Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0760 08:11:45
EUR 34.8151 08:11:45
USD 32.3347 08:11:45
ALTIN ONS $2310.8550 08:11:45

Grafiği gönderen: BossVurguncu

Merhabalar bir grafik çalışması denemesidir.
Beklentiler ve formasyonların olması durumunda izlenebilir.
Kesinlik içermez, garantili olamaz.
Yatırım tavsiyesi ya da yönlendirmesi değildir.
Grafiksel senaryo olup buna göre işlem yapılmaması!
yönünde uyarayım.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Belki de şu an fincanın kuşunu oluşturuyor oladabilir. Ama cuma geldi bu hafta da beklenen olmayacak yüksek ihtimalle. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çalışacak mı acaba :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben de kontrast olması açısından iyi olur diye düşündüm ama daha dikkat etmeye çalışacağım inşallah. Çok teşekkürler, siz de sağlıcakla kalın :)

Lâ_Edrii için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

:)Çok tsk ederim. Mobil bankadan parca alınıyormuş şimdi baktım arkadaşlar yazmış sağolsun alim yapıcam parca parca.

Pls50 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vitamin4848 ()

6.23 alımın yok ortalama nasıl 6.23 oldu ?

0BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Anladım, karanlık modu ben de tercih ederim telefonumda. Grafikte koyu renkler sayıların okunmasını zorlaştırdığı için rica etmiştim. Çalışmalarınızın devamı dileğiyle, sağlıcakla kalın. :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pls50 ()

Ben yorjmlara hic bakmam..
Gumusun hareketine gore ara ara dalarim..6.70.. 6.45..6.30..6.27 alimalr yaptim..
5 kilo gumusum ortalamam 6.23..
Kimseyi dinleme gonlunu dinle..
Cesaret ve sabir..
Hayirli kazanclar..

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim. Biraz yoruyor yıpratıyor tabi yatayda olunca özellikle. Sakin ve sabırlı olursak inşallah karşılığını da alabiliriz. Gönüllerimizdeki hedeflerin gelmesi ve kazanan olmamız dileğiyle :)

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim. Grafik yayınlandıktan sonra renklere vs. müdahele düzenleme vb yapılamıyor maalesef. Fon karanlık mod. İç renkler ise otomatik çıkıyor ama çok karışmasın diye değiştirmiştim. Bir daha ki sefere daha güzel renk uyumu yapmaya çalışırım inşallah :)

Lâ_Edrii için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Emeğinize sağlık hocam hepimizin temennisi 7** üstü bi gelsin hemen çıkıcam resmen ömür törpüsü :)

0BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Elinize sağlık, renkleri değiştirme imkanınız varsa süper olur.

1BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Tşk ederim hepimiz için.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Aynen nasip kaçırdım arkadaşım birde bazen yorumlardan etkileniyorum sanırım gümüşte cesaret edemedim. :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Netleşmeye başlayınca almak kendi adıma da daha uygun geliyor ama bilemiyorum kararlarınızın doğru olması dileğiyle :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam doğru şekilde ilerlerse kademeli olarak önce 6.78-80-83 kırar da devam ederse 7.35-7.38. Tabi bu 4 saatlik grafiğe göre çalışıldı. Ara destek ve dirençleri belirtmedim. Direkt olarak çıkacak olduğu anlaşılmasın araları da güzel şekilde geçer diye bekliyorum ama bakalım. Lakin ne kadar sürede o en üst bölgeye gelebilir bilinmez. Arada kırılmalar da olacaktır. Nihai hedefte ufak çaplı sapmalar da olabilir artı/eksi 3-5 kuruş oynamalar oluşabilir yani. YTD

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pls50 ()

Keske 6.20 lere dusunce alsaydiniz..
Artik 6 nin altini brklemek hayal..
O hayale sizde kapilmayin :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

4 saatlik grafik üzerinde çalışıldı, ya böyle dikkatsizliklerim oluyor bazen kusura bakmayın.

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Hocam 7.35 ok ile işaretli yer dogrumu anladim

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Alım için bekliyorum ama sadece bekliyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim. Kademe kademe doğru şekilde ilerlerse olabilir belki. ytd

Ysn32 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ysn32 ()

Yataya gecmezse senin grafik gerçekleşecek 1 saat içinde tebrik ederim simdiden

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Saatlik grafik olduğu için 6.55 geçilirse görebilir bir sonraki saat mantıken. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Fincan çanak çömlek hepsini kırılsın yeter ki kalbimiz kırılmasın :)

baba_zararda_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ysn32 ()

Buna göre calisirsa 45 dakikaya 6.60 lar gelebilir tabiki ytd olmamakla birlikte

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Kir fincanı şimdi tek olmaz bitane daha sonra kulpları kedi kupası sag sol sonra boğa ve ayı tuzağı kir fincanı gitsin :))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel olacak gibi inşallah çalışırsa. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ysn32 ()

Grafik çalışırsa süper olur

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Saatlik grafik üzerinde inceleme yapıldığını belirtmeyi unutmuşum. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum