Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0857 06:42:33
EUR 35.0594 06:42:33
USD 32.2679 06:42:33
ALTIN ONS $2376.5700 06:42:33

Grafiği gönderen: Onursallls

Kedi kulağı formasyonu tezimi anlamayan değerli arkadaşlarım için platin oluşan kedicikler. Sol kulak sağ ve sol çizgisi, sağ kulak sol çizgi ile sağ çizgisi.

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Büyük kedi yavru yaptı bir sürü :)

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Çindensonra dünyapandemi durumuna geldiğinden beri kuyruksuz oluşumlar mevcut.

Ege_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Bu sekil derin dusus kuyruk mu oluyor hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Anladim hocam bu kedi tezinizi dort dortluk ogrenmek isterdim sizden

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Yıllıktan pek belli olmuyor, takip ettiğim rakamlar ile kendim uyguluyorum. Mesela gümüşte 6,78 den 5,90a düşüş çizgisi yok.

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Baktimda yilliktan hep kulak gibi gorunuyor paylasma sansiniz varmi vaktiniz varsa eger

0BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Marsupilami mi? Çocuklar izlerken yaşadığım azap geldi aklıma abi :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Ocak da olmuştu. Gram altında.

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Eski cizimlerinizde yokmu hocam egitim amacli sordum

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Evet var ama şu an bırakın kuyruğu boyun aşağısını göremedik. Kuyrukları inşallah ekonomiler canlandığı zaman göreceğiz. Tabi bu kuyruklar Marsupilami kuyruğu olacak diye düşünmesin kimse:)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Onur hocam bu kedi kuyrugu teziniz nasil kulaklari anladimda bide bu tezde derin dususu anlama sansiniz varmi

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

(:
:)

doğayvz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

doğayvz ()

Klavye hataları için affola

0BeğenmedimŞikayet

doğayvz ()

Bir yerden başlamak gerek bakalım bir kaç isim not aldım umarım çözebilir bir nebzede olsa. Tesemkğr ederim tafsiyenizi yazıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Filemenko ()

Bu değişir hocam kimisi fincan çizer kişi sincap kimisi kaplumbağa sizde kedi:)

0BeğenmedimŞikayet

doğayvz ()

Hocam bunun tercümesi alttan 6.25 ten destek mi alması gerekiyor yükselmesi için yoksa 6.25 düşerse daha da aşağılara düser mi demek oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Kedi fiğürünü aklınızda tasvir edemiyor iseniz , hatta bariz resimde göremiyor iseniz, hiç grafik öğrenmeye çalışmayınız. Hayal gücü şart grafik okumak ve çizmek için. Siz geçmiş grafik çizgilerine bakarak gelecekte olabilecek çizgileri çizmek için çalışacaksınız. Bu da hayal gücü, örüntü tamamlama gibi şartlar getirir.

1BeğenmedimŞikayet

doğayvz ()

En kısa surede grafik okumak için araştırma yapmam lazım :) ben boş boş bakıyorum kedi merde kulak nerede ne işe yarar bunlar oyy oyyy gece yat gümüş gündüz kalk gümüşşş kızım olursa bu gidişle adını da gümüş koyarım ::))

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Hayırlı cumalar olsun sizlere de. Tahmin edilemeyecek çok veri var. İzleme ve razı olma günü.

Ebûl_Verâ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Aldım mı 10 numara olsun istiyorum. Külüstür bile olsa 10 numara diyebilirim:)

Yedikıta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Volaliteli bir gün. ABD Türkiye AB heryerden iki boynuzlu veri:( 15:30 da ne olur 16:30 17:00 arası açılışı ne olur. Riskli bir gün. Çift yönlü analiz yapmak gerekiyor. Yükselme ihtimalini satın alabiliriz, düşme ihtimalini satabiliriz:) ytd

Ebûl_Verâ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yedikıta ()

Onur abi hani siz balıkesir plakalı araba aldinizmi ben aydın lıyim burdan alin olmazmi

0BeğenmedimŞikayet

Ebûl_Verâ ()

Üstad selamlar hayırlı cumalar sizce bugünün kapanışı ne olur var mı tahmininiz ytd li)

1BeğenmedimŞikayet

Onur58580 ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Gümüş grafiği şu anda yanlış göstergede sitede. 6,85 den 5,50ye kadar olan bir düşüşü var fakat dediğiniz gibi o şekil değil. O yüzden ben 6,25 olarak sol kulak sol çizgi başlat diye yazdım.

Onur58580 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Siz doğru kişiye yazdığınızdan emin misiniz:)

0BeğenmedimŞikayet

Muhsinbey ()

Formasyon sağlıklı şekilde çalışıyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Onur58580 ()

Yanlış anlamayın grafik bilmediğim için sordum grafikte bakıyorum 5.43 Ten başlıyor kedi 6.83 ten düşüşü göstermiyor öğrenmek için sordum

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Platinde oluşan kedicikler olduğu için olabilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

Onur58580 ()

O grafikte 10 ağustos var 13 ağustos var geçen 5.47 düşüşü yok ben o düşüşte kedi tamamlandı diye düşünmüştüm neden yok acaba

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum