Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:40:23
EUR 34.9839 16:40:23
USD 32.2051 16:40:23
ALTIN ONS $2414.8350 16:40:23

Grafiği gönderen: celik2119

1911'de güçlü bir yatay destek var. Bakalım düşen trend (mavi) bu hafta yatay desteği (kırmızı) kırabilecek mi yoksa 1 aylık düşen trend kırılıp yeni tepelere gidebilecek mi?

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Aynen bayağı kar ettik şükür Allah bereket versin,

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doqan ()

Yüksek rakammış

DOGAN_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Tam olarak rakamı kimse bilemez ama kabaca 7,80 7,90 lar yıl sonuna kadar gelecek büyük ihtimalle, ama 8,25 ler gelirmi onu bilemem doğu akdenizdeki gelişmelere bağlı birazda ytd

Doqan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Bende geç kaldım ama en son pandemi başlamadan önce tüm paramla altın ve gümüş aldım, yarısına altına yarısını gümüşe gömmüştum, şu an rasyo yükselebilir o yüzden gümüşten çıktım altına girdim, gümüş onsta düşüş bekliyorum düşerse tekrar alacam gümüş ytd

0BeğenmedimŞikayet

Doqan ()

Adasım dolar daha ne kadar yükselebilirki

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Aynen öyle, zararda bile olsan satma, her halükarda kara gecersin, en fazla burdan düşse düşse nereye kadar dusecekte hadi 15 lira aşağı düşsün, gramda en kötü ihtimalle 444 lerden dönüş bekliyorum ki belki oralar bile gelmez dolar yükselmeye devam ettikçe, elinde TL varsa oralara gelirse alırsın, sonra yön her halükarda yukarı olacak ons altında kışın ytd

1BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Panik yapma gram altın en fazla sabit kalır, dolar yükselecek çünkü, elindeki altınlara sahip çık, 470 lere ne zaman gelir zaman veremem ama, genel olarak gram altın hep kış aylarında Aralık Ocak Şubat gibi yükselişe geçmiştir son 5 6 yıldır bu durum devam ediyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Bakalım nasip, gram altında olanlar panik yapmasın zaten dolar destek verir her halükarda yani, ama ons düşebilir biraz daha ytd

Sdttt için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Zor değil görebilir 1773 e kadar gerileyebilir ons altın, tabiki ytd, gram altında olanlar panik yapmasin satmasın elindekileri dolar desteğiyle ayakta kalacak gram altın, ama ons altın için pek iyimser değilim ytd

Kimimben06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Panik yapacak durum yok gram altın dolar desteğiyle ayakta kalır her halükarda, sadece ons altinla işlem yapanlar için uyarıyorum ben, düşebilir diye

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Kabaca 1700 ler dedim, haa illla tam rakam istiosan şu an alt trend çizgisi 1773 lerden geçiyor ytd

uraz06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sdttt ()

1700 bırak, 1850 ye bile gelmez.

0BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Şuanda o 1700 leri görmesi zor ha eğer bı iyi haber gelir o başka bakalım vix endeksi ne olacak bekleyip göreceğiz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Nazirdenktirnazireze ()

Anaa yatay desteği varmış ya la :D

0BeğenmedimŞikayet

sijo ()

Sizce yatay desteği kırar mı hocam? Öngörünüz nedir? Ya da desteğin altına sarkıp altında kalamaz mı sizce? Yorumunuz önemli benim için

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Ben 3/2 oranda altinda biri olarak düsmesinde de panik yapmiyorum cunku vade sorunum yok, alttan sepete ortalamami düsürürm ama böyle rakamlar soylediginzde dolari baz alip gram fiyatinda ortalama grafikle yorum yapilma ons 1700 dusecek 1400 duaecek diye diye insanlar dipten almaya calisyor dizden almak yerine ve tren kalkiyor malesef

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Destek kırılırsa assagida nereye kadar dusubilir hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ekono13 ()

He yani 1700 Ler gelmeden 2000 lere çıkmayacağını söylüyorsunuz kısaca görelim bakalım

0BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Sağolasın eline emeğine sağlık kardeşim eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

zkan ()

çelik bey takip edemedim gram ve döviz için bu hafta beklentiniz var mı

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bende öyle düşünüyorum

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Destek yine çalıştı.

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

Absurd şeyler neden olsun yani onsa yatırım gelmesi alım gelmesi yeterli yeter ki satış olmasın. Bir de o olumsuzluklar zaten devam ediyor tek sıkıntı ikinci dalga satışları olacak mı

Taner53 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum