Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 09:54:02
EUR 34.8678 09:54:02
USD 32.4729 09:54:02
ALTIN ONS $2328.0200 09:54:02

Grafiği gönderen: celik2119

Kırmızıyı kırarsa 25.70, maviyi kırarsa 30. Sizce hangisi?

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Maalesef dün yanlış anlık kararla bir alım yapmıştım. Biraz önce zararkes yaptım. Dahada düşeceği ortak görüş. Hayırlısı piyasa biraz oturunca daha önce kârdan ettiğimiz zararı çıkarırız belki:(

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet, dediğiniz gibi oldu.

Zefiran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Göksu_57 ()

Hocam ful TL de olanlar için yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte alım için önerileriniz nedir.

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Hocam burdan alım yapalım mı

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bence siz artık ustalaştınız.

Seagul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebûl_Verâ ()

Üstad hoşgeldin valla ozledim seni :) inşallah 30 unda üstü diyelim istemesi bizden:)

0BeğenmedimŞikayet

Körükçü_ ()

Ikisi de uyar tl gümüş ikiside var

0BeğenmedimŞikayet

_yasin_ ()

Ons 25e kadar düşse gram sizin dediginiz göre 5.8 e kadar düzeltme yapabilir yanlışsam duzeltin hocam ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Tarsuslu33333 ()

Kesisme noktasina yaklasimina bakilirsa kirmizi kirip yon asagi gibi. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Auykur ()

Burada obo oluşumu varmı bilmediğim için soruyorum yanlış anlaşılmasın

0BeğenmedimŞikayet

Seagul ()

Simetrik üçgen oluşumu var gibi sanki hocam, üçgeni çizerken uzun kırmızı çizginin
(kırmızı mum çubuklarının) dibini başlangıç noktası kabul edersek, 1-2-3-4 ile birlikte düşüşe geçileceğini ve sanki kırmızıyı kıracağını düşünmek zorunda kaldım. :D Tamamen uydurmuş olabilirim, yanlış yapmadan öğrenemeyiz nasılsa :)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_haneli07 ()

Gönül maviyi ister ama kırmızıyı kıracak gibi duruyor. Sizin fikriniz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

AG_04 ()

Çelik Hocam, kırmızı daha yakın gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Önce mavi gelse olmaz mı? bir daha iyice baksanız

parasidetr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Golderen ()

Önceki basamakların daralma oranına bakılırsa kırmızı gibi. :(

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

25.70 te kesmez bizi dostum

0BeğenmedimŞikayet

Aknc ()

Eğerter köşe yapmayacaklarsa obo oluşumu aşağı. Ters köşe yaparlarsa obo oluşumu gösterip omuz bitiminde yukarı. Ons 24.5 yükselişine önce hafif bir obo var ve sol omuz tamamlanırken yukarı çıkmış. Tamamen acemiyim

0BeğenmedimŞikayet

albartu ()

Mavi olsun bizim olsun

0BeğenmedimŞikayet

parasidetr ()

Önce kırmızı 25.7x sonrasında mavi 30, xx gibi düşünüyorum. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

3461of ()

Başkan yarınki müjde ile çin Amerika kısa vadede ticaret konuşması olacak olumlu bir haber gelirse sonuç nasıl olur

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet. grafikleri benzer.

Sorgulayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sorgulayıcı ()

Çelik hocam, aynı durum onsta da var sanki.

0BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

Gümüşten anlasaydım bir yorum yapardım:) umarım alım yapacaklara fırsat verir

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

INŞALLAH mavi kırılır 2 hafta oldu eksideyim kafayı yecem. 6.700 gelmedi bi türlü

Amra43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sssbahtsiz ()

Sizce mavi mi kırmızı mi

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Ne yazikki kırmızı kırılacak. Artık hepimiz biliyoruz bunu. Sürpriz olmasi çok düşük ihtimal.

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tobo düşen trendde olur.

Goldpro için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum