Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0713 02:38:56
EUR 34.8897 02:38:56
USD 32.5442 02:38:56
ALTIN ONS $2336.3900 02:38:56

Grafiği gönderen: keten_prenses

RYGYO ile ilgili aklımdayken belki biraz moral olur diye bir iki paylaşımda bulunayım kısaca merak eden vs. varsa sorunlu bir kağıt olduğu için çok yorumlamayı sevmiyorum ama kısadan aktarayım..

saatlikte 5.22 düşen trendi kırdı bugün ve 5.25 saatlik desteğinin üzerinde 5.28 saatlik direncininde üzerinde 5.32 kapanış gerçekleştirdi.. şimdi bu saatten sonra ne yapar derseniz 4 saatlik direnci 5.36 üzerinde bir kapanış ve 5.41 üzerine yerleşmesi durumunda durumunu biraz daha toparlamaya başlar şu anki hedefi yaklaşık 5.57, 5.81 ve 6.05 görünüyor..bu rakamlara geldiğinde ayrıyetten tekrar bakar takip etmeye devam ederiz eğer grafiksel tarihte bir yanılma olmazsa sanırım 6-8 ağustos tarihlerinde daha güzel bir görüntüsü oluşacak gibi duruyor diyeyim...

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

Hoşgeldiniz Hocam Nasip bakalım ne olacaksa artık

Guiding_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guiding_1 ()

Her şey nasip, Sabah R A Y S G listemdeydi aslında. Sayıya baktım, fazla olacak. Birini iptal edeyim dedim , o da R A Y S G oldu. Bu da TAVAN yapmış. Yani nasip işte.

Bu piyasa böyle bir şey. Hiç bir zamanda fırsatlar bitmez. Takılmamak lazım

ekrem_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

Rtalb duruyor bende tek tesellim bugün

keten_prenses için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

Teşekkür ederim 6 lot azmış bende 1 löğedir vereyim bari değişiklik olsun :)

1BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

günün yeşil olan nadir kağıtlarından ama alış 6 lot (bildiğin altı ) satış 200 lot en üst kademede genelde bin iki bin lotlarla dolu alanda yok satanda yok gibilerinden haliyle duruyor o şekilde..

Siptar16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

Abla şu deras ta alim yada satis bekleyen varmı bakarmisin

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

Aynen öyle oldu ama dün bir tavan yaptın trcam da galiba insan buna üzülüyor zaten abla başka birşey değil uğraş çabala analiz yap emeklerin boşa gitsin yazık vallahi yazık

1BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

iki tavanıma mal oldu bugün..

0BeğenmedimŞikayet

EOD ()

Keten prenses qnbfl yorumunuz için teşekkür ederim.. bozmak yok bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

Akener bile tavan yapıyordu bozdu çok yazık oldu

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

Öyle düşünüyorum ama düzeltme yaparmı acaba buralardan ondan sordum ocakta almıştım

1BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

fiziki varsa dokunma at kenara kokmaz bulaşmaz...

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

Abla sen eski emtiacisin şu onsa ve gumuse bir baksan çok iyi olur elimde fiziki var cumhuriyet ve gümüş var ne olucak bir kontrol etsen sana zahmet

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

Abla sen gördüğünü söylüyorsun sadece tabiki böyle bir durumda kimsenin yapacağı birşey yok olumluydu ama dün degilmi

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

alım- satım vs. cidden müdahil olmak istemiyorum iyi diyorsun güzel olur diyorsun görüntü güzel diyorsun sonra endeks bu hale geliyor yazık oluyor...

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

yok ya niye bıkayım:))

Elif_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

Üfff bunu duydum şimdi daha çok kızmaya başladım abla ilave yapsam mı acaba bu kâğıda toparlar herhalde bu aralar bayadır düşüyor pis pis :))

1BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

:)) demek öyle

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

valla bugün güzel hareketleri olacaktı o kağıdın dün sinyalini vermişti.. araya kaynadı malesef..

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

Abla bu nthol nerden bulaştım hiç ümit vermiyor maktk bari git gel yapıyor bu çok acaip bir kagitmis birşeyler yap şu kâğıda abla kendine gelsin biraz çok:)

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

dün paylaştığım yorumları kaçırmışsın sanırım ardyz bugün çok güzel hareketleri olacaktı yazmıştım... ozygyo unut hiç dert etme gs beklesin pişsin...

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

Tebrikler prenses

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum