Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 08:38:52
EUR 34.7591 08:38:52
USD 32.4650 08:38:52
ALTIN ONS $2374.7250 08:38:52

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş
XAU/GBP- Altin sterlin parite grafigi

Gumus ons grafigi

Gumus gram grafigi

Rasyo grafigi

Altin ons grafigi

Gram altin grafigi

Gumus ons destek direnc noktalari

Altin ons destek direnc noktalari

Genel olarak hep ayni sekil itibari ile ilerliyoruz arkadaslar fiyatin nasilmbir yon buldugunu gormeniz icin atilmistir herkese hayirli kazanclar dilerim

Yorumlar (106)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Fikkat edin dipler ile son satis noktalari arasindada bir oran var 6.9 dan sonraki ust rakam 7.9 silkelemeleri bu rakamlardan yapacaklar :) istoyorlarsa yapmasinlar tum algoritmalari cope gider uluslar arasi spekler birbiriyle kavgaya duser :)

Dolarbond için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

Tebrik ediyorum sizi. Bunu düşünüp çalışabilmek çok ciddi bir zeka işi bence. Yorumlarınızdan da belli oluyor zaten.

Rcng için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doğu0606 ()

Sende hem selalecilik var hemde fisekcilik var kaynaksiz :) Ama bir haber gelir senin bu algoritmaya benzettigin rakamlari alt ust eder

0BeğenmedimŞikayet

Dolarbond ()

Şuan 6.90 bekliyorsunuz o zaman :)

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Tabi bu algoritmada tek degisen aramiza yeni katilan arkadaslarin orani ve yatirdiklari paranin miktari ile alakali 3 asagi 5 yukari oynar.

Aleladea için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

Eğer bu tutarsa vurgun yapmış oluruz :) özellikle takip edeceğim. Ekran görüntüsü alayım.
Rakamların dolar kuruna göre 3 aşağı 5 yukarı oynama payı var elbet

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Hocam kesinlikle eminim takip edin ytd

Aleladea için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

Eğer dediğiniz gibiyse 7.90 a kadar yolumuz var. Sonra satış gelir 6.25 e oradan 8.60 diyorsunuz

2BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Ustadim sizden ozel ricam bu algoritmayi ogun cozdum ugrasiyorum bu rakamlari baz alin selale ve fisekleri takip edin tuzaga dusmeyiz
Gümüş için Rcng yorumu (2 gün önce) Cevap yaz
Kaynagim yok ben arada boyle hesaplar yaparim

Gümüş için Rcng yorumu (6 saat önce)

Ne sallamisim be.. :)

Gümüş için Rcng yorumu (2 hafta önce)
Kademeli tarife
5.40_ 6.28
5.20_ 6.90
5.70_ 7.90
6.25_ 8.60
Bu agustos ortalarina kadar boyle
Gerisi 2 haneli rakamlar yatirim tavsiyesi degildir.

https://altin.in/rcng/14

https://altin.in/rcng/3

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Ustadim algoritmada %10 ve %27 rakamlarindan baska ne artis ne donus noktasi var bu rakamlar algoritmayi cogu insanin uluslar arasi cozdugunun gostergesi yillar icerisinde olusan spekleri ogrenen ustadlar olagan ustu olumsuz olaylarda algoritmayi isletiyor yani satis yapacaksa otomatik gunu bile belli alis yapacaksa otomatik gunu belli yani bizim bu algoritmayi tam cozmemiz lazim ama dikkat edin % 10 lar artis ve satista otomatik oldugunda %27 leri 1. Ve 3. Basamagi birbirine bagliyor 2. Ve 4. Yude oyle kesinlikle eminim bu algoritma cozulmeli otomatik cunku spek amcalar bana kizacak ama cok az yolum kaldi

0BeğenmedimŞikayet

Arda90 ()

Eyvallah hocam ..

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

25.66 cok uzak degil ustadim bir gunde cikip indigi rakamlari baz alirsan bence kamanin kirilimini beklemek daha sagliklidir yukari kirilisa alinabilir fake hareket olup olmadigina bakman gerek yani ilk kirilan mum ya uzun hacimli vir yesil mum olmali yada ikinci kapanis mumu disinda olmali yada asagi kirilimina bak izlemelisin

Arda90 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arda90 ()

Anlasıldı , bende zaten 25,66-26,45- 27,25 seviyeleri ortalamaya alıp o rakamlara parçalı emir düşünmüştüm 25,66 biraz zor gibi olsada fikrinize değer verdiğim için sormak istedim , tşkler

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Allah razi olsun ustadim sizin gibi degerli arkadaslarimizin hak ettigi budur tsk ederim

İNSAN1984 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Algoritmayi cozdum diyosun ustadim sen :) bunu yapabildiysen cidden ne mutlu sana emeklerine saglik umarim cok basarili olursunuz cok sevinirim sizin adiniza

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim takibi gram uzerinden yaparsan hep yanilirsin en guzel takip ons takibidir ons bazli bak olaya destek direncte en yakin destek neresi ise hemen hesabini yap
Ons degerix dolar anlik kur/31.1
O sekilde hesapla yerlerini belirle gram iki bacakli cunku bir bacagindaki anlik degisim cok seyi degistirir bir alt degil iki alt destegide gordurebilir anlik o yuzden diyorum

Arda90 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İNSAN1984 ()

Side nin en efendi yorumcularındansin saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Hocam kalp doktoru kalpdeki sinyalleri alir ve kagida girafik olarak yansitir. Emin olun yatirim isinde bu grafik cizgileride aynen yansiyor. Cunku bu cizgiler insanlarin tepkileridir. Grafikler yillar icerisinde oturmus bir duzene sahip belli oranlar uzerine tepkiler sabitlesmis o oranlari isledim bu sekilde bir tahmin ortaya cikti cok emin degildim aslin da hatta suan nasil yaptigimi bulmam lazim ajandami karistiriyorum size donecegim ve suanda bu rakamlar uzerinde ilerleyiz devam ediyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Arda90 ()

Hocam şuan alt seviye alım için 6,25 -6,35 öngörebilirmiyiz destek seviyesi olarak?

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Est. Ustadim neden yanlis anlayayim seninde emeklerine saglik emek veren tum arkadaslarimdan Allah razi olsun oyle dusunme degerin eninde sonunda anlasilir

İNSAN1984 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Merak ettim nasil bir hesaplama yaptiginizi ozel degilse tabii paylasabilirseniz memnun oluruz ama yanlis anlamayin gelecekle ilgili ongoruler pek tutmaz ustadim bugun deselerki virus hikaye oldu onsun bitisidir abd de secim olunca gerilim. Biter cinle kardes ulkeyiz deseler ons coker hemde anlik o yuzden diyoruk yanlis anlamayin emek vermissiniz emeginiz icin cok tsk ederiz

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Sırada 5.70-7.90 mı var hocam?

2BeğenmedimŞikayet

İNSAN1984 ()

Abi ben az önce destan yazdım bir kişi de teşekkür etmedi sen iki grafik resmi attın teşekkürlere likelere boğdular küçümsedigimden demiyorum emeğine sağlık anlasam bende paylaşacağım da anlamıyorum işte

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Tam da soylediginiz gibi ssoldaki rakamlar dip sagdakiler silkeleme zamanlari hesaplama yontemime cok sasiracaksiniz

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

İns. ustadim yeterki kazanan sizler olun cok mutlu olurum Allah hakkinizda hayirlisini versin

KızılElmam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim hayirli kazanclar dilerim

H_Z_Z için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KızılElmam ()

Önemli değil Doğanbey42 herşey bir tecrübedir. İnşallah fırsatlar bitmez
bineriz biyer'den trene.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben anlayamadim uatadim soldakiler dusulebilecegi rakamlar sagdakiler dusus sonrasi cikabilecek rakamlar olarak mi tahminde bulundunuz yani 5.40 dan sonra 6.28 e gider oradan 5.20 ye duser sonra 6.90 a cikar gibi mi dusundunuz birde hesaplama icin baz aldiginiz yontem nedir?

0BeğenmedimŞikayet

H_Z_Z ()

Hocam emeğiniz ve ilginiz için teşekkürler..

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Rica ederim ustadim ama ne yaptimki bir care olamadim uzgunum

KızılElmam için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum