Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0882 00:13:05
EUR 35.0287 00:13:05
USD 32.1623 00:13:05
ALTIN ONS $2386.5000 00:13:05

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Genis bir grafik resmi takip edebileceginiz tum rakamlar var yeni bir olusum olusursa grafik cizimlerini guncelleyerek yeniden yayinlariz arkadaslar hayirli kazanclar dilerim

Yorumlar (82)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tatildeyim bide oyle dusun dusunce kacti demesinler diye tatili bile size ayiriyorum hedef gosteren kacar ben hedef gostermem basamaklari gosteriyorum ama neredesin sen hoca mahvolduk diyen cok oldu buna ragmen sitem ettiler baskasi ile bunisin olmayacagini ogrenmeleri gerek calisip ogrenmemiz lazim basit seyleri daha bilmeden islem acan arkadaslar var ne yazikki :(

Laleee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

? Ucmak ben mi fazla ucmusum ? :)))

parasidetr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Evet ustadim olusumlardan biride o haklisiniz ancak o olusumu alcalan kamaya dondurebilirler olusumlarin kirilima verdigi tepkilere gore cizimlerin dogrulugunu tartismaya baslariz suanki en dogru cizim bu olusan yeni dip ve tepeler sekli ya devam ettirecej yada su formasyona evrildi diyecegiz zamanla oturacak

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:))) calisman lazim ustadim

Mahşerin_atlısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emin_K_ ()

Doğan hocam tldeyim ama tedirginlik de var artar diye :) beklediğiniz direnç üstüne atarsa girmek için uygun olur mu yoksa kapanışı görüp yeni haftayı mı beklemeliyim ytd olmadan cevarlarsanız çok mutlu olurum

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim ama grafik yayinlayan arkadaslara haksizlik etmeyelim temas noktalari oldukca trend ciGileri cekilir ve yavas yavas olusum gorunur ilk cizimlerle sonradan olgunlasmis cizimler bir olmaz o yuzden haksizlik etmeyelim emek veren cok arkadasimiz var cok tsk ederim kendi adima

Emir_Babacan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halberdier ()

Hocam emeklerine için teşekkürler. Ellerine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Mahşerin_atlısı ()

Bu grafiğe bakınca Piri reis haritası gören tek ben miyim? Allah'ım ben ne zaman grafik okumayı öğreneceğim:(

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Hocam ters flama var dimi burda... 26.27 den aşağı salarsa yön dik aşağı...

0BeğenmedimŞikayet

ATY ()

Merhabalar kardeşim rica etsem mum grafiginde aylık dört saatliklere bir bakarmısın ne görüyorsun ben tlf bakıyorum da teyit amaçlı soruyorum teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

parasidetr ()

Bu grafiği yaptığınız uygulamada xagusd fikirlerini gördünüz mü fazla mı uçmuş arkadaşlar sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Laleee ()

Sağ ol hemşom :) sende hala gümüş yok galiba değil mi? Hep bize çalışıyorsun valla, hakkını helal et

1BeğenmedimŞikayet

Karahannn ()

Allaha şükür bugün de grafiklerden hiçbirşey anlamadım. Her yöne gidebilen çizgilerden başka bişey görmüyorum :)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Bu grafigi daha genis acidan atarsam 30.94 ude gorursun 35.37 yide 44.21 ide 49.81 de gorursun ustadim ama onlar simdilik hayal alemi onumuza bakalim :)

Vay_anam_vayy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BoSSss ()

Teşekkürler hocam grafiğe 1 like da benden süper

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Estağfurullah üstadım hakkını vermişsin :)

5BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:) begenen sensen ustadim cok mutlu olurum gozune girmem gerekiyordu :)

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

27.25 ustu suanki kirilmasi gereken deger yukselis icin ana dususu kirmasi gerek aradakiler fiyatin altindaysa destek ustundeyse direnc olarak calisir yesil isaretli yerler trend cizgileri ve kanal harket cizgileerinin noktalarini gostermekte sunu soylemem gerek trend cizgilerinin acisindan dolayi yavas yavas azalip yavas yavas artacaktir yesil noktalardan bahsediyorum hayirli kazanclae dilerim

BoSSss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Bu grafik beğenilir :)

0BeğenmedimŞikayet

Vay_anam_vayy ()

Ben bu grafikde 30 larıda görüyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Emir_Babacan ()

Nihayet en doğru grafik yayınlayansınız, tebrik ederim.

0BeğenmedimŞikayet

BoSSss ()

26 üstü kalırsa ykseliş mi hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum