Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 01:08:27
EUR 34.9839 01:08:27
USD 32.2051 01:08:27
ALTIN ONS $2414.8350 01:08:27

Grafiği gönderen: Kaptan_Bey

Yorumlar (151)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

-1BeğenmedimŞikayet

ÖykûM09 ()

Olmasın ben 400 ve üzeri bekliyorum:)

Kaptan_Bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

iyi günler size de. 4,1dan sonra hedefim 4,32 idi. Biraz daha hayalperest olursam 4,5 satış hedefim. Süre belirsiz:)

YILDIZ1923 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Kısada dünkü destek 1803 şuanda drenç konumunda.

Burdan ilk desteğe yol almalı..

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

390-388 yaklaşık..

ÖykûM09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YILDIZ1923 ()

İyi günler @Onursallls dün son dakika saat 16.50'de 3 k gümüş 4.25'ten tl'ye döndüm (minumum limit tfx'te). Ev kredizin onaylanmamasına üzüldüm. Kçö çalışanı madur etmiş oluyor!
İnşaAllah istediğiniz evi alabilirsiniz.
Gümüşleri satçağınız zaman paylaşırsanız sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Diyorsun:( koç başına çağırmayayım mı seni:)

1BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Dostum inşallah daha iyi evler denk gelir canı gönülden dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Allah razı olsun, yola hayırlısı olsun diye çıktık. Bir iş olmuyor ise fazla da zorlamaya gerek yok, kısmet belki başka bir yerden gelecek. Kısmet kapısını kapatmasın Allah. Hayırlı kazançlarımız olsun hepimizin.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Onur kardeşim, okudum ama fırsat bulup bir yazamadım. Kredi olayına çok üzüldüm. İnşallah her şey kısa zamanda düzelir, Rabbim daha iyisini nasip eder. Bunda da vardır bir hayır. Hayırlı cumalar, hayırlısından kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

ÖykûM09 ()

1775 derken kaptan gram kac olur

1BeğenmedimŞikayet

Kararsız__ ()

Bugün alalım artık çok sıkıldım beklemekten diyordum ki bu mesaji gördüm :) beklemeye devamkeee

0BeğenmedimŞikayet

Dolmuscu ()

Ustat bunun inecegi yok

2BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Dediğim gibi suanda 1802 ons fiyatı.

Dün 1798 in altına inerse ben olumsuza dönerim demiştim. Dun 98 kırıldığı için beklemeye geçtim.

Ben burdan destekleri bekleyeceğim.
1790 ilk destek. Burası da kirılırsa 1775 ikinci destek devreye girer.

Ankamal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

1790 1 saatlik bile olsa 1770 e selam verir doğru.

1BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Teşekkür ederim..

Şimdilik ben yokum ustad.. Dediğim gibi destekleri izleyeceğim. Benim için ilki 1790 diğeri 1775..

1BeğenmedimŞikayet

Ankamal ()

Özür dileyecek bişey yok hocam siz de insansınız sonuçta gözünüzden kaçmıştır dalgınlığınıza gelmistir. sıkıntı yapmayın lütfen

4BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Dostum sende çabuk pes etme durumunu görüyorum. @RESSST de senin gibi okuyordu grafiği, "uyumsuzluk var dikkat et , ben çıktım " diyordu, sonrası ons 1800. Ons hareketleri 2019 son çeyrek hareketleri gibi. 8 yukarı 5 aşağı, sen mesela 1815 görüyorsun direnci, ben 1813 . 2doların lafı mı olur demeyelim. Şimdilik ben olumluyum daha ons tarafında, 1809 ile 1794 arası kaldığı süre , benim için güç toplaması anlamı taşıyor. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Dostum sende çabuk pes etme durumunu görüyorum. @RESSST de senin gibi okuyordu grafiği, "uyumsuzluk var dikkat et , ben çıktım " diyordu, sonrası ons 1800. Ons hareketleri 2019 son çeyrek hareketleri gibi. 8 yukarı 5 aşağı, sen mesela 1815 görüyorsun direnci, ben 1813 . 2doların lafı mı olur demeyelim. Şimdilik ben olumluyum daha ons tarafında, 1809 ile 1794 arası kaldığı süre , benim için güç toplaması anlamı taşıyor. Koç başına geçecek olan güçlüasker lazımdı, gericepheden takviye aldı. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mirbuke ()

Düşmesini mi bekliyorsunuz

3BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Daha aşagisını beklerim. Ama bu gün ama haftaya..

Şimdilik bir süre yazmak istemiyorum. Desteğe gelene kadar konusmak istemiyorum.

Teşekkürler..

Mandalas için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Değerli dostlar. Alt yorumda ve ondan önceki yorumlarda ons altında 1815 drencinin kırılmasını ve 1840 a doğru hedefe gideceğini söylemistim.

Aslında salı gününe kadar süre vermiştim ama artık o hedefin şimdilik rafa kalktığıni görüyorum.

Bundan dolayı @Güneşi_beklerken sizden ve diğer takipçilerden özür diliyorum.
Sanırım dengem bozuldu. Doğru gorememişim.

Bundan sonra 1770-75 civarına kadar alım yapmayacağım..

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Evet maalesef.. @Mandalas

Süleyman35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Süleyman35 ()

Onsun akibeti kotumu yani yarin icin kotu hislerinmi var kaptan

0BeğenmedimŞikayet

alyeskassy ()

Ben gıraften anlamıyom telede beklıuom 1 5 aydır 7 bin zarar ettim stresten uyuyamıyom bışey biliyorsan soylermıdınız düşecekı

Güneşi_beklerken için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum