Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0673 20:52:43
EUR 34.7443 20:52:43
USD 32.5293 20:52:43
ALTIN ONS $2383.5700 20:52:43

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gümüş ün en azından 6,5135 üstünde günlük kapanış yapması olumlu olur düşüncesindeyim, her ne kadar negatif kapanış olsada.

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Selam Hocam, gümüşte son durum nedir hocam. Ben hedefi bekliyorum 7 üstü. Bir değişiklik varmı, 6.60 üstü turunamadı

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Merhaba Tuncer Hocam! Nasılsınız? Uzun zamandır sizi eskisi kadar aktif göremiyoruz.
İnşallah Herşey yolundadır. Saygılar sevgiler...

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırlı sağlıklı günleriniz olsun hocam hala yogunmusunuz

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Sayın tarbaz5101, altın ve gümüş ile ilgili bilgi paylaşımı yapmanız mümkün müdür? Alım için hangi seviyeler uygun olur, teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırli günler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Sadribaba ()

Peki gidişat ne yönde olur ustam? Cevabınız için teşekkür ederim. 1960 da kuvvetli direnç oldu sizce kırması muhtemel midir?

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırlı geceleriniz olsun hocam

14BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Ons, Vortex indikatörüne göre günlükte 9 Eylül'de al sinyali vermiş. Kanal direnci 1961,50 olup bu seviye üstündeki kapanış olumlu olacaktır diye düşünüyorum.

Sadribaba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sadribaba ()

Hocam merhaba nasılsınız? 1951 üzerinde 4h kapanış yapan ons için artık yolu açık diyebilir miyiz? Çarşamba fed faiz kararı yine aynı olur tahminim sizin kanaatiniz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırli günler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırlı cumalar hocam

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Değerli yorumunuz için çok teşekürler hocam Allah razı olsun sizin yorumlarınız benim için çok değerli sizede hayırlı günler Allah kolaylık versin

0BeğenmedimŞikayet

Nietszche ()

zorlama makinayı ısınma sorunu yapar kuzey körüsünü yakar fanlar değişir ... kroniktir bu markada keşke başka bişey tercih etseydin hayırlı olsun

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Hb den HP aldım 4828 TL. ben pek anlamam birilerine sorarak aldım. Uzaktan eğitim için, şayet oyun falan oynanacaksa daha performaslı bir şey almak lazım.
Ben bu ara zaten masrafta olunca çokta zorlamak istemedim bütçeyi, yoksa 7 bin ve üstüne çıkmak lazım sanırım.

Cold35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cold35 ()

Usta laptop ne aldın ? Fiyatı ne kadar aynı sıkıntı bendede var da teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

tskler emegıne yuregıne saglık

0BeğenmedimŞikayet

ffatihff ()

artık değerli insanlar geldi, ben geri çekileyim...

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_2525 ()

Emeğine sağlık güzel dostum

15BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Hayırlı günler kardeşim, bu aralar pek takip etmiyorum, daha öncede yazdım evde tadilat işi olacak alışveriş işleri, kaç gündür de uzaktan eğitim için laptop araştırıyordum bugün alım yaptım, kafa karışık anlayacağın bu nedenlede çokta yorum yazmak istemedim.
Ons'ta alt yorumdayız;

tarbaz5101 yorumu (2 hafta önce) Cevap yaz
Konu: #22198849 Grafik detay ve yorumları

Ons, aylık geniş bantta 1656,05-1980,25 yatay bant aralığında bulunmaktadır, Ons aylık kapanışını 1980,25 üstünde gerçekleştiremediği için, yükselişini devam ettiremediğini düşünüyorum.
4h ve günlük grafiğe baktığımda 1901-1912 aralığında parça alım uygun görünmekte, ancak aylık grafiğe baktığımda, şu anki görüntede gerçekleşecek bir kapanışta biraz daha aşağıları test etme ihtimali düşündürüyor. Bir süre 1850-1950 aralığında yatayda seyretme yada 1794-1812 aralığını test etme ihtimali olabilir.
Ons'ta olumlu bir şeyler görmek için 1956 ve 1964 üstünde 4h ve günlük kapanış görmek gerekir diye düşünüyorum.
Bugün için 1901 Altında günlük kapanış yapmadıkça bu sevye civarında parça alım yapmak uygun olur düşüncesindeyim, 1901 kanal desteğinden dönme ihtimaline göre. YTD

https://altin.in/tarbaz5101

08.09.2020 = Ons her ne kadar 1964 üstünde günlük kapanış yapsada 2000 düşüş trend direnci üzerinde günlük kapanış yapamadığından tekrar düşüşe geçmiştir, Bollinger bandına göre 4h de 1911 civarında AL sinyali versede , Vortex İndikatörüne göre ; 1h,4h ve günlükte henüz AL sinyali oluşmamıştır.
Bollinger alt bandı şu anda 1901 sevyelerinde seyretmekte olup, yükseliş trend çizgisi altında günlük kapanış yapan Ons'un 1873 sevyelerine kadar olan düşüşü ayı tuzağı olarak görülebilir.
Ayrıca , günlükte 1901 altında 1873 sevyesine kadar olan sarkmalarda Bollinger bandına göre AL sinyali olarak değerlendirilebilir.

Dolar, günlükte 7,4230-7,4830 yatay bant aralığında olup, 7,4830 yatay bant üst direnci test edilmekte ve Bollinger üst bandı dışında hareket etmektedir.
Dolar ayrıca geniş bantta günlükte 7,2598-7,4707 yatay bant aralığında olup, 4h de 7,47,07-7,6816 geniş bant aralığında hareket etmektedir.
Dolarda kanal direnci 7,50 olup, 7,53 e kadar yükseliş ihtimal dahilindedir.
Dolar ; 7,4707-7,4830-7,50 üçlü bir direnç kuşağında bulunmaktadır, Bollinger üst bant dışında hareket ettiğide göz önüne alınarak 7,50 civarından 7,36 lara kadar bir geri çekilme gelebilir diye düşünüyorum.
7,50 üstü günlük kapanışta yeni yükselişler gelebilir. YTD

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırli günler hocam sağlıklı mutlu günleriniz olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Değerli hocam yazdıgım mesajlar gelmiyormu hic cevap vermiyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırli günler hocam ons yorumu yaparmısınız mesajlarım size gelmiyormu

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Selam, hocam gümüş ons tam sınırda kapattı, umarım yükselir.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Nasılsınız kıymetli hocam

4BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

TL bazında oluşmadı, Ons bazında şu anki durum oluştu kapanışa kadar değişir mi bilmem.
Ancak, hem gümüş ons hem gümüş/TL pozitif kapanış yapacak gibi görünüyor, buda dönüş adına olumlu olur, ancak tek bir pozitif yeterli olmaz , pazartesi mumunun da pozitif olması dönüşü başlatır diye düşünüyorum.
Ons 26,90 üstünde kapanış yaparsa olumlu olur düşüncesindeyim. YTD

Zeynep__35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zeynep__35 ()

Sat sinyali oluştu mu?

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

İyi Akşamlar hocam nasılsınız

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam daha önce verdiğiniz hedefler baki ise bekleriz, yeterki gümüşte 7 li rakamlar gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Selas ()

Yuvarlak aciklamalar. Olabilirde olmayabilirde e be kaldi :)

0BeğenmedimŞikayet

HKN2020 ()

@tarbaz5101 Merhaba, altın ile ilgili yeni grafik var mı Paylaşabileceğiniz. iyi akşamlar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum