Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 21:46:33
EUR 34.9839 21:46:33
USD 32.2051 21:46:33
ALTIN ONS $2414.8350 21:46:33

Grafiği gönderen: Sekoferit

⭐⭐Sekoferit ()
Platin

Güncel platin grafiğidir dostlar geçen hafta platinde 828 onsun destek haline geldiğini belirtmiş idim gördüğünüz üzere grafikte platin yaptığı 862 onsa kadar çıkan yükseliş dalgasının düzeltmesini yaptı ve 828 ons kırılmıyor dalga boyu hesapladıgımızda 828 den dönmesini beklediğim platinde ilk hedef 849 ve 862 aralıgıdır ki burada kademeli satış yapılabilir devam etmesi durumunda yükselişe ikinci satış hedefi ise 872-884 ons arasıdır buralardan kar satışları yapılmasını beklerim yani tekrar dalga yükselişinin düzeltmesini şuan oldugu gibi bilginize dostlar bereketli kazançlar dilerim saygılar

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Mery13 ()

Hocam duzeltmesnı yapmıstr belkı yine 120 lere gdecektr.

Sekoferit için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Olabilir ciddi anlamda yükseliş oldu %2 nin ustunde bakalim takipteyim sattığım hisseler hala üstüne koyuyor % 6-7 oldular bazıları :)

Mery13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mery13 ()

Vakıfta stop yok bldgm kadaryla hocam. Kapanısa dogru satarlar yine korkup

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Kar varsa stop koyup devam etmek lazım mery hanım ben tepki alışları olduğu için cuma dipten topladım bugün kar aldım çıktım nakitteyim endesk takip ediyorum bu yükselişin bir duzeltmesini yaapcakmi yaparsa tekrar alttan alır girerim :)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Paladyumda aylıklar pozitife döndü dost yazmıştım hamit altın sayfasında grafikte görüneni şuan olumsu bir durum gorunmuyor 1991 üstünde tutunursa hızlı yükselişler beklerim

Tokeerr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mery13 ()

Kar varsa al cık mı dıyosn hocam. Zarr kapandı nerdeyse sukur hocam. Devamı gelir ınsallah. Kar gordklermı ckıcam

0BeğenmedimŞikayet

Tokeerr ()

Hocam iyi günler PALADYUM hakkında ne düşünüyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

Bende algyo bayağıdır var ama al sat yapmak mantıklıymış çıktı düştü çıktı :))) var mı buluta takılan sağlam ucuz bir şeyler @ahmett0707 kardeşim

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Liarliar ()

Ahmet abi vkfyo bakabilirmisin en tavandan aldım . Sürekli taban yaptı ne olur akıbeti

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Biliyorum abi , bende biriktireceğim 20 TL olana kadar...
Sonra üzerini kapatacağım...

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

sasa hektas algyo gıbı kagıtlar bırıkleme kagıdıdır zaten kı sasa nın bedelsızlerınıde hesap etsen belkı o paralarda suanda @Rainmaker73 ıyı sasacıdır :)

Hsadic612 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

ASELSAN kolay kolay kalkmaz ...
Onu alıp unutmak gerek...
Çok uzun vadede düşüneceksin...

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

ASELSAN belli bir lot alıp unutulmalı...
Sasa 20 TL olana kadar biriktireceğim...

u_y_u_m_s_u_z için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Biriktirmeye devam...

0BeğenmedimŞikayet

u_y_u_m_s_u_z ()

Eyvallah tşkler biraz var ikisindende

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

hocam sasa temel olarak güzel haberleri var çok yüklü bir yatırım yapmaya hazırlanıyor 11.37 direnci mevcut geçerse 11.50 hedefi mevcut grafiksel olarak
Aselsanda işler iyi gidiyor bayagı ticari anlaşma yaptılar grafiiksel olarakta 32.30 direnci mevcut geçersse 33.05 hedfine girer hocam

0BeğenmedimŞikayet

u_y_u_m_s_u_z ()

Evet biraz var bakalim elimizde

Hsadic612 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Uzun vadede güzel yerlere gelecektir...
İki hissede benim uzun vadede yatırımım...

0BeğenmedimŞikayet

u_y_u_m_s_u_z ()

Aselsan ve sasa Yamirim tavsiyesi deyildir sizin düşündünüz varmi peki hocam

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

borsada yükseliş bekliyordum mery hanım ki öyle oldu kar varsa almak lazım bugün birçok hisse % 5 yaptı dikkatli olmak lazım :)

0BeğenmedimŞikayet

Mery13 ()

Hocam bide borsa nolur pazrtesı iner mi ckar mı yorumunz ne onu alsak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum