Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0741 21:42:36
EUR 34.7852 21:42:36
USD 32.3632 21:42:36
ALTIN ONS $2307.3700 21:42:36

Grafiği gönderen: super_conqueror

Hayırlı bir haftasonnu geçirmeniz dilegiyle.
Şimdiki bakış açım gumuşte bu şekilde.Haftasonu birazda piyasa ve analistlere bakıp tekrar bir degerlendirme yapabilirim.Ben bekledigim haraektin açıklamasını grafik içinde yaptım.Teknik olarak her hareketin bir sebebi vardır.Hani tekink ve grafik işlemiyor diyenler için hareketin resimli paylaşımıyla saglamasnı yapacagız.Şimdiden hayırlı kazançlar.

Yorumlar (113)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sinister03 ()

Bu grafiği beğenmeyen grafikten ya anlamıyordur ya da çekemiyordur nokta.

Sinister03 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Sen geç ben zararına satmadım o ara sizin hocalara kansaydik satın satın 330.320 ye düşecek diye milleti korkotan kimlerdi

-1BeğenmedimŞikayet

Sinister03 ()

Evet 300 ün altıda bekleniyor du 4 yıldızlı hocalarınız Onsta 1.300 Altı bekliyorum dediğinde ilk like ı ben atcam diye etrafında hocam hocam diye dört dönüyordunuz noldu şimdi?

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Tersgold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

24lerde alım iyi diyorsun usta

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Bu kişiye itibar etmeyin altın 392den 362 kadarki cekilmede de gelmişti o günde aynıydı 330 konuşuyorlardı altın nerde şimdi profil resminden tanıdım yatacak yeriniz yok

0BeğenmedimŞikayet

murat_ali_sahin ()

gümüşü ne sandın çöpmü kaos ortamında

0BeğenmedimŞikayet

Sinister03 ()

23 ün altını panik olmasın diye mi çizmediniz hocam? :)

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

yeter yeter artık kış geliyor bırak suyu):

Keten_prens için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim. Günaydın.

Aknc için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aknc ()

Teşekkür ederim günaydın

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

2008 deki gibi derin bir düzeltme olacagını sanmıyorum. Gelebilecek seviyeleri grafikle belirttim.22-23 seviyesi alım için çok iyi yerler. Ama işi garanti altına almak adına buraya yaklaşırkende kademeli alınabilir. Gümüşte sene sonuna dogru tahminen 35 leri geçmiş olacagız. Dolarda 8 in üzerine çıkma ihtimali var. Siz düşünün gram fiyatı ne olur. Bu en kötü senaryoda.

0BeğenmedimŞikayet

Aknc ()

Rica ederim. Size bir sorum olacak. 2011 gümüş hareketlerini incelemişsinizdir muhakkak. Siz derin bir düzeltme bekliyorsunuz galiba. 2010 da 31 dolrı gördükten sonra 5 dolarlık Bi düzeltme ile sadece 26 dolar (22 gün falan süren Bi düzeltme) sonrada yukarı gitmiş. Bu 2010 sonu gümüş yükseliş aylarına karşılaştırma açısından Eliot dalga çalışmanız varmı. İyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet. Kusura bakmayın. Mesajı aceleyle Siz'e atmışım.

0BeğenmedimŞikayet

GarGameL° ()

Hocam hayırlı günler 6.80 den ortalamam var bu hafta varsayılımki 6.80 leri görürse yarısını TL geçip bekleyeyim mi yoksa 1 yıl uzun vade düşünüyorum yoksa hiç bulaşmıyayımmı?

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

mahanozun kıyısınayım çarşıda köprüye varmadan mermercilan çami var onun karşısında...

https://altin.in/keten_prens

DÜN YAzdim ama gelmemiş sana

Mu_ka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Altın ons.
2010 gibi rakamı görüp düşerse. Ne olur gram gümüş 7.15..7.40 gibi..

Yani 1950
1970 Aralık kanal içinde Bi hareket.
Tahmini gümüş gram tlde 6.75
6.85 Aralık.
Ama kanalı yukarı kırması sanki yukarı gidiyor havası verip. 1790 iniş. Buda esasen Elliotda sayım tercihinde var. Yani B yi 1990 yerine 2010 2020 Aralık olup. Gibi.
Şimdi AA cambaza bak deyip cepden parayı alıcak. Bazıları.
1990 dan alan oldu. Satan oldu.
Şimdi hangisinde cambaza bak deyip para çıkar. Burda dikkat edin nihayi hedef 1790. Aynı hedefi konuşuyoruz. Gidiş yolları farklı. Bakalım izleyelim. Kısmet.

Bedi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bedi ()

Hocam 2010 dan kastınız gram fiyatı ne oluyor yaklaşık

Mustafakaradeniz için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Teşekkürler hocam.
1950 den aşağı gelip.
2010.. yapıp.
1790 iniş düşünüyorum.
Bu şekilde sayım olabilir sanırım. Ve bu şekil 2010 dan aşağı inince daha çok kişi tersde kalır. 2010 gitti yükseliş olur diye.
Ne tekim
1990 dan satış yaptım va aşağıdan alış yaptım.
2010 düşünüyorum satış için. Bakalım izleyelim. Kısmet.

1BeğenmedimŞikayet

Aknc ()

İyi akşamlar @super_conqueror. Bu mesajı galiba yanlışlıkla bana yazdınız. Çünkü ben herio5 sormuştum onun alt yorumuna istinaden. Oda Bi alt yoruma sizin grafik altına yazmıştı bu rakamı

2BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Çıkmış. Hepsini gördüm. Bügün sabahtan akşama burda olmuşsunuz. Çok yorulmuş olmalısınız. Ben bır şey soraceğim. Altın sayfası iyi mi burasi daha iyi mi ? Nasil his ettınız ? :)) burası daha iyi değil mi ? Sizce.

Dediğim gibi en alt desteğe gelsın size 5,15 k ons aldırcağım:)). Kaçamazsınız benden :))). Çocuklarınıza miras kalır.

1BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

hepsini selamlıyorum buradan... ama bize heryer Trabzon toprağım...

CA1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Grafik çıktı mı?

0BeğenmedimŞikayet

CA1 ()

Anlaşıldı rizeli

1BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

elli dedusak sayaçmi tutayruz 49 olur 53 olur kardaşım...

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

elli dedusak sayaçmi tutayruz 49 olur 53 olur kardaşım...

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

mahanozun kıyısınayım çarşıda köprüye varmadan mermercilan çami var onun karşısında...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben se pek severim ama sonu feulun olarak düzeltelim :)

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Hocam grafik tam okunmuyor. Bulanık görünüyor, tekrar beyaz alanı çıktıktan sonra paylaşabilir misiniz. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Abi Sürmene'nin neresindensin Oflu değilim hocalığı 50 km ile kaçırdım yazmıştınız geçenlerde Köprübaşı mı Oylum mu Of'a 50 km oralardan çıkar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum