Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:17:14
EUR 34.8238 21:17:14
USD 32.3379 21:17:14
ALTIN ONS $2301.8900 21:17:14

Grafiği gönderen: Kaptan_Bey

Yorumlar (151)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Tamam ustadım. Yarın son gün sanırım bu dalgada.
Yarın yapalım koçbaşını o zaman.

Ya da bu gün öğleden sonra ben hazırlık yapıyım. 1840 ta mangalın başında bekleyim. Yarın ziyafet çekelim..
:)))

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

1813 geçer ise 1825 1858 arası benim beklentim dahilinde. 1870 li seviyeler benim için risk taşımakta. Ytd

Kaptan_Bey için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

En az 1840 demiştik geçen hafta. Biliyorsun.
Bi ara negatif uyumsuzluk gördüm ama senin de dediğin gibi ons kanal desteklerine pek bağlı kalmıyor anlaşılan.
Ben geçen hafta çarşamba 1840 demistim. Eğer erken kırarsa 1813 ü cuma günü olabilir demiştim. Eğer salı ya kalırsa 1840 ın üzerinde uzunca bir 4h mum da görebiliriz demiştim geçen hafta. Şimdi bu gün salı ve 1840 üzerini görürsek bu gün satış için yarını beklemeliyiz. Çünku o mum 1855-57 gibi bir noktaya ulaşır.
İste o kafa atma hamlesinde biz de kafa atalım inş.

2BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Dostum merhaba, koç başını indirelim mi 1813 bu akşam durumunu belli eder galiba. Gerçi altın tarafında çok bir değişkenlik olmadı, gümüş ön kulvarda ilerliyor maşallah diyeyim:) ganimet odasına yaklaştı bence. Ganimeti almak ve tapınak başıma yıkılmadan önce çıkmak gerekir mi ki acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Aslı_35 ()

Estağfurullah. Önemli değil.

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Carsambaya kalmaz sanirım. Yarın netleşir. 1820 üzeri tam netlesir

MEMOCANN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MEMOCANN ()

salı veya çarşamba yön belirlenecek. çünkü sıkıştı.
grafikte negatif uyumsuzluk var.

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Yarın bu saatler buyuk ihtimalle sana destek verecegim koçbaşı için. Dedigim gibi kesin diyemiyorum bu gün bitmeden

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Zaten bende kapı kırıldı demem 2 gün görmeden.

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Daha sonra baktım. Kusura bakma kardesim. Karışıklık oldu.
Özür dilerim..

Aslı_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

müzisgen ()

Kaptan hocam

0BeğenmedimŞikayet

MEMOCANN ()

kaptan 2 haftadır yatay seyrediyor 1800 üsü tutundu ancak 1818 üstüne cıkabilmesi için yeni bir hikaye lazım o da şuan için zayıf.

0BeğenmedimŞikayet

Aslı_35 ()

Kaptan hocam size ne kadar güzel ne kadar içten bir mesaj yazmıştım. Üzüldüğünüz için mi bana hayırlı olsun demediniz demiştim. Ve nasibe inandığımı, paranın çokluğundan ziyade bereketine inandığımı yazmıştım. Buna rağmen böyle bir duyum aldım diyorsanız, bu sitede yazılanların uçarı kaçarı yok. Ne yazmışsam profil sayfamda. Kalbinizi karartmadan önce bi baksaydınız keşke. Siteye gelince, söyleyecek çok söz var ama birşey demeyi uygun görmüyorum artık. Dow hoca gitmekle iyi yaptı diye düşünüyorum. Selam verdiğim birkaç kişi için buradayım, biri de sizsiniz. İyi günler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Tamam kardeşim. 1812 ye dikkat. Altında kapatırsa koçbaşı için süre istiyor demektir. @Onursalls

0BeğenmedimŞikayet

MEMOCANN ()

ons altın bugün 1812 üstü kapanacak. yani 1812_1818 arasında kapatacak.
buda bugun kapanış içşn iyi bir durum.

1BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Bu görüntüde ben yokum ustad. Karar bölgesinde.
Yarın durum daha netleşir ondan sonra el atarım..
Hala netlik kâzanmadı bana göre. Bu günün kapanışını görmek istiyorum.. Kapanış rakamına göre karar vermek gibi bir düşüncem yok. Ama grafik netlik kazanacak. O bakımdan. Hatta 18.30 gibi karar verebilirim..

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Dostum koç başına el atmazsın değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

emrahyldrm ()

Çok Teşekkür Ederim

0BeğenmedimŞikayet

MEMOCANN ()

ons 2 haftadır 1795 (sağlam destek) ve 1811 direnci arasında sıkışmış
durumda.
yani yatay seyirde .
kişisel fikrim buralar riskli bölgeler ons altın 1795_91 altına inerse 1744 kadar satış yiyebilir buraşara kadar kademeli alınabilir.
1818 üstü tutunursada yükseliş olcaktır. ytd
birde ben usta değilim nabalina girmek istemem ama başkasının fikirleri doğrultusunda harelet edeceğime kendim ettim kendim buldum der sorumluluğuda faturası bana aittir

emrahyldrm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Peki 1813 ü gecemezse ne olur...

Tekrar 1798 .. iste orada karar verecek bu sefer..

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

1813 ü gecerse 27 ye kadar gider..

0BeğenmedimŞikayet

emrahyldrm ()

Mehmet bey, 65 bin liralık bir altın yatırımı sizce mantıklı mı?

1BeğenmedimŞikayet

MEMOCANN ()

abd acilişi ile beraber 1818 direnci test edilecek.
gecen haftalarda olduğu gibi ancak güçlü bir olumsuz veri akışı olmadığu icin 1818 den geri döndü.
bugun 1818 direnci tekrar test edileceğini düşünüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Slm kardeşim. Sana geçen hafta düzeltme esnasında alım önermiştim.
Aslına bakarsan sen panikle alım yapacakken ben birkac gün bekleyip öyle al, acele panik yapma demiştim.
Sorumluluk size aittir. Siz zaten alım yapacaktınız ben biraz daha uygun fiyata almanızı sağlamaya çalıştım.
Alış ve satışlarınızdan başkalarını sorumlu tutmak gibi bir alışkanlık var bu sitede.. malesef ama çoğu kişi öyle. Sizin de beni sorumlu tutmanızı istemem. Bunu duyar gibi oldum. Umarım yanlıştır.

Haa şunu da söyleyim ki: Ben gramda öyle derin bi düşüş beklemiyorum. O ayrı. Belki 5-10 kademe. O bile zor ama yine de öyle bir opsiyon hakkımız olsun.
Ama sonuçta piyasa bu, hiçbir tahminin garantisi yok. Bi bakarsın başka gelişmeler olur ve dalga dalga satış yer. Onu da bilemem.
Benim beklentim onsun bir miktar düzeltme yaptıktan sonra yürümesi yönünde..
Ytd.. bol şans

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Öngörü geldiği zaman söylüyorum, şiirler yazamıyorum, ilham ancak öyle öngörü oluyor, maşallah gümüş sayfası şiir kitabı gibi de:)

ALTINCIDAYI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI ()

Geçen gün nadir verdiğin çok kısa hedeflerden, gümüşün akşama 4.30 göreceği tavsiyende takdire şayandı. Tebrik ederim

4BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Alt yorumda sabah 1803 dirençliği sevmez demişim. İyi bir seviyedir, öyle kötü alışkanlığı yoktur 1813 gibi. Ama 1813 de elbet terbiyelenir. İyi bir kebapçı varsa aramızda şu 1813ü terbiyelesin, hafta sonu mangal yaparız.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

heykelle mzketle ısım olmaz benım 30 senedır model yapıyorum çikolota getır sen bana :)) kent ten olsun :))

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Heykeli de getireyim mi dede:)

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ufalda cebıme gır :)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum