Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0767 19:37:44
EUR 34.8541 19:37:44
USD 32.3482 19:37:44
ALTIN ONS $2298.3900 19:37:44

Grafiği gönderen: Ademistos

6.83 rakamını kırdığında hedef 6.97

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

hocam siz antep merkezdemisiniz

antepli87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GoldenBroker ()

Yorumlarımda yazdım sanki burdaki ortamı sıcaklığı görüp araya yeni katılanlardan bankacı olup ajan gibi girip fitne fesat dağıtmaya çabalayan güruh var galiba bunlara karşı felak- nas okumalı. özellikle şüphem t. x makas yönünden sıkıntılı olan uygulamadan bu tarz olay gelebilir uyanık olmak lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Emin_K_ ()

Fikirlerinize görüşlerinize önem verenlerle muhatap olun çamur atanlarla değil

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Mesajını yeni gördüm.

Yazanın amacı bu ben erken fark edip engelledim miyadi yazarken sana sataştığını fark ettim.

Onu boşver de benim şu hesaplamaya bir bak oluşur mu

0BeğenmedimŞikayet

Dolarbond ()

Üstad pirelere kızıp yorgan yakma sıkma canını. Yoruma bekliyoruz seni

0BeğenmedimŞikayet

PesimisTr ()

Hocam. Nerelerdesiniz ses verin.

0BeğenmedimŞikayet

pervinn ()

Lutfen sizi cekemeyenlere firsat vermeyin biz sizi gercekten kaybetmek istemiyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

theologİST ()

Bir öğrrtmen olarak tam da bunu kast etmiştim @Ennsar: Bu toplumun muallime, uzmana saygısı yok.

0BeğenmedimŞikayet

hasanCA0281 ()

Kasti olabilirler, bankacı varmış aramızda insanları soğutmak için bir kötü söz Yeter sonuçta

0BeğenmedimŞikayet

Arslan_Bey ()

Konfor tuşuna bas hocam

0BeğenmedimŞikayet

Rasmos ()

Çoğunluk razıysa güzelliğe bak sen
büyüklerimiz derdi ki bizi isteyenlerin olduğu kadar istemeyenler de vardır hayat hep böyledir

1BeğenmedimŞikayet

Gezgin0859 ()

Ya üstat biz seni biliyoruz , bırak şu dengesizlerin, engelle gitsin, bunlar mikrop gibidir , bitmezler , kurtulamazsın, engelle gitsin boşver

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Değerli bilgiler icin tskler kardeşim sen iyilik yapsanda iyilik her zaman gariptir. Bunu anlayamazlar çünkü insan karşısındaki kendisi gibi görür ve yargılar. Kolay gelsin.

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Malesef burda öyle birşey yok.

Tiktakk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hd07 ()

Hocam sizi çok iyi anlıyorum insanın sinirleri bozuluyor , ama bizleri düşünün çoğu kişi size dua ediyor ben de dahil.

0BeğenmedimŞikayet

Tiktakk ()

Aslında bu şikayet etme durumunda kimin şikayet ettiği gözükmesi lazım, o kişi engellenir şikayet edilen tarafından sorun biter.

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Birdaha gelmeyeceğini söyledi

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

1 ay engel yedi kim şikayet ettiyse artık

0BeğenmedimŞikayet

sahinbey25 ()

antepli abi bırskma bizi

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Takma abi meyve veren ağaç taşlanır.

0BeğenmedimŞikayet

doğayvz ()

Aynen buna çok üzülüyorum bende. İnşallah sizleri de kaçırtmazlar.

0BeğenmedimŞikayet

adigenise ()

Ben 1 aydır sitede sessiz sedasız siz ve diğer birkaç kişinin profilinde gezip duruyorum :) Gümüşle alakalı hiçbir bilgim olmamasına rağmen bi cesaretle girdim. Ertesi gün 15.000 tl zarar ettim. O zararı görür gözmez çıkayım dedim sizlerin yorumlarını okuyarak kendimi teselli ettim. Siz uzaklaşmam lazım deyince sessizliğimi koruyamadım :) Yani antepli hocam buralardan uzaklaşmamalısınız. Benim gibi hiçbir bilgisi olmayan insanların gerçekten size ihtiyacı var:)

0BeğenmedimŞikayet

deniz_kızının_sessizligi ()

Kafaya takmaya değermi engelleyin gitsin

0BeğenmedimŞikayet

Tiktakk ()

Birol hoca niye gitti ki, etliye sütlüye karışmaz, iyi de piyasa bilgi olmasına rağmen al demez sat demez. Millet ilginç gerçekten, canı sıkıldı mı olur olmaz şikayet edip engel atıyor çocuk gibi!

0BeğenmedimŞikayet

kasva22 ()

Kasıtlı yapıldıgının farkındayız abi engelle gitsin İnan kötü insanlar için iyi insanlardan vazgecilmemeli

0BeğenmedimŞikayet

müzisgen ()

Üstadım nereye daha karpuz kesecektuk

0BeğenmedimŞikayet

Sahraikebir ()

Günlerdir size yazılan pozitif yorumlarla dolu sayfa onları görmüyor da iki kendini bilmezin negatif yorumundan etkileniyorsanız eğer, bunun üzerinde düşünmelisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Edese ()

Belki de spekler gitmenizi istiyor, sizleri de taciz edenler onlar belki de.. kuzu görünümlü kurtlardan rabbim korusun...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum