Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 22:25:30
EUR 34.8238 22:25:30
USD 32.3379 22:25:30
ALTIN ONS $2301.8900 22:25:30

Grafiği gönderen: Sekoferit

⭐⭐Sekoferit ()
Platin

Güncel platin grafiğidir dostlar geçen hafta platinde 828 onsun destek haline geldiğini belirtmiş idim gördüğünüz üzere grafikte platin yaptığı 862 onsa kadar çıkan yükseliş dalgasının düzeltmesini yaptı ve 828 ons kırılmıyor dalga boyu hesapladıgımızda 828 den dönmesini beklediğim platinde ilk hedef 849 ve 862 aralıgıdır ki burada kademeli satış yapılabilir devam etmesi durumunda yükselişe ikinci satış hedefi ise 872-884 ons arasıdır buralardan kar satışları yapılmasını beklerim yani tekrar dalga yükselişinin düzeltmesini şuan oldugu gibi bilginize dostlar bereketli kazançlar dilerim saygılar

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

u_y_u_m_s_u_z ()

Kişisel goruslerinden iki var aselsn sasa diyerleri için üst ve alt dirençleri nerelerdir

Hsadic612 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

esta ()

cok hızlısınnn, ben toplayacagım sasayı istediğim seviyelere çıktı.

smslu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smslu ()

Gönderdim gitti abi

esta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

esta ()

HAyırlı olsun.

smslu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rainmaker73 ()

Hayırlı olsun hadi bakalım.

@ahmett0707 sağol

0BeğenmedimŞikayet

smslu ()

Bende demin az miktar aldım sasa abi

1BeğenmedimŞikayet

esta ()

Hem hemşeriyiz hem de sasa da ortak olduk :) hayırlı işler.

Rainmaker73 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bereketlı ola abı :)

0BeğenmedimŞikayet

Rainmaker73 ()

Sasa var ağırlıklı zaten. Parçalı satıp alıyorum

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

6 20 6 30 ıkısınden bırı start stop noktasıdır bana gore ben temkınlı olmalarını soylerım her daım arkadaslara burası borsa nolacagı hıc bellı olmaz

Can42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Ver ben tasırım hısselerını dertlerını denıze dok de gel :)

1BeğenmedimŞikayet

Rainmaker73 ()

Başkası taşısın artık ben kendi sorunlarımi taşıyamaz oldum

0BeğenmedimŞikayet

Mery13 ()

Nakite var biraz elmde yarın ozgyo alısırm belki acılısta

Sekoferit için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mery13 ()

2.44 sattım 2.47 kapandı hocm ozgyo. Pera 1.55 aldm kar gornce ckarım. Ostım. 3.18 den aldm

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

aynen mery hanım yarında güzel olcak gibi abd tarafı güzel gidiyor şuan bakalım ben aldıgım hisseleri çok uygun almıştım cuma günü kelepir :) ozgyo tavandanmı verdiniz mery hanım ostim bende grafiklerde haftalık sat veriyor bayagı tepede aylıklarda da öyle impulse hedefine baktım 3.35 önemli direnç olarak çıkıyor 22-28 ara dirençleri bilginize ilk bilançosuda güzelmiş hissenin
pera hisseside haftalıkta sat veriyor ve rsi uyumsuzluk var dikkat edin yükselişi desteklemiyor 1.66 ikili tepe yapıp salabilir orası önemli direncidir günlüklerde tepe yapmaya yaklaşmış bilignize mery hanım

Mery13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mery13 ()

Nasip hocam. Tabi kactan aldgnz da onemli. Bnm aldgm bazı hısselerde %9 yaptı ama ck dipten alamadgm ıcın ck farketmedı. Zarr yok sukur. Kar gordklermı sattım yenilerini aldm. Albaraka ve ozgyo sattım. Ostım ve pera aldm. Insallah ıyı yapmısımdır.

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Maalesef mery hanım cuma dipten aldım bugün % 5 gören oldu sattım ama bugünkü borsa müthiş para dagittı bildiğiniz bayagı hisse % 5üstünde yaptı satmasaydım cuma günkü hisseleri fazladan 1000 tl daha kazanıyorduk kısmet

1BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

Ayen almıştım prş sabahdan o iki gün taban yedi bendeki şans :(( aldığım fiyata geldi bugün tavsiyen varsa ona geçeyim hareketli olunca biraz korkuttu bi iki yılda onda filan beklerim mazALLAH :)) @ahmett0707

1BeğenmedimŞikayet

Liarliar ()

Tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

Mery13 ()

Hocam elinizde var mı hisse

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Amin dost bereketli kazançlarınız olsun inşaALlah saygılar

Tokeerr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Bu aslında iki gündür düşen dalganın düzeltmesi olması lazım ve düşündüğüm gibi olursa aslında trend döndü diyebiliriz endekste o yüzden son dalganın üstüne atmasını bekleyip görmek lazım rsi uyumsuzluk üretiyor yani gel gel olma ihtimali var dikkatle taakipteyiz mery hanım

1BeğenmedimŞikayet

Tokeerr ()

Sağolasın dost Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Good_Wife26 ()

Çok sevindim hayırlı olsun , bizden de selamlar Ali abiye :) puanlama da kapanmış?

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Allah Razı olsun bıttı sayılır ufak tefek duzeltme onerılerı geldı o kadar ama gectık :)
Bu arada Alı abının soranlara selamı var :)

Good_Wife26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Good_Wife26 ()

Sağol sen de hoşgeldin :) Allah kavuştursun hayırlı tezkereler inşallah kardeşine de , bitti mi senin çalışmalar?

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Hosgeldın Aylın hanım :)
gecmıs olsun Alı abı :)

Good_Wife26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Good_Wife26 ()

Selam Ahmet :) geçmiş olsun sasacı @Rainmaker73

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

4 66 4 14 de karar verır yonune 1 lıradardan al vermıs kagıt dostum

Liarliar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bazı hısselerde bunu yapmak guzel olur dostum
@Can42 dogru dıyorsun al sat yaptırdık arkadaslara sımdı yerıne koymak ıcın pusudayız :D

Hsadic612 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum