Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 14:24:28
EUR 34.9485 14:24:28
USD 32.5386 14:24:28
ALTIN ONS $2346.6150 14:24:28

Konu: Ons Altın Kademe

⭐⭐©altıncıhis ()
Ons

Not:Yaptığım grafik çalışmaları yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Sevgili Uğur,
öncelikle herhangi bir şekilde bir hedefiniz olduğu için sizi kutlarım. Her yatırımcının bir Hedefi olmalı.

Ons altın için an itibariyle 1700 ler gibi bir beklentim yok. Ama biliriz ki Piyasada hiç bir şey de imkansız değildir.
Şuan, düzeltme hareketleri ile al sat yapmaya teşvik ediliyor. Yatırımcıların buna dikkat etmesi gerekir. Sepetteki Gram miktarını azaltmamak en önemlisidir.
Uzun vadeci olmak gerekir. Her düşüşü, bir alım fırsatı olarak görmeli, her zaman oyun içinde olabilmek ve hamle yapabilmek gerekir.

Şansınız açık olsun.

Şahsi Görüşlerimdir. Yatırım tavsiyesi içermez.

Uguur75 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yusuf_kenan ()

Tebrik ederim.

©altıncıhis için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Ons altın için 1929 hedefi gerçekleşmiştir. Tam da 1929 a değmiştir. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Uguur75 ()

Ben onsun 1700 - 1800 lere kadar geri cekilip alim firsati yaratmadan tam bir yukselis trendine girecegini dusunmuyorum. Bunlar sadece dalgalanmalar. Su an ons cok kirilgan , en ufak olumsuz habere asagi yonde ciddi tepki veriyor. Bir dahaki geri cekilmede 1850 destegini rahat gecip 1800 lere inecegini dusunuyorum. Bence duzeltme daha tamamlanmadi. Hele yakin zamanda beklenen onayli bir asi haberinin nasil fiyatlandigi belirsiz. Bu yuzden ben yatirimlarimin yarisini altinda , yarisini dolarda tutuyorum. Alim firsati dogdugunda dogal olarak USD endekside yukselecek ve dolarida yuksekten bozdurarak altin alimi yapmayi bekliyorum. Bunlar kendi dusuncelerim olup yatirim tavsiyesi degildir kesinlikle.

1BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Merhaba, öncelikle üstat değilim. Sıradan bir yatırımcıyım.
Onsun yönü yukarı. Ytd.

Dersa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dersa ()

Onsun yönü yukarımı üstadım

1BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Ons altın Kademe Son Durum 9 Ekim

Not: Grafikler yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

Ne gücü ne hali

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Ons Altın Kademe Son Durum 2 Ekim

Ons Altın, 1902 seviyesinin üzerinde tutunmaya çalışıyor. Eskisinden daha güçlü bir görüntüsü var.

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Ons altın Kademe Son Durum 28 Eylül

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Önce 1864'ü kırsın da :(((

Egoya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Merhaba,
1864 üzerinde olumluyuz her zaman.

Egoya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Egoya ()

1883 yukarı kirarsa hedef 1902 insallah

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Ons Altın Kademe Son Durum 24 Eylül

Not: Grafikler Yatırım Tavsiyesi Değildir.

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Ons altın Kademe Son Durum

Ons altın için haftabaşından beri belirttiğimiz 1883 aşağı yönlü kırıldı. 1890 üzerinde kalabilseydik raylar yerine otururdu ancak şuan hareketli bir ortam içerisindeyiz ve taşların yerine oturmasını görmek lazım.

Bu yönde 1840 - 1847 aralığı önemli destek konumundadır. Değerlendirmeye açıktır.
Eğer 1840 üzerinde kalıcı olursa yeniden 19xx rakamlarını daha erken göreceğiz.

Not; Grafikler yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Merhaba @Bağlayıcı
Sorunuzun cevabı sanırım şuan ekranda görünüyor.
İyi günler dilerim.

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Altın Ons Son Durum

Grafikte kırmızı bölge içerisine girilmiştir. 1864 ila 1902 arası değerlendirmeye açıktır. 1890 önemli göstergedir.

Not; Grafikler yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Bu grafikte ankarilmak istenen nedir usta. yani 18xxrakmlarmi var.

2BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Altın Ons Son Durum

3BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Altın Ons Kademe Son Durum

Ons altın, grafiğimizde yeşil bölge içerisine girdi. Ve grafik çizgilerine güzel bir şekilde değerek destek alıyor. Bundan sonra kademe kademe çıkması beklenir. Önce 1974 de yine sağlam bir şekilde ayak basarsa 1995 e rahat ulaşır.

Not; Grafik yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

@EMLAKÇI_35 Merhaba.
1964 e çizgi çektim ondan satış gelmiş olabilir. Dikkat edersek Dikdörtgenleri de üst üste düzgünce koymadım. Yükselişin altının boş olduğu iması da var. Düştükçe altı dolacaktır.
Canlı yeşil renk içerisinde dursaydı daha rahat olurduk. Ancak şimdi fıstık yeşili bölge (yani 1955-1921) içerisinde de hayat bulabiliriz.
Ytd.

EMLAKÇI_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EMLAKÇI_35 ()

Hocam yesil bölgeye tutunamayip satis yedi

1BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Grafik tam dediğimiz şekilde amacına ulaştı.
Artık başka şekilde bakmak gerekir. Yeşil bölge, yaşam alanımızdır. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Mankind_ ()

Bu seviyelerde kalmalı grafik güzel:)

1BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Altın ons, 2 gün önce belirlediğimiz hedef bölgeye girdi. Buradan günü kapatmamız önemli. Halen kendine yön arayışı içerisinde. Yön yukarı. Bol kazançlar dilerim.
Ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum