Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0885 22:56:05
EUR 35.1122 22:56:05
USD 32.2345 22:56:05
ALTIN ONS $2378.7050 22:56:05

Grafiği gönderen: katates_

⭐⭐katates_ ()
Gram Altın
dolar da bir düşüş onay görüntüsü mevcut bu sebeple sag tarafta bir omuz çizip inebilir düzeltme bitmemis olabilir yeni girişler risklidir

Yorumlar (99)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Bereketli Olsun Abi, İnşallah İsabetli Olur.

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Değerli @Gzdee; Vergi, makas dahil 452 TL'den zorla Gram alabildim.. Bankaların bir ürünü satmamak için neler yaptığına da ilk kez şahit oldum.. Beklenen oldu.. Süpriz yok kısacası..3 (lıke)ımı kabul buyurunuz.. @Magnum_33, @Zamazinngo, @Hanı mAğa_, @DUMRUL... ytd..

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Hocaaam, elinize sağlık çok güzel olmuş :)

katates_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Maviyi sevmedim, heyecan bastı zaten hocam /

0BeğenmedimŞikayet

HİLEM ()

oynama işine daha geçilmedi suni düşüş oynamaya başladıklarında seyret

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Pıyasayla iyi oynuyorlar :)

Netcez için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Netcez ()

Aynen Nasıl olayım durum ortada bir açıklama geçen kankimiz yaptı açıklama bir düştü şimdi toparlanarak derken yine tutuldu bir süre sonra düzelir başka şeyler çıkar ugrasmazlar bunlarla diye düşünüyorum )

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

kırmızı kablomu mavi kablomu hangisini kesiyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Buralarda gibiyimde, 2 gündür nefesler tutuldu ondan fark edilemiyorum:) nasılsın?

Netcez için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Tünaydın hocam, emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Hayırlısı olsun diyelim teşekkürler

Kenji3435 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42 ()

Bir ihtimal daha var :)
O da ölmek mi dersin :)
Demiş şair...

1BeğenmedimŞikayet

Kenji3435 ()

Obo çalışsın hocam :- ) TL' mız değer kazansın dersem linç yermiyim acaba? Bu arada her 2 sinide like'ladım

9BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

şimdi 2 ihtimal var ya obo çalışır maviyi takip ederiz ya W çalışır kırmızıyı takip ederiz

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

sağ taraftaki omuzu gördün mü şimdi peki?

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Eyvallah hocam, teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Altın483 ()

Kırmızı çizgiyi kırmazsa düşüşe geçer anlamına mı geliyor bu? Yeni yeni anlayıp öğrenmeye çalışıyorum. Kusura bakmayın.

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

teşekkürler hocam bende kayıtlı grafik karışık biraz arkadaş için sadeleştirdim
son iki dip uzatılıp üçgen içinde takip edilebilir

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Aynı grafiği bugün başkasindada gördüm. Hemen hemen aynısı

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Hocam, emeğine sağlık. Benzer grafik benim önümde de duruyor. Kırmızı çizgiden bir de bende altta var. Yükselen trend içinde düşüş kanalı oluşturup oluşturmadığını anlama için. Yani aşağıda gösterdiğin çif kademe önceden gelen kanal çizgilerini ihlal ederse, nereye gidebileceğini görmek adına. Sevgiler, saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Evet gelmedi malesef.
Allah razı olsun kardeşim. Kendine iyi bak. Hayirli cumalarin olsun. Tekrar Allah'ım şifa ismiyle şifasini versin. Allah'a emanet olun
Hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

johnny_bravo_ ()

Ereğliyi Halil hocama sormuştunuz galiba hocam yanlış hatırlamıyorsam. O zamandan beri takibimde ama almamıştım

3BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Altın483 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, mesajın geldi. Ben de karşılığını yazdım. Anlaşılan benim yazdığım, sana gelmemiş. Her gece olduğu gibi sayfanı ziyaret ettim. Selam ve dua ile kardeşim.

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

yarın yada haftaya ereğli sürpriz yapabilir çok kritik yerde kaldı kırarsa yürür

johnny_bravo_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın483 ()

Gram hocam

1BeğenmedimŞikayet

johnny_bravo_ ()

Bende o yüzden riske girmedim hocam, bakalım açıklamalara ona göre bi yön tayin ederim artık.

1BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Sanada gelsin kardeşim

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Ikinci emanet sana gelsin kardeşim

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Vay abim nasılsın
Dün msj attım gordunmu. Bir kaç gündür görusemiyoruz. Nasıl oldun. iyisindir inşallah. Duamiz seninle hayırlı gecelerin olsun. Allah'a emanet ol. Gecenin ilk emaneti sana gelsin kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum