Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0827 13:39:47
EUR 34.9760 13:39:47
USD 32.2812 13:39:47
ALTIN ONS $2370.2050 13:39:47

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Genis bir grafik resmi takip edebileceginiz tum rakamlar var yeni bir olusum olusursa grafik cizimlerini guncelleyerek yeniden yayinlariz arkadaslar hayirli kazanclar dilerim

Yorumlar (82)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Mahşerin_atlısı ()

Tamam bende aynısını yapıyim.

xMrl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Anlatmaya calistiginiz seyi gorduk ustadim canak kulptan ziyade obo goruntusu hakim sol tarafinda omuzu goreceksiniz dikkatli bakarsaniz

ATY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakır70 ()

Aynur hanım elimde 6.437 ortalamalı yüklü gr var beklemek sizce nasıl uzjn vade olurmu?

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Pardon ters fincan kulp mu bir daha bakim son harketlerde canak kulp vari birseye donuyor gibi duruyor diye oyle yazmistim. ters deyince bakmam lazim bakiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

35$ in zeminini hazırlıyor:))

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mahşerin_atlısı ()

Hocam biraz para kazanıp bilgisayar almam lazım. Yoksa grafiği anca kağıda çizer, sonra uçak yapar atarım:)

0BeğenmedimŞikayet

Karadeniz_ereğlili ()

Ben hiç anlamıyorum bu grafikte ne diyor ban kısa özetler misin kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

xMrl ()

Asla yok tabiki :) Açıp ellerine sağlık çok güzel olmuş diyip kapatıyorum :( :)

Mahşerin_atlısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Laleee ()

Doğan Bey lütfen herkesi de çok takmayın, sonuçta sanalız, engelleyin gitsin canınızı sıkanı, kimse kimseye cevap vermek zorunda değil, işini gücünü bırakıp zaman ayırmak zorunda da değil. siz bize alın satın demiyorsunuz ki, destek direnç veriyorsunuz grafik atıyorsunuz, gerisi bize kalmış alıp satmak. Asıl bizim kendimizi geliştirmemiz lazım haklısınız o konuda.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Sekil olarak evet ustadim benziyor ancak verdigimiz noktada 27.25 de o bakis icinde onemli bir yer yani sekil ve gorunen degissede sayi degismiyor ben tsk ederim ustadim

0BeğenmedimŞikayet

Çakır70 ()

Tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ons acisindan 23-27 arasi git gel olabilir ihtimal dahilinde

Çakır70 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mahşerin_atlısı ()

Onu @Onursallls hocam çok görürdü. Sende o ışık var o zaman. Bende yok!

xMrl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATY ()

Ben tlf baktığım için net göremiyorum ama gördüğüm ters fincan bitmiş kulp bitmek üzere teşekkür ederim emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Emrah78 ()

Hocam bir de analiz yapsaydiniz grafik üzerine..

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:))) yakisir bu ise baslaman icin unvan sart heveslendirmek gerek :)

0BeğenmedimŞikayet

Karahannn ()

Teşekkğrlerrr

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

En guzeli siz ne gordugunuzu soyleyin ustadimki ayni seyi bizlerde gorebiliyormuyuz ona bakalim ucu acik bir soru olmus

0BeğenmedimŞikayet

xMrl ()

Ben bir kedi görüyorum sanki

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Teşekkürler hocam... Herdaim emeğine sağlık...

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Bakali ustadim aylikta obo vari bir mun olusumu var 2007 nin oncesindeki olusumlar grafiklerde olmadigi icin tam oturtmak zor onu gecelim 4 saatlik grafiklerdede flama vari bir olusum var gorunuyor

0BeğenmedimŞikayet

Mahşerin_atlısı ()

Bakın site @DOGANbey42 bana üstadım yazmış. Ayağınızı denk alın :)))

0BeğenmedimŞikayet

Çakır70 ()

Hocam sizin grafiğinize göre bi kaç gün içinde 6.5 kadar git gel olma ihtimali varmı?

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim

Halberdier için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:) yok ustadim banada diyebilirsiniz ben tepki vermek icin demedim ama neden oldugunu sormak icin yazdim ben iki tarafli bakmayi bilmek adina her iki yonun uc noktalarina kadar gostermeye calisiyorum arkadaslar baksin gorsun ve kararlarini kendileri versinler diye o yuzden guldum ben mi ucmusum diye hakkini helal et

parasidetr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Al sat yatirim tavsiyesine giriyor biliyosunuz ustadim bu sizin stratejinize paraniza vadenize beklentine gore sekillenecek bisey onerebileceklerim onemli kirilim yerlerinde tepki aliyorsa parcali alimlar yapilabilir yer ve noktayi siz belirleyeceksiniz tabi yukselis bekliyorsaniz benim ongorum 27.25 ustu kalicilik ve kapanislar gekmedigi muddetce duzeltme sureci vitti diye dusunemem ama dediginiz gibi risk herzaman iki yonludur asagi bakarken yukariya gitmej ihtimalinide dusunmelisiniz kucuk parcalarla tabi karar sizindir

Emin_K_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yedikıta ()

Aynen arkadaş bende iki aydır bakıyom hep çizgi

Karahannn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

parasidetr ()

Yok yanlış ifade ettim galiba size demek istemedim :) grafiği yapmış olduğunuz uygulamanın gümüş ons de yer alan grafikleri kastetmistim. :)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Alt yorumlarda bir kac aciklama yaptim ustadim

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:) hic bozmadin kendini ustadim helal olsun :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum