Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0843 13:47:29
EUR 35.0243 13:47:29
USD 32.2794 13:47:29
ALTIN ONS $2385.6700 13:47:29

Grafiği gönderen: super_conqueror

Hayırlı bir haftasonnu geçirmeniz dilegiyle.
Şimdiki bakış açım gumuşte bu şekilde.Haftasonu birazda piyasa ve analistlere bakıp tekrar bir degerlendirme yapabilirim.Ben bekledigim haraektin açıklamasını grafik içinde yaptım.Teknik olarak her hareketin bir sebebi vardır.Hani tekink ve grafik işlemiyor diyenler için hareketin resimli paylaşımıyla saglamasnı yapacagız.Şimdiden hayırlı kazançlar.

Yorumlar (113)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

ilk cizgi 6.31 olacak ti dostum
yanlis cizdin

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hedefe az kaldı :)

_HERİ05_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet aynen öyle. Yani 27.50 yi geçerse olay başka bir hal alabilir.

Keten_prens için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

o zaman görüşünüz 27,50 bilemedin biraz yukarısı sonra çoşku ile akan şelaleler doğru anladım sanırım..

0BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

$ yatirim yapilmayacak tek arac

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim. Bu grafik kısa vade için geçerli. Yani kısa zaman içinde geçerliligi kanıtlanacak. Hareketi takip edip gerekirse vaziyet alacagız. Ben full dolardayım yani inip çıkması beni etkilemiyor :)

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

28.50 ye çıkarsa bu yapı iptal olabilir. Pek mümkün görmüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

bak üstadim

siz grafikten cok iyi anlarsiniz

benim grafik ne diyor soyleyim mi

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

27.60 gibi bitebilir. Belki 27.90 ı zorlar ama az ihtimal.

Auykur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Auykur ()

Aynen kısa kesmiş ben de onun nedeni ni merak ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

benim bakış açımda aynı ama o kısa kesmiş son hareketi..

Auykur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Anladim teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Lütfen panik yapmayın. Hiçkimse kestıremiyor. Uzmanlar strajistler bile. Dua edelim abd borsaları daha da satış yemesin. Unutmayın düşüşler alım fırsatıdır. Şu an altın ons güç toplama aşamasında. 1460 larda şimdiki gibi olmuştui ve gelen noktaya bakın. Düzeltme daha bitmedı diyebılırım. Anma gümüş hemen alıcı buluyor. Bakın Cuma kapanışıya.
O yüzden full işlem yapmadan sepet doldurmak sabırlı olmak gerek. Artık orta uzun vade düşününmeliyiz.

BAŞKENT_EFESİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Auykur ()

@Keten prens güzel bir noktaya değildin üstad ben de şimdi tam olarak oraya bakıyordum flat 3-3-5 yazan çizime göre çıkması gerekiyor gibi ama @super_conqueror hocam ne diyecek onu da merak ediyorum sonuçta (2) bölgesi elinde grm gümüş olanların bir çoğu için satış bölgesi olacak yanlış düşünüyorsam düzeltin

1BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

yani söylemek istediğim (2) mavi küçük (a) nın boyuna uzar mı?

0BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Bu hafta düşüş mu bekliyor ytd

1BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

emeğinize sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

grafiğiniz dikkatimi çekti benzer düşüncelere sahibim... sizce 28,50 de bir omuz yapıp devam etme ihtimalide olabilir mi..

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Teşekkürler üstad... Sizce yukarı 29 ons üzerine atıp oradan belirttiğiniz seviyeye düşme ihtimali varmı.. yani beklentinizin bi miktar ötelenmesi durumu... Grafikde belirttiğiniz tarih aralığına göre Eylülün son 10 günü düşüş öngörünüz var... Emekleriniz için saolun... varolun...

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Teşekkür ederim hocam. Sizin grafiğinize her zaman güvenmişimdir. Bir az zaman alsada hep gerçek oluyor. Bu seferde bir az zamana yayılacak gibi. sabrımızı zorluyor. Her iki yöne hazir bekliyorum. Yarı dolar yarı gümüş.

Güzel hafta sonunuz olsun. Artık gerçekten gümüş girafiği elinize aldınız. Yükünüz ağırlaştı. :)) ellerınıze sağlık. ..

1BeğenmedimŞikayet

Auykur ()

Eline sağlık üstad grafik işlemiyor diyenler grafik bilgisi hiç olmayan kişiler bence

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Bu büyük bir düşüşü gösteriyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum