Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 04:31:24
EUR 34.7748 04:31:24
USD 32.4684 04:31:24
ALTIN ONS $2337.9850 04:31:24

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş
XAU/GBP- Altin sterlin parite grafigi

Gumus ons grafigi

Gumus gram grafigi

Rasyo grafigi

Altin ons grafigi

Gram altin grafigi

Gumus ons destek direnc noktalari

Altin ons destek direnc noktalari

Genel olarak hep ayni sekil itibari ile ilerliyoruz arkadaslar fiyatin nasilmbir yon buldugunu gormeniz icin atilmistir herkese hayirli kazanclar dilerim

Yorumlar (106)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Kesinlikle sıkılmıyorum burada yapacagimiz bir spek olustugunda o noktadan %27 oran dusmek dip orasi baska yere gelmez 2. Spek ust uste gelirse durum vahim

tutumlu_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Gecenki spek dip 5.43 ust 6.89 oranla yuzde 27 :)

0BeğenmedimŞikayet

tutumlu_ ()

Sizi anlamaga basladım. her hareket yuzde 27 ye tekabul ediyor , katlarıda yuzde 27. misal 1, hareket yuzde27 bekle .2. harekette yine 27 ve ücdedecdevoyle düşerkende boyle çıkarkende boyle. spek bariz alim yaptığı noktaya yada satım yaptığı noktadan itibaren yuzde 27. ya katlayarak , düser ya çıkar. boyle çıkıslar yakalanirsa en az en az yuzde 54 kâr yakalanir. sizi sıkmıyorum insallah.

Rcng için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Her spek hareket bir firsattir bu algoritmayi ogrenin gerisi bos safsata inanin bana

1BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Aynen oyle gerisi hikaye

0BeğenmedimŞikayet

tutumlu_ ()

Okey, spek olmasa yaprak zor kımildar hatta alicı saticı cekmez. meseke spekin davranisıni cozup onla beraber almak ve satmak . dogru anladim sanirim sizi.

0BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

Seni maliye bakanı yapsak 1 senede memleket kurtulabilir gibi bir hayal kurdum şimdi

1BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Gramlarda spek hareket dunya siyaseti politikasina goredir.
Borsalarda birbiriyle iletisim halinde olan belirli spek guruplarin ayni hisseye birlikte girip hareket gosterip silkelenecek yatirimcilari beklemesidir. Bu beklemeyi kimi zaman dunya politik ve siyasi olaylara baglarlar ama herzaman onlar zaten silkelemek icin tuzak kurarlar

1BeğenmedimŞikayet

Gezgin0859 ()

Tşkler paylaşım için

0BeğenmedimŞikayet

tutumlu_ ()

Peki asıl soru, speek hareketi borsada net gorebiliyoruz ama bu gramlarda nasıl farkediyorsunuz.

3BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Ve gelecek habere gore tablo yapin benim paylastigim tablodaki algoritmayi cozun yuzde 27 1 ile 3. Basamak bagli ugrasin suan ben bir yerimi bulamadim tam cozecegim insallah ama bu paylastigim o gun cozdugum ama onemsemedigim algoritma ama sona yaklastim herhalde unutmayin her spek hareket yuzde 27 asagi yukari oloyor panik yaparsan mevcut konumunu korumazsan veya daha akillica yulsekten satip asagidan alirsan yuzde 62.9 kar veya zarar edip diger spegi bekliyorsun dehset bir plan bu

metalborsa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Sayima herhangi bir spek hareketten sonra baslayin tek noktasi spek hareket

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Hayir haberin olumlu ise sonraki rakam gelecek olumsuz ise yanindaki dip beklenecek

Gezgin0859 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tutumlu_ ()

Peki hocam sayima hangi noktadan basliyoruz senin sistemde. gunluk dipten mi haftalik dipten mi yoksa hangisinden.

0BeğenmedimŞikayet

metalborsa ()

Hocam inanın %27 de kaybetmezsin. En fazla süre kaybeder eminim onu en kötü %10 bantlarına çekersin

0BeğenmedimŞikayet

Gezgin0859 ()

7:90 dan sonra 6,25 e dönüş mü olcak? Yoksa yanlışmı anladım?

1BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Soyluyorum tum spek hareketler yuzde 27 kazandirir yuzde 27 kaybettirir panik yaparsan bu oranlari disinda %62.9 kaybedersin :)))

0BeğenmedimŞikayet

Ata09 ()

Artık kaybetmemek istemiyorum hocam zarar etmiyorum ama kardan çok zararım oldu tabi buda bilgisizlikten. bazen son noktaya gelmeden erken satmış oluyorum , bazen iyice düşmeden ortamlardan almış oluyorum, bir türlü cozemedim gitti

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Bakin gelen haber olumlu ise sagdaki destekleri takip edin olumsuzsa sagdaki desteklerden sola bakin :)

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

10.33 den sonra 12.65

Adem5252 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Merhaba ozaman ilk jedef 6.90 soldaki rakamlar dönüceği yerlermi ?

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Bakin faiz artisi hangi destekte ve direncte sizi yakaladiysa panik yaparsaniz %27 kaybedersiniz okadar basit

Ata09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tutumlu_ ()

Kendi inanmışlığın , insanların sana inanmasindan hep daha önemlidir. duruş diyorum buna, rakamkar oynaktir, fakat mantığin bu diyorsa budur, bürüt insanları sevmem, böyle net olsun , yanında durmazsam hicabederim. rakamların çalışacak, zaten yarısı çalışmış. bu hesaplama yöntemini sizden özel olarak duymak isterdim..

1BeğenmedimŞikayet

Ata09 ()

Olacağı varsa olur . ? Peki faiz artışı olursa beklentiniz ne yönde olur

0BeğenmedimŞikayet

Adem5252 ()

8.60dan sonra da 11.80 mi :))

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Hocam speek hareketlerinde tum spekulatorler yuzde 27 kazaniyor kisaca size oyle soyleyeyim fazlasini alamazlar bu sistemin disina cikamazlar:)

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

Sen moralini bozma abuk sabuk eleştirilere. takip etmekten zarar gelmez. Bizim insanımız zaten böyle sığ düşünceler yüzünden yerimizde sayıyoruz. Ben destekliyorum en azından çabalayıp bişeyler üretmeye çalışıyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Buradan speklere meydan okuyorum sizler bu algoritmalarin disina cikamazsiniz nokta ciktiginiz an birbirinize girersiniz

Ata09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Dogu bey gelen haber olumlu ise bu algoritmadaki ust rakami gorur olumsuz ise alt rakami hic altust olmaz merak etmeyin:)

Doğu0606 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ata09 ()

Ahhh keşke keşke

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum