda deneme amaçlı sanal varlık yatırımı yapmak için ayırdığım TL vardı ve oradaki alım emirlerini bile çok güzel yerlere koymuşum ilerleyen zamanlarda oradan yürümeyi düşünüyorum bakalım abi. Sanal piyasa da benzer durumda görmüşsündür illaki

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz_78 ()

Yükselmesi için düşüş gereklş tabi. Nakitsiz yakalandık. Nakit ile yakalayabilseydik keşke

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

@super_conqueror @Ennsar Hocam ikiniz çok benziyorsunuz. Kaç kez yazmak istedim. Bugun nasıp oldu. 3 tene Çınar ağacı var. 2 si siz ikiniz. Bunu bilin. Terz üslup olarak konuşma çok benziyorsunuz.

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Valla hocam siz uyarmasaydiniz ben yine tersdeydim. Ama sizler kadar da hızlı hareket edemiyoruz. İşlem belirttiğiniz zaman bizimde cesaretiniz geliyor. Yoksa ekrana bakıp kalıyoruz gözümüz göre göre alım yapamıyoruz. Artık yaşın verdiği bir ağırlık ta var

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Abi kardeş dost diyelim o halde rica ederim saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hepimiz çıkarız belki de kısa süre içinde ama iyi de oldu bir taraftan baymıştı artık yatay yatay çok yormuştu. Şimdi biraz rahatladı hiç değilse

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Saygılar bizden hocam emekleriniz gözardı edilemez cidden

1BeğenmedimŞikayet

erensklar ()

üstadım tebrik eder başarılarının de3vamını dilerim tüm likelerim size

0BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

Borsalar çökmeye devam ederse? Peki ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz_78 ()

Katılıyorum. Bugün 5.90 ları gördü herhalde. Alanlar güzel ekmek yer. Bizde tersten çıkmak için debeleniriz

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

İki hocamızı da takibe aldım. Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Kardeşim yazmam artık çok ağır ithamda bulundular.

_eren_erkam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Teşekkür ederim. Saygılar.
@Mehmetaltas1976

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben düştüğüne üzülmüyorum ki doğru yerden çıkış doğru yerden giriş yapamadım şimdi güzel yerde mesela öyle görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Ensar hocam yanlış anlaşıldım. siz siteye kırgınlığınizdan dolayı işlemlerinizi yazmıyorsunuz ya onu söylemek istemiştim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok abim ne demek senle ilgisi yok ki bu benim kararsızlığım siz zaten çok defa yapacağınızı yaptınız estağfurullah abim

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

kardeşim gerçekten özür dilerim senden ya...

0BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Benim ta 3 lerden aldıklarım duruyor hep üzerine ekleyerek kattım ama insanlar emtiaları sanıyorlar ki hep bayrak direği gibi yükselsin illaki bunun düzeltmesi geri çekilmesi alım fırsatları vereceğini düşünemiyorlar o yüzden düşerse yine alırım düşmessede az az ekleme yaparım ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@super_conqueror hocayı da tebrik etmek lazım taktir etmemek elde değil. Güzel çalışmalardı cidden

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

mesele her ikisindende kar edebilmek

Kimimben06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

teşekkürler hocam... bende naçizane 7,64 ü geçmeyecek bir yükselen takoz düşüşü yaşayacakmış gibi hissediyorum.. hatta en son hesaplarken 7,17 lere bile geldi...

0BeğenmedimŞikayet

Sprboy ()

Ama ne zaman :)

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Hocam kırgınlık derken siteye olan kirginliktan bahsettim. Yanlış anlaşılmasın.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Efendim ben hoca degilim. Sadece teknigi ögrenmeye çalışıyorum. zaten grafiktede belirtiyorum. Dünyada geçerli olan elliot sayımının ne kadar dogru bir yöntem olduunu göstermek amacım. Zamanla alırlar ne yapalım. Teşekkür ederim. Saygılar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum