Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0841 09:20:28
EUR 35.4032 09:20:28
USD 32.6816 09:20:28
ALTIN ONS $2391.8300 09:20:28

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

Şu resim beni tedirgin ediyor eğer tabi bir obo yarısı bitmiş tamamlanırsa ve çalışırsa tamamen takip amaçlı gösteriyorum olurmu olmazmı bilemem asla yatırım tavsiyem olamaz bol şanslar

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

Teşekkür ederim üstat teknik öğrenmeye çalışıyorum 2-3 haftadır bende terimler geldikçe ezberimi test ediyorum.

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Aynen hocam

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Haklısın hocam felaket tellalı değiliz ama 3.70 ten bu yana hep dikkat anı hareket gelir dedik geldi şimdi hep yukarı dersek kafadan atıyor oluruz trend donusu yeni kanal bu kadar kolay olusmuyor biliyorsun.
Bunun bir düzelmesi olacak yay gerilecek ki ok uzağa fırlasın.

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Normalde çalışırsa trent dönüş sinyali kabul edilir ama baş boyun omuz ölçüleri takip edilir çekilmelerde ytd

VPN2400 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Ip ustundeyim resmen suan

0BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

Obo tamamlanınca net bir düşüş mü oluyor geri Hocam?

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

5 sattlik TKİ bir oluşum biraz sürer oluşacak da tamamlanması ytd

Hassansabbah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Abla şuan ki durumda birşey demek pek doğru değil 5.17 ye iğne atabilir aşağı iğne atabilir tamamen spek in insafına kalmış :)

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Evet hocam felaket tellalı değilim sadece uyardım dostları panik yok takip ediyoruz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hassansabbah ()

Beklenti yüksekken bence üzebilir sonra

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Tuzum kuruyken satayimmi hepsini ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

Hassansabbah ()

Kısa sürede mi yoksa Bir kaç gün içindeki beklentim bu

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

30dk üzerinde çok daha net görünüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Eko3944 ()

Kesinlikle görüşünüze katılıyorum beni de tedirgin ediyor açıkçası ondan esprili yazdım. Teşekkürler bilgi için

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

19.80 civarı kabaca tabi çalışırsa ytd

busdevman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Obo çalıştıktan sonra kıymeti olmaz mal elde kalır olmadan kokusunu alacaksın ki hazır olasın ben olacak demiyorum sadece uyarıyorum dostum ytd

Eko3944 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hassansabbah ()

Bir artsa satsam daha girmiyxen bekliyoruz dün Amerika alımı yavaş yabaş yaptı

0BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Sağolun. Selamlar saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Hassansabbah ()

Sanki bir dağ gibi gör diğer tarafı aşağıya inen

erenbeg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Tabi olur olmaz bilemem ama o yolda ilerliyor sanki dünde uyardım sol omuz da ikili tepe ve aşağı şimdi başta ikili tepe yapmaya devam ediyor dönebilir eğer sağ omuz için tekrar bir ivmelenme olursa dikkat derim tabi kesinlik içermez bazen çalışmaz yani ytd

0BeğenmedimŞikayet

Eko3944 ()

Sanki daha sağ omuzu yok gibi bence :)

1BeğenmedimŞikayet

busdevman ()

ALONE_EAGLE görüntüden anlatmaya çalıştığınız obo durumunda ne kadar aşağı çekilme görünüyor?

0BeğenmedimŞikayet

Hassansabbah ()

Bide hiç olmadığı kadar sakin gümüş farkındsysanız

0BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Kıymetli kardeşim benim gibi acemi kişiler ne anlamalıyız paylsşımınızdan. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Hassansabbah ()

Benide bu korkutuyor 5.10 olursa elindekileri satar çıkarım gümüşten artık yükseliceği kadar yükselmiş gibi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum