Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 23:36:28
EUR 34.9839 23:36:28
USD 32.2051 23:36:28
ALTIN ONS $2414.8350 23:36:28

Grafiği gönderen: Kaptan_Bey

Yorumlar (151)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Aslı_35 ()

Sağol Zeynep'cim. Ulaştık konuştuk. Sevgiler, selamlar...

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Küçükleri seveceksin.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aslı_35 ()

Amin teşekkür ederim. Hiç üzülmeyin. Nasipten ötesi yok. Sizin yanıldığınızı da düşünmüyorum, piyasa çok tuaf, bazen tekniğin ötesinde beklenmedik iniş veya çıkışlar olabiliyor demek ki. Hiç üzülme, ben üzülmüycem düşse de. Saygılar..

Kaptan_Bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bak yıne karıstırıyorsun :) benden kucuksun ama yaslanmısın sen :))

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Evet. Çok doğru tespit.

Mahşerin_atlısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mahşerin_atlısı ()

Kaptan bey Elinde Gr olan için bahsettiğiniz desteklere gelse de şu aşamada çıkış için uygun değil sanırım. Çünkü geri alırken 3 aşağı 5 yukarı aynı gramı geri alabiliyoruz. Ama elinde TL olanlar için beklenmesi gereken rakamlar diye düşünüyorum. Seviliyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

1865 den sonra yolumuz kesişir. Kriptoyu versinler özelden. Max. 1 ay aynı kulvara gireriz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Orda duramaz , hooppp da durur. Aç bak.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

puhahahahaha bı gulme geldı bak sımdı :)) bak duruyor hala msj lar @Restwelll de :))

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Hocam pes ettiğimden değil. Ben de o negatif uyumsuzluğu yanlış yorumlamış olabilirim.
Ama koçbaşı için 1803 üzerinde 4h mum oluşmasını beklerim. Yoksa tekrar déstekleri beklerim.
İlgilendigin icin teşekkür ederim tekrardan..

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Ne şoku bahsediyorsun. Ben ne zaman şok oldum. Asıl şoku sen 1557 den 1453e düşğşde yaşadın, "onursallls nasıl da bildi" diye:)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bayram şekerı dagıtıyor guzelce oda pkentte :))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

o zaman geldıgınde şoktan çıkabılırsen sorun yok demem merak etme :)) ama o gun bende tam tersıne bırsey görurum yıne ayrısırız kebapcı :))

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Kentte havalar nasıl, köyde parçalı bulutlu, gri bulutlar var.

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Hayırlı olsun kardeşim. Sizin işlem gram olduğu için endişeye gerek yok.

Benim üzüldüğüm nokta daha aşağıdan alma imkanını kaçırmış olmanız. Belki bunda benimde payım vardır diye. Dün aksam üzeri 1794 lere kadar çekilmesi daha iyi bir alım fırsatı anlamina gelir. Ama ben 98 in altına gelmesini beklemiyordum. Şuanda 2 aydır takip ettiğim 4h grafikte bozulma gördüğum için bunu söylüyorum.
Hakkınızda hayırlısı olsun..

Aslı_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Elbet seninle aynı yolda olacağım günler gelecektir. Ama o zaman bana " bak benim dediğime geldin" deme.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

özlersın tabı göremezsen böyle :))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

kii ben hala sözumdeyım dönmem yolumdan. her seferınde dıyorum profılımde asılı beklentılerım. harfını degıstırmedım degıstırmem :))

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Seni anmazsam olmuyor:) ons da uyumsuzluk nerede? Onun tartışmasını yapıyorduk.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

nooldu yıne yaaa :)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Yorum düşmemis olabilir. Iki gun once ben de dolar ile ilgili sormustum yazmis ama bana düşmemiş yorumu, sonradan sayfasina girip okudum...

Aslı_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aslı_35 ()

Kaptan hocam bu yüzden mi bana hayırlı olsun demediniz? Ben kendi kararımdan kendim sorumluyum. Kimseye senin yüzünden deme lüksüm yok. Düşerse de çıkarsa da nasipten öteye geçilmez inancındayım. Malın çokluğuna değil, bereketine inanıyorum ben. Yinede bir cevap yazsaydınız memnun olacaktım, aldığımı ilk size bildirmiştim dün halbuki. Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Bence çıkma lazım değilse. Yıl sonunu bekle.

ÖykûM09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ÖykûM09 ()

4.06 dan fazla olmasin:)) tez cevap bekliyorum haha

2BeğenmedimŞikayet

ÖykûM09 ()

Aynen kaptan zarar da değilim.363 ortalama ile bekliyorum ama bankada 400 sat gördüğüm an cikarim

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

:) hemen piyasa yapıcı arkadaşlara isteğinizi iletiyorum. Kaç düşünüyorsunuz, orta yolu buluruz belki. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Sen gramdasın nasıl olsa. Senin için sorun yok. En fazla vade uzar biraz. O kadar..
Zararına satma yeterki..

0BeğenmedimŞikayet

ÖykûM09 ()

Biraz daha düşür onur bey ben de alayim sonra 4.50 beklenilsin:)

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Evet 1803, ama 1803 direnççiliği sevmiyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum