Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 20:26:15
EUR 34.7968 20:26:15
USD 32.3853 20:26:15
ALTIN ONS $2345.6400 20:26:15

Grafiği gönderen: katates_

⭐⭐katates_ ()
Gram Altın
dolar da bir düşüş onay görüntüsü mevcut bu sebeple sag tarafta bir omuz çizip inebilir düzeltme bitmemis olabilir yeni girişler risklidir

Yorumlar (99)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Sayfanıza girmesem cevabınızı göremeyecektim, mini bir tatilde takıp edıyorum. Gönlünüze göre bol şanslar dost hocam, sss gönderilmiştir

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Sayfanıza girmesem cevabınızı göremeyecektim, mini bir tatilde takıp edıyorum. Gönlünüze göre bol şanslar dost hocam, sss gönderilmiştir

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manifatura45 ()

Tüpraş sa uzun vade her zaman kazandırır

katates_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

johnny_bravo_ ()

Teşekkürler kaptan hoş buldum

Kaptan__ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Kaptan__ ()

Hoş geldin

johnny_bravo_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

johnny_bravo_ ()

Aynen hocam sağlık olsun tabii ki konuşmadan sonra çıkış yaptım kârdan zarar oldu

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Sağlık olsun kaçtan girdin kaç lot bakayım bir üzüldüm ya

0BeğenmedimŞikayet

johnny_bravo_ ()

Sizden de bir şey kaçmıyor hocam :) fena gaza geldik ateşle yaklaşmayın lütfen :)

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Ne yaptın hocam bir delilik yapmadın umarım sesin de çıkmıyor aklıma kötü şeyler geliyor :)

0BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

satmıyorsak var bir hayalimiz demek ki

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

geçmiş olsun hocam hayırlı günler bol kazançlar

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Katates, bir taraftan işler, bir taraftan sağlık durumumdan dolayı bu aralar çok aktif olamıyorum. Ama senin gibi dostlar hem bana hem de siteye değer verip katkıda bulunuyor. Aynı grafiği takip ediyoruz. Hem ayrıyız, hem birlikteyiz. Ne güzel. İyi ki varsın hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Banka makası ve vergi ile 455 ortalama yakalayabildim Sn. @Gzdee.. (2 farklı alım yapabildim, bankanın inatlaşmasından dolayı.. ).. YTD.. İyi akşamlar..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Hocam 480 den düştü girişiniz kaçtan

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

3 kuruş fazla olsun kırmızı olsun beyaa:)

0BeğenmedimŞikayet

Magnum_33 ()

Bereketli olsun inşaALLAH dost ABİMİZ

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

Ahh'haaahhhaaa'ahaaa

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

eksen kayıyor bir saniye

mezopotamya_gugalanna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

Kizarmispatates; )) ons ongurun varmi alabilirmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

kırmızı olsun bizim olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Gzdee; Bu makaslarla vergiyi anladık ta bankaların tavrı anlatılmaz yaşanDI.. Gerisi kısmet.. Düşer İSE, ki bugün 440 olmadı, takviye yaparız.. Çıkışlarda da "sat"pozisyonuna geçeriz.. Bol kazançlar efendim.. Tşk.. YTD..

Sn. @Netcez.. Açıklama olmadan girdik, başımıza gelmeyen kalmadı, açıklama sonrası neler olduğunu tahmin edebiliyorum.. Yazık gerçekten ancak bizim ülkemizde oluyor böyle şeyler.. Risk alıyor, para ödüyoruz sonunda.. İyi günler dost.. YTD..

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Sn. @Konyaleee.. En dipten alabilmek için bekledik, ancak 455 ortalama tutturabildik.. Ons hakkında yorum yapmak imkansız dostum.. Teknik v. s hak getire..1900,44 altına sarkmadığı sürece sıkıntı yok.. Ancak bu yorum yapılabilir..2046 sonrası olacakları ise sen tahmin et.. Bol kazançlar.. Asla YTD..

Konyaleee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Netcez ()

Bereketli olsun aynen bunlar kiminle ortak çalışıyor ki)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Bereketli olsun dost hocam, sabrınızla aldınız tüm like lar sizinle

2BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Dostum 455 ortalamalı 2 ayrı alım yapabildim(makas, vergi dahil).. Bankalar adeta satmamak için direndi.. Yine de hacimli bir alım yapabildim..480 satış hedefimiz..3/1 alım yapabildim.. Düşerse takviye kuvvetler hazırda bekliyor ama zor görünüyor..440 alım hedefimdi olmadı, gelmedi.. İlk alımdan sonrası kolay bildiğin üzere.. Bol kazançlar..3 (lıke)jet hızı ile gidiyor sana güzel insan..
@Magnum_33

Magnum_33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Yıktılar malı

0BeğenmedimŞikayet

Magnum_33 ()

Dost ABİMİZ sepet boş ne kadar lık bir alım önerir sin?

0BeğenmedimŞikayet

Konyaleee ()

Abi dolar düşüş bekleniyordu tersi oldu, ons da hocam 1921 altına düşüşler olur mu hocam

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Sağolasın güzel insan.. Parçalı alımın ilk halkası.. @DUMRUL

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum