Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0843 15:13:53
EUR 35.0085 15:13:53
USD 32.2639 15:13:53
ALTIN ONS $2388.8700 15:13:53

Grafiği gönderen: super_conqueror

Hayırlı bir haftasonnu geçirmeniz dilegiyle.
Şimdiki bakış açım gumuşte bu şekilde.Haftasonu birazda piyasa ve analistlere bakıp tekrar bir degerlendirme yapabilirim.Ben bekledigim haraektin açıklamasını grafik içinde yaptım.Teknik olarak her hareketin bir sebebi vardır.Hani tekink ve grafik işlemiyor diyenler için hareketin resimli paylaşımıyla saglamasnı yapacagız.Şimdiden hayırlı kazançlar.

Yorumlar (113)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Formasyonların pek bir baglayıcılıgı yok. Elliot ile birlikte kullanılrısa işe yarayabilirler. Tek başlarına pek bir işe yaramzlar. Obo da toboda aynı şekilde.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Teşekkür ederim.Ne demek ben memnun oldum.Aşagıda grafikte temel bazı teknik bilgileri paylaştım.İlginenler için internette bunun gibi bilgiler çok fazla var.Temel olarak çok işe yararlar.

Keten_prens için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

En sevdiğim ders Edebiyat :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Anlaşılmak kolay değil ki abim ama yanlış anlaşılmak çok kolay. Bu senin vermen ile değil onların algısı ile ilgili. Sen verirsin ama Herkes kendi dağarcığı dimağı kadar alır. Bir de cool tavrın var bana göre bu karizmatik bir özellik ama insanların bir kısmı bunu itici bulması normal olabilir çünkü belirttiğin gibi özgüven çatışması. Ama fark eden de eder kaçınılmazdır...

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aramızda edebiyatçılar dolaşıyor :))

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

:))) bak buda iyiydi... sana artık moonlight zeynep değil aruz zeyno diyeceğiz o zaman

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Mefulü mefailü mefailü failün :))

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

saol kardeşim sizlerde öylesiniz. kavgasız gürültüsüz hakaretsiz alalım verelim bilgimiz görgümüz çoğalsın amaç bu olmalı her daim..

Sem098 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Sen bastacısın abım

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

eyvallah kardeşim... sende hoş değerli sohbeti olan bir arkadaşsın...

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

yaklaşmadan insanı tanımak mümkün değildiir.. burada çok kişi tarafından çok yanlış anlaşılabilen bir yapım var neden bilmiyorum... özgüven çatışması diyorum ben...

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

bazen sürresalist yaşamalıki insan küçücük şeyler onu mutlu edebilsin. biliçaltıma kazınan o model mesela beni gerçekstü bir hayale sürüklerken mutlu edebiliyor. ve ben gerçekte belkide olmayan birşeyi bekleyerek içsel dünyamda burada bile bir emotioanal kargaşa yaşayabiliyorum... ve bu anamoli sayesinde burada geçen zamanıma değer katıyorum.. ve üstelik vücut enerjimi yüksek tutabiliyorum.. kendi bilinçaltımda yarattığım bu sürrealist vuslatla burada geçen zamanımı 2 kat yaşanabilirleştirebiliyorum...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Memnun oldum abim tecrübe insanısın ve değişik bir tarzın var gerçekten

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkürler öyle görüyorsan abi. Teveccühün. Senin tarzın da çok ilginç abim takip ettikçe farkettim resmen sürüklüyor insanı

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

eray can 49

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

ben onu farkettim zaten benzer yapılardayız anlama tarzından farkediliyor..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. Yaş 30 abim fazlasını saymıyorum :)) adım Buğra. Senin kaçtı abi adın neydi?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Haklısın katılıyorum. Çok değişik ilgi alanlarım var abi multidisipliner bir yapım var. Hem real hem sürreal. Birkaç tane yüksek tahsil diplomam da var neyse fazla açmayım ama :))

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

çok akıllı adamsın yaş kaç isim ne kardeşim...

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu. Takipte kalmak izlemek gerekiyor. Her an her şey olabilir. Ytd yyd, Kararlarınız daima isabetli olsun bereketli kazançlar :)

42hakan42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

seninde olsun hiçbirşey için işime nerede yarayacak deme ve ama kendine özel ilgi alanlarında mutlaka olsun...

0BeğenmedimŞikayet

42hakan42 ()

Çook tşk ederim. Bu rakamlara göre sanırım OBO olmasını ümit edeceğim o zaman :) (Satıp alttan alım yakalamak için)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu arada Edebiyat'çı mısın sen yahu yoksa birden mi oldun anlamadım Edebiyat geçmişin var gibi duruyor abim :))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sizi bu sorunun cevabı için @Keten_prens abimin yorumuna yönlendiriyorum

Keten_prens yorumu (5 saat önce)
Konu: #22381972 Grafik detay ve yorumları

hocam 28,50 ye kadar bir yükseliş olabilir ve oradan düşüşe başlarsa görsellik açısındanda net bir obo oluşuyor .. şu an oluşmuş tepeyi baş kabul edersen bundan sonraki hamlenin bunun Altında bir omuz oluşturma ihtimali var gibi duruyor.. bu çizimdeki flat görselinede uyumlu duruyor fakat siz bu olursa bu flat olmaz dediniz.. neden flat olmayacağı konusunda bizi aydınlatırsanız bilgi sahibi olmak zevk verir inanın tabi müsaitseniz.. şimdiden teşekkür ederim vaktinizi aldım..

https://altin.in/keten_prens

42hakan42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İyilik abi takipteyiz sen nasılsın? Abim evet farkettim ama gelecektir yine tasa etme sen. Beklemek de güzeldir bazen. Gelince ilham geliyor daha bir iyi oluyorsun sen farkettim :)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

bugün göremedik henüz bil bilü şeydanın gül cemalini.. hakikatin tecellisi o çehreyi...

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

vurguncu dostum nasılsın...

0BeğenmedimŞikayet

1zor ()

Teşekkür ederim Hocam sağolun uyarınızı dikkate alıcam...

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

ne demek hgocam bu çok kısa süredede olsa sizinle diyalog zevk verici emin olun.. zarif ve alçakgönüllü tavrınız için teşekkür ederim

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

42hakan42 ()

OBO ihtimali hangi rakam geçilince iptal olur acaba bilginiz var mı tşk ederim..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum