Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 12:25:29
EUR 34.7858 12:25:29
USD 32.3532 12:25:29
ALTIN ONS $2300.4050 12:25:29

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Saatlikte durum: Dilerim spek çalıştırmaz. Hayırlısı

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Reddevelopercoder ()

Değerli uzmn kardaşim biri size yanlış yapıyorsa . sizi takip eden diğer arkadaşlarin ne ne suçu var. siz bu işte uzmanlaşmış sayılı kişiler arasında ilk sıradasiniz . burada bulunan art niyetli olanlar hariç. her kesin size ihtiyacı var. aldiğiniz karar yanlış. inşllah yanlıştan dönersiniz.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

EDEP_ve_VEFA ()

Sayın hocam yorumlarınız değerli sizin kibar tarzınız ise daha değerli, lütfen harici boş lakırtıları önemsemeyiniz. Saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Hocam. Moralınızı bozmayın. Nerden geldiği belli değil. Baktım 1 sene sonra gelmiş onun bununla sataşıyor.
Sizi çok yorduk. biliyorum. az olsada grafık öngörü paylaşın. Amma burayı bırakmayın. Yoksa çok üzülürüm. Şimdilik iyi günler dilerim. . ..

2BeğenmedimŞikayet

Efsane_44 ()

Ve hüç kimseye şuradan alın satın diye söylediğinizi hiç duymadım arkadaşımızın dediği gibi takipçileriniz sizin yorumlarınızı dört gözle bekliyor Allah'a emanet

2BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Uzman hocam lutfen..
Biz sizi okuyoruz.
Sizden faydalaniyoruz.
Biri icin sizden faydalanan binlerce insani harcayamazsiniz.
Sizin bir takipciniz olarak bunlari yaziyorum..

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetmujde5 ()

Hocam alim yerimiz neresi olur

2BeğenmedimŞikayet

atesbey06 ()

Hocam siz boşverin takmayın sizlerin yorumları bizim için çok değerli. teşşkürler

2BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

ÜStadım boşver gereksiz birisi yüzünden daha bir değerli hocamızdan daha mahrum kalıyouz. @admin yakında siteye girmemizi gerektirecek hiç bir üstadımız kalmayacak.
Buradan tüm yeni ve mevcut arkadaşlar yorum yaparken dikkat edin, alırken satarken kimse al sat demiyor oku kendin karar ver yazıyorlar. Ama toplum olarak güzel olan şeyleri yıpratmakta üstümüze yok maalesef.

1BeğenmedimŞikayet

Efsane_44 ()

Hocam boşver ya engelleyin gitsin bu tipleri piyasa bu ne zaman ne olacağını kimse bilemez

1BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Grafiklerize ihtiyatınız fikir ediniyoruz devam edin lütfen

1BeğenmedimŞikayet

Mrkp ()

Üstadım, kendini bilmezler için size dua edenleri yok saymayın. Destursuz olanı engellersin olur biter. Milletin ağzı torba değilki bağlayalım.

0BeğenmedimŞikayet

bluetooth ()

hocam siz boşverin böyle kişileri daha önce de yaşadık aynı şeyleri

0BeğenmedimŞikayet

Ozlem__ ()

Lütfen sizden rica ediyorum paylaşım yapmayı bırakmayınız. Takip etmek isteyen eder istemeyen engellesin. Sizi gerçek anlamda takip eden insanlar var. Boş yorum yapanlara cevap bile vermeye değmez.

0BeğenmedimŞikayet

GoldenBroker ()

Zaten sen ve 2 üç kişi daha var gittiniz mi buranın havası kış olur sen bilirsin yine söyleyen kendide pişman olmuştur wp gibi yazdığını da silme olmuyor ki geri alsınlar laflarını

0BeğenmedimŞikayet

kaptroy ()

Sn uzman zaten böyle sahislarin istediği de bu sizin daha fazla insanları bilgilendirmemeniz siz yolunuza devam edin onlardan hiç bir şey olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Cahitbey ()

Hocam çoluk çocukla uğraşmayın siz

21BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Tabi benim sabah paylaştığım grafik ve bulunduğum öngörüde kendi adıma beklemedeyim, kendi öngörümü de teknik olarak ta bura da paylaşırım, var ise sizin de öneri veya grafik paylaşımınız buyurun paylaşın, dikkate alalım, yoksa kuru kalabalığa gerek yok, benim paylaşımımı dikkate alıp almamayı da arkadaşlarımın takdirine bırakırım, sizin yemin ederek sarf ettiğiniz bu cümlenizi size hatırlatmak üzere kendi adıma not aldım. siz ve sizin gibiler yüzünden sayfanın kalitesi iyice düştü, kaliteli paylaşımlar azaldı, bu gidişle de kalmayacak. Bu yaklaşım üzerine de sırf takip eden arkadaşlarımızın hatırına bir tek haftalık paylaşım yapacağım. (Anlık- saatlik- dört saatlik ve günlük paylaşımları sonlandırıyorum. ) Buyurun siz arkadaşlarımıza katkı sağlayın. sırf size zararım dokunmasın diye de sizi engelliyorum. kazancınız bol olsun.

telef10cu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Gümüş ne yaptığı belli değil 6.10 da düşse hoop geri 6.50 ustu

Rosee1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rosee1 ()

Bekleyecegım saol desteğin ıcın

BAŞKENT_EFESİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yelif ()

Bugün 6.30 görürmü hocam

0BeğenmedimŞikayet

doğayvz ()

hocam sakıncası yoksa o rakam nedir biz grafik okuyamayanlara en azından fikir olsun. bu grupta o kadar çok bilgi dönüyor ki en azından sağlıklı bir bilgi öğrenmiş olalım.

0BeğenmedimŞikayet

Yelif ()

Merhaba sizce alış için tam zamanı mı ? Akşama doğru çıkar deniliyor

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Bazen teknik formasyonlar bozula biliyor- yada bozabiliyorlar da, bilemeyiz ki hep dediğim gibi adamlar bir anda aşağı- yukarı ton ton alım- satım bir anda yapabiliyorlar, yaklaşık rakam zaten grafikte var, ilk benim takip edeceğim kısa vade rakam o.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Tekniğin yanında grafik paylaştığım da veya öngörü de bulunduğum da hemen hemen tüm paylaşımlarımda mutlaka ama mutlaka ons'lara olumlu veya olumsuz etki edebilecek açıklama- veri- paylaşımlarında takibimiz de olması gerektiğine değiniyorum, tabi haklısınız biraz önceki paylaşımımda da değindim, haber akışı tabi ki de çok önemli. Bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Bekle lütfen ve zararına satma

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam tahmini nereye kadar düşer 26.20 altı varmı. Ben satmadım, satış için geç kaldım sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Rosee1 ()

6.74 yüksek çok vergı ıle 6.78 gelır sanırm bakmıyorum bıle zarara

BAŞKENT_EFESİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Kaçtan aldin

0BeğenmedimŞikayet

Rosee1 ()

Ya inşallah tutmaz biliyorsunuz haber akışıda onemlı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum