Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 14:36:55
EUR 34.9275 14:36:55
USD 32.4961 14:36:55
ALTIN ONS $2346.3300 14:36:55

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Dolar

Şöyle'de bir oluşum dikkatimi çekti. Bu açıdan şu anki seviye biraz rahatsız edici görünüyor. Not etmekte fayda var.

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

1 ay önce yukarıdaki grafiği paylaşmış ve çizginin önemine değinmiştim ve 1 aydır üzerinde yeni zirveler yaparak ilerliyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

2 Hafta önce belirtmiştim. Bu çizginin üzerinde kaldığımız müddetçe yukarısı açık. Nitekim 2 haftadır yeni zirveler kaydederek hafif hafif yukarı tırmanıyoruz. Bir an evvel 7.30'ların altına düşmemiz lazım ki satıcılar piyasaya dönsün, öteki türlü kontrol tamamen boğalarda..

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam gümüş ons destek kaç oluyor sizin grafiğinizde. Yükselmesi için kaç üstü kalmalı

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Düşecek yükselecekten ziyade bir indikatör olarak o çizginin önemli olduğunu düşünüyorum. 2018 zirvesi ve 2020 Nisan- Mayıs aylarında direnç olarak çalışmış. Daha sonra aşıldığında hareket hızlanmış ve şimdi destek olarak görünüyor. Oranın üzerinde kaldığımız sürece yeni zirvelerin gelebileceğini düşünüyorum. Tek başına bir şey ifade etmeyebilir fakat takip edilmeli. Selamlar.

Net_23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Net_23 ()

Yani dolar yükselecek mi

0BeğenmedimŞikayet

Zifiri_ ()

Dolar düşermi diyorsunuz anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

Hsa ()

Biraz aciklarmisiniz beklentinizi

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Geçen hafta yukarıdaki grafikte paylaştığım çizginin yukarısında olmamız hayli rahatsız edici. Umarım yeni bir dalga gelmez ancak çizginin altına ne kadar çabuk inebilirsek o kadar iyi olacak. Tehlikeli sulardayız...

0BeğenmedimŞikayet

_xyz ()

çok teşekkürler hocam sağolun.

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Ben gümüşteki potansiyelin altına göre daha yüksek olabileceğini düşünüyorum. 40 - 60 olabilir. Fakat her iki enstrüman da güçlü bir ralli gerçekleştirdi ve bir süre dinlenmeye ihtiyaçları var.

_xyz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_xyz ()

hocam ısrarımı hoş görün :)
en azından yüzde kaçıyla altın gram yüzde kaçıyla gümüş gram alayım bunu söyleyin :)
gerçekten bi yönlendirmeye ihtiyacım var.

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Bu konuda benim bir fikir beyan etmem doğru olmaz, mazur görün lütfen. Selamlar.

_xyz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_xyz ()

hocam merhaba
bir miktar gümüş gram ve altın gram alma niyetim var. bu seviyelerle tavsiye eder misiniz yoksa biraz daha beklemeli mi ?
bir de yüzde kaçıyla altın gram yüzde kaçıyla gümüş gram almamı tavsiye edersiniz ?
vade 2020 başı.
çok teşekkürler şimdiden.

0BeğenmedimŞikayet

matematica ()

üstadım gönderdiğiniz grafiğe bakar bakmaz bir çanak kulp canlandı gözümde bunun hakkında bir çalışmanız oldu mu daha önce. sizi yeni takibe başladım.

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Şu an için bir tehlike yok. Fakat aşağı kırılırsa oradaki baskı TL'ye hızlı bier değer kazanımı getirebilir, düzeltme hareketinin süreceği beklentisiyle. Sadece dikkatli izlemekte fayda var.

Esraefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esraefe ()

6.70 ten gumuslerim var hocam. Sizce bu grafik dusecekmi manasina geliyor.

0BeğenmedimŞikayet

hancı_1 ()

Anladım. Yeni bir yığılma değil yani. Risk parametrelerinin öngörülemez oluşundan kaynaklı bir durum.

0BeğenmedimŞikayet

Arizonaaa ()

Tmm dir hocsm kusurabakmayin tekrardan ozurdilerim

Uzakdogulu34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzakdogulu34 ()

Yok kardeş. Ons un ülkemizle alakası yok. Şampiyonlar ligi orası. Abd, Çin, ingiltere, avrupa falan filan

Arizonaaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birgün_zafer ()

Her şeyi ile benim güzel ülkem

apomek35_5 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Arizonaaa ()

Kusurabakmayin hocam tesekkurler ogrencez isallah :)

0BeğenmedimŞikayet

Birgün_zafer ()

Bizim köy de Mesut ağamı seviyoruz

0BeğenmedimŞikayet

apomek35_5 ()

Tl usd ye karsi deger kazanirsa. DJ Nasdak hatta almanlarin Dax bile coker. Onsmu dusmucekmis.. =)

Birgün_zafer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Yarınki haber ile ons arasında pek bir ilişki olacağını düşünmüyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Muhtemelen önümüzdeki 1-2 ay kurda bir düzeltme bekliyor yatırımcılar. Benim anladığım o. Çünkü Kasım ayından itibaren de Call opsiyonlarda bir çoğunluk var.

hancı_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arizonaaa ()

Hocam bir kusurum olmamistir heralde

0BeğenmedimŞikayet

Uzakdogulu34 ()

Bazen mesuta hak vermiyor değilim.

Birgün_zafer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birgün_zafer ()

Millet böyle ağam acaba abd avrupa borsaları çöker mi ağam

0BeğenmedimŞikayet

Uzakdogulu34 ()

Özür dilerim. Yanlislik oldu.

0BeğenmedimŞikayet

apomek35_5 ()

Ciddi abim.. burada dolar/tl dusunce onsta dusuyor abisi... =)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum