Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 14:21:58
EUR 34.6596 14:21:58
USD 32.2646 14:21:58
ALTIN ONS $2341.9600 14:21:58

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Genis bir grafik resmi takip edebileceginiz tum rakamlar var yeni bir olusum olusursa grafik cizimlerini guncelleyerek yeniden yayinlariz arkadaslar hayirli kazanclar dilerim

Yorumlar (82)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Emir_Babacan ()

Kimseye haksizlik etmek haddimize degildir, herkese saygimiz sonsuzdur.
Lakin gumus 10 gunluk hic bir. grafik emtia dinlemez, ben bu islerden cok anlamamakla beraber, isterimki kimse zarar etmesin.. lakin herluzumsuz yorumada izin vermemek. gwrekli ki etkilenen cok kimse oluyor. Vebal agirdir.. saygilarimla.

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tmm ben takip ederim sizde Allah a emanet olsun tsk ederim

ATY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATY ()

Bende gümüş hiç yok İnşa'ALLAH gördüğüm formasyon çalışmaz arkadaşlarımın canı yandığında benimde canım yanıyor sırf onlar için baktım gördügümüde paylaştım ama tlf dan net göremiyorum siz takip ederseniz sevinirim ALLAH'a emanet olun iyi tatiller

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Est. Ustadim helal olsun ne demek tak ederim

parasidetr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

parasidetr ()

Estağfurullah Helal olsun hocam ne demek sizde hakkınızı helal ediniz bir kusrumuz olduysa

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Hepimiz esitiz ustadim sende bende hepimiz ogrenciyiz hergun yeni bir seyler ogrenmek icin caba sarfediyoruz sizde bizde ve eminim bilmedigimiz bir suru sey var hangimiz ustad sen soyle :))

Emrah78 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emrah78 ()

Ustadlik haddimize değil biz ustaların öğrencisiyiz burda hocam..

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Uc asagi 5 yukari ayni hareketleri yapiyorlar ustadim

Tutanak için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tabiki hocam neden gelmesin en saglikli yukselis duzelterek devam eden yukselistir duzeltmeden giden yukselis cogu kisiyi zarar sokar o yuzde. Cikacagiz ama dusecegizde iki tarafli dusunerek devam etmekte fayda var her zaman gumusun bu sene onu acik hedefleri var onunde ama sunu bilmek gerek bir asi olayi yerle bir edebilir insanlar 49 lara bakmaya basladi avlanma sezonunu acmis olabilirler diyede bakmak lazim duruma bu yuzden alinmaz mi tabiki alinir ama stopsuz gidilmez gidebildigi yere kadar tasinir ancak stop noktaniza geldiyse fiyat acaba geri cikarmi diye dusunurseniz o zaman zararin boyutunu hesaplamaya baslasaniz ii olur bunu anlatmaya calisiyorum aylarca ama ilk salinimda dagildi arkadaslar gorudgum :(

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

30$ olacaktı 3 değil

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Hayır hayır. Ben ne bileyim :)) amma umut var. Hani ev yapıyoruz ya. Önce zemin. Onun gibi işte. :). 18,19 $ ken 26$ i zor dedik bir baktık 3” a yatlaştı. Şimdi 26 lari zemin yapıp 32..35 lere niye gelmesin. Rasyoda 60,50 ler beklenirken

Sadece sabır , kizmayım siz varken ben konuştum ya. Özür dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Allah razi olsun ustadim cok tsk ederim benim icin degerlisiniz iyi niyetli olan her arkadasimin basimin ustunde yeri var saolasin

Mahşerin_atlısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mahşerin_atlısı ()

Duy site duyyy:))) Bu gözler neler okuyor:))) Hocam şaka bir tarafa hem iyi , hem de sabırlı bir insansınız çok belli ediyorsunuz. Herkese sabırla cevap veriyorsunuz. Allah işinizi rast getirsin. Sizi takibe başladım.

0BeğenmedimŞikayet

Tutanak ()

Hocam gümüş düşmeye niyeti var altın ons bırakmıyor sanki

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim bakis acisi onemlidir herkes herseyi goremez boyle seylerde paylasinki birlikte inceleyelim

ATY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

O zaman soyle yapalim ben size mail atayim siz paylasin :)))

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:) yok bu sefer sessiz kalmayi tercih ettim aynur hanim sizin bildiginizden emin oldugum icin bakin ben soylemeden siz beni uyardiniz :))

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Demicekimsiniz, çok beklersin , önce 30 sonra. 32 diye. :)) gelir dımı? Hepsi sıra sırayla

0BeğenmedimŞikayet

Mahşerin_atlısı ()

Sizin grafiğin ekran görüntüsünü alıp, popülerliginiz bitince bende paylaşsam havalı olur muyum?

0BeğenmedimŞikayet

ATY ()

Teşekkür ederim emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim

Çakır70 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Hayirlisi olsun bakalim haklisiniz

Laleee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Alt yorumlarimda kisaca acikladim. ustadim okuyabilirsiniz

Karadeniz_ereğlili için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:)) alemsin ustadim ama bu ise gonul verdiysen al ustadim ogrenmek sart

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Siz oyle dusunuyorsaniz oyledir hocam :))

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Tabı bekliceğiz beraber. Düşse bile satmak yok. Sabır.

Çakır70 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Yatirim tavsiyesi veremiyorum uatadim yasal degildir uzgunum

Kurtuluş38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kurtuluş38 ()

Alım yeri kaç olmalı abi

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim

Karahannn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim cok basit bakmaniz yeterli yesil noktalar onemli kirilim yerleri olarak dusunun fiyatin nerede olduguna bakaraz izleyiniz

Emrah78 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum