Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0787 10:16:49
EUR 34.8092 10:16:49
USD 32.2474 10:16:49
ALTIN ONS $2339.3450 10:16:49

Grafiği gönderen: keten_prenses

RYGYO ile ilgili aklımdayken belki biraz moral olur diye bir iki paylaşımda bulunayım kısaca merak eden vs. varsa sorunlu bir kağıt olduğu için çok yorumlamayı sevmiyorum ama kısadan aktarayım..

saatlikte 5.22 düşen trendi kırdı bugün ve 5.25 saatlik desteğinin üzerinde 5.28 saatlik direncininde üzerinde 5.32 kapanış gerçekleştirdi.. şimdi bu saatten sonra ne yapar derseniz 4 saatlik direnci 5.36 üzerinde bir kapanış ve 5.41 üzerine yerleşmesi durumunda durumunu biraz daha toparlamaya başlar şu anki hedefi yaklaşık 5.57, 5.81 ve 6.05 görünüyor..bu rakamlara geldiğinde ayrıyetten tekrar bakar takip etmeye devam ederiz eğer grafiksel tarihte bir yanılma olmazsa sanırım 6-8 ağustos tarihlerinde daha güzel bir görüntüsü oluşacak gibi duruyor diyeyim...

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ez_Renas ()

:))) ekranı kapat keyfine bak sen biz kapatamıyoruz

keten_prenses için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

endeks tekrar eski günlerine dönsün ben sevinç depresyonuna girecem sessiz sedasız... :)) canınız ve canımız sağolsun... kimsenin basiretsizliğinin faturasını ödemeye niyetim yok Rabbim telafisi olmayan kayıplarla imtihan etmesin gelir geçer bu günler...

Elif_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

arkadaşlar izin vermiyor zaten sağolsunlar:)) onlardan bana sıra gelmiyor sıra ağız tadıyla kederlenemedim bile içimde kaldı.. :))

Ez_Renas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ez_Renas ()

Biz sana izin vermeyiz ablam sen , sen o depresyonları zamanında atlatmışsın, sana işlemez bunlar :))

1BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

kuzum tansiyon problemi oluşmadı mı sende daha? bence her türlü ortam müsait şu an senin için... of yok of yok:)) herşeye rağmen çok şükür var... ekranı kapat gitsin diyecem onuda yapmayacan... yahu sizden vakit bulupta daha ben depresyona giremedim benim hakkımı yediniz:))

Elif_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

m_e_s_61 ()

teşekkürler cevabınız için.

1BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

yoo vahim demiyorum endeksin yönünü bulmadığı seans içinde yapılan analizin faydasının olmayacağını anlatmaya çalıştım... bizde ümit bitmez:))

m_e_s_61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

m_e_s_61 ()

durum o kadar vahim diyorsunuz :(

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

2. dalga diyebilmemiz için y u r t dışınında eşlik etmesi gerekir k ü r e s e l bir durum yok ortada bizim ekonomik dinamiklerimizle alakalı problemimiz var bu da bahsettiğimiz 2. dalga durumunu oluşturmaz şu an için...

eymen_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eymen_35 ()

Prenses hanım 2. dalga mı başladı herkes panik bendende size alkış yükselirken değil düşerken ve yorumlarının hep arkasında durduğun için tebrikler düşsün isterse 80 bine düşsün borsa

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

bakmak sorun değil ama şu an grafiklere bakmanın hiç bir faydası yok endeksin kendine gelmesi lazım... endeks bir yönünü bulsun otursun unutursam siz hatırlatın bakalım kağıtlarınıza tek tek şu an için anlamı yok boşuna bakmış oluruz...

m_e_s_61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

m_e_s_61 ()

böyle bir analiz CEMTS, KLNMA SMART, TEKNOSA içinde yapabilirmisiniz zahmet olmazsa vaktiniz varsa. şimdiden çok teşekkürler.

3BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

@ekrem_19 en çokta neye üzülüyorum biliyormusun bak bu analizim çöp oldu 6-8 ağustos rygyo için verdiğim tarih... ve bugün tavan yaptı tavan bozdu... kendime bir alkış yapayım burdan...

0BeğenmedimŞikayet

eymen_35 ()

Olur inşallah ayrıca hemşeri sayılırız :)) canım sıkkın olması düşmesi yada zarar olması değil bekleyip sabredemeyip ben cıktktan sonra yükselmesi

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

yok ya canın sıkkın belli en azından tam olarak ne oluyor diye görmeni istedim belki faydası olur diye.. :))

1BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

2 gün eksik 2 gün fazla farketmez:)) takvim günü olarak kabul et..

yolcu0654 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yolcu0654 ()

bu vadeler iş günü müdür yoksa takvim günü mü? Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

eymen_35 ()

Ayrıca gerçekten Allah razı olsun karşılık beklemeden uzun uzun yazman çok samimi ve sevindirici iyiki varsınız

-1BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

bakalım o zaman ne olmuş... bak şimdi piyasa ile inatlaşmadan sabrederek eğer o kağıtların nakitine ihtiyacın yoksa elbette çıkarsın mart sürecini ortalama düşürerek pozisyonlarımızı koruyarak bizde atlatamazdık... o nedenle karamsarlık, ümitsizlik bu işlerde olmaz... en kötü atarsın kenara yatarsın üzerine bu kadar basit... kısaca bakalım..

tektu, kapanış son yarım saat işi biraz bozmuş önünde 1.87 saatlik dircinin hemen altında kapatmış bu kağıt ama öyle ama böyle 2.21 hedefli şu an hiç takılma...

ts, bugün iki üç kere yazdım aynı şeyleri yazmayayım onun süreci farklı son yorumlarımda bulabilirsin..

trgyo, şu an aşağı yönlü düzeltmeye başlamış ve düzeltmeye devam ediyor 4.67 altı olumsuz bu kağıtta, bir iki saat önce baktık yine bu kağıda 4.36'ya kadar ben bu kağıda opsiyon tanırım rahatlıkla günlük grafiğide biraz olumsuz görünüyor ama en kötü senaryoda 4.53 yada 3.96'dan dönmek zorunda bu kağıt ve günlükteki abcd formasyonu tamamlanmış satıcılı ayı piyasasında onun sıkıntısını yaşıyor.. son 2 hafta yaptığı yükseliş nedeniyle destek seviyesindende uzaklaştırmış biraz zamana oynarsın bu kağıtta yada oynamak zorunda kalırsın..

usak, 1.82 saatlik desteğinin üzerinde , saatlik 1.84 direncinin üzerinde kapatmış 1.95 üzerine yerleşebilirse bu kağıt daha güzelleşir kağıtlarının içinde en sağlıklısı bu görünüyor ,

özetle kardeşim zor bir süreç yaşıyoruz biri aksırıyor biri tıksırıyor öbürü hayatını kaybediyor ve böyle bir süreçte böyle bir yatırım sürecindesin haddim değil şunu yap bunu yap diye tavsiye etmek ama açıkça söylüyorum korkuyla panikle eyvah dahada düşecek zararım artacak dürtüsüyle ziyan etme ne paranı nede keyfini..

0BeğenmedimŞikayet

eymen_35 ()

Samimiyetiniz ve yardımınız için çok teşekkürler zararım kendimce cok 8000 bin falan elimde tektu ts trgyo uşak var hepside düştü yani napmalıyım uzun süre beklesem karla çıkarmıyım

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

canın sağolsun alıştır kendini çünkü bunlar hiçbir zaman bitmeyecek bir şekilde buralardan kazanç sağlamaya devam edecem diyorsan samimi söylüyorum mutlaka alıştır aynı kağıdın peşine yinemi düşeceksin bekle düzeltmeye girsin o zaman yapıştır tekrar...

0BeğenmedimŞikayet

eymen_35 ()

Nasip işte trgyo cuma 4.98 gördü ts 4.45 gördü satmadım tknosa düştü diye sattım o çıktı ötekiler düştü

1BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

genelde sabrına yenildiğin gün elindekinin yükselmesi olağan bir sonuçtur hep diyorum sabrettiyseniz en azından sabrınızın karşılığını alın değsin diye %2 kapatmış...

0BeğenmedimŞikayet

eymen_35 ()

Tknosa görüyonmu sattım düştü 2aydır ben sattım cıktı bugün :) şaka gibi

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

ts biraz önce yanıtladım son halini...

tektu 1.87 saatlik direncine takılmış kapanışta olumsuz hareketlenmiş ama henüz sat sinyali oluşturmamış buna rağmen eğer sabredebilirsen bu kağıt önce 1.92, - 1.99 2.10 ve 2.21 hedeflerine ulaşacaktır...

trgyo, bu biraz işi bozmuş ve şu an bir düzeltmeye girmiş 4.82 altında tablo olumsuz 4.67 satlik desteğini kaybetmiş ama 4.32'ye kadar idarelik tarafı var akşamki hareketinin tamamlanması lazım şu an aşağı yönlü görünüyor malesef...

0BeğenmedimŞikayet

eymen_35 ()

Slm prenses hocam tektu trgyo ts yine saldı varmı bizi rahatlatcak yorumun:)

1BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

trgyo, düzeltmesini tamamlamış görünüyor şu an saatlik desteği 4.67, önünde ilk direnci 5.12... ondan sonrası devam herhangi bir olumsuz durumu yok 4.49 kırmızı çizgimiz olur ki bu seviye vs. şu an derdi olamaz yön tamamen açık ve net olarak yukarı şu an için rahat olsun... (bunları endeksin bize arıza çıkarmadığını varsayarak yazıyorum bunuda belirteyim)

Acemi2727 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi2727 ()

Hocam trgyo a bakabilir misiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum