Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0673 20:08:06
EUR 34.8019 20:08:06
USD 32.5846 20:08:06
ALTIN ONS $2398.6750 20:08:06

Konu: BIST100, Yükselen Trend değişiyor mu?

BIST100 20200710 D günlük,

Yorumlar (131)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

biolog_6155 ()

50 mi, hay maşallah, ikinci dalgada cokcegiz size göre anlasilan, yazınız bana temel tekniği anımsattı... Umarım yaniliyorsunuzdur...

DOW için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DOW ()

@Saat , @Darraba_ , @Muelnika , @U0707 , @ekrem_19 ,

Bana sorulan soru ;
''Nerelere kadar düşüş bekliyorsunuz hocam''
Benim cevabım ;
''50 bin civarı''
Gerçek düşüncem ise Uzun vadede 47.777 dir.

Beklentim soruldu ve bende samimi düşüncemi yazdım.
Olur yada Olmaz garanti edemem.
Herkesin kendi BİLGİSİ, TECRÜBESİ yoksa bile AKLI var.

Çoğunluğun profil okuma alışkanlığı maalesef yok.
Profilimde yazdıklarım aşağıdadır.

Arkadaşlar,
Yatırım Danışmanlığı Bilgi ve Sertifikam yoktur.
Biraz Teknik Analiz bilgisi olan Amatör bir yatırımcıyım.
Temel Analiz konusunda ise son derece kısıtlı bilgi sahibiyim.
Bu nedenlerle, paylaştığım grafikler ve yorumlar, sadece kişisel görüş ve düşüncelerimdir.
Paylaşımlarımın içeriğinin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edemem,
Hiçbir veri ve/veya paylaşımım, Yatırım Danışmanlığı kapsamına girmemektedir.
Sitedeki paylaşımlarım referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan,
DOW ve Temel Teknik olarak sorumluluk kabul etmiyorum.
Sitede olmamın amacı, sizleri öğrenmeye teşvik etmektir.
Bilgilerinize...

Her insan kendi RİSK ve TERCİHLERİNİN sonucunu yaşar.

Hiç kimse bana, kendi aklından daha fazla güvenmesin. SON SÖZÜMDÜR.

Saat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

biolog_6155 ()

Hocam değerli hocam, nasilsin:)))

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

Şakacı galiba ancak etkilenen insanlar olabilir

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

seko2525 ()

Hoca uzun zamandır seni takip ederim 50 bine dayanamadım valla altındada uzun zaman yatıp kalkıp 160 lar beklediniz ne oldu fırsatı kaçırdık bakın saygı duyarım düşüncenize fakat size tavsiyem her sorulan soruya cevap yazmayınız çünkü insanlar etkileniyor birkere yorumunuzu yaptınız merak edene profilimde var deyip cevap verin başkalarınıda etkilememiş olursunuz..
Teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Zamanla alışırsınız oyledir Hocamiz :)

ekrem_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

Ciddi değilsiniz galiba dunki yorumunuz bugünki ile tezat

0BeğenmedimŞikayet

U0707 ()

Pandemide 50 bine düşmemiş nasıl düşşek okadar millet sizin bu yazınızı okuyup pazartesi belki zararına satacak ytd yazsaydın bari sonuna

0BeğenmedimŞikayet

Muelnika ()

Yanlız yazdığım yer teknik olacaktı.

Muelnika için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Muelnika ()

Yalniz bilginize bir şey diyemem tecrübenize de bir şey diyemem ama lütfen tahmin yapmayın bence helede 190 gelecek diyip 220 lerde almadiginiz altını şimdi aldığınız gibi. Inanın çok panik küçük yatırımcı.

0BeğenmedimŞikayet

Ferit0707 ()

Böyle 50 bin rakamını gerçekçi bulmuyorsunuz sanırım .. bunu kimse bilemez hatta düşüş olacağının da kesinliği yok şuan için .. düşüş olur mu olur ters de yapıp şuan için daha da yükselebilir de bunu kimse kesin bir dille bilemez düşebilir de tekrar dan devam edebilir de bir süre .. ama 50 bin rakamı biraz gerçekçi olmadı hocam

Darraba_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Darraba_ ()

50 bin çok çok düşük değilmi hocam. Oralara düşerse millet yandı.

0BeğenmedimŞikayet

Saat ()

Ciddi misiniz hocam

0BeğenmedimŞikayet

DOW ()

50 bin civarı

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

2018 den başlıyan düşüş ve sorasındaki hareketlerin tümünü düzeltme kalıbı oldugun düşünüyorum o yüzden 119,5 üstü kapanış yapamadı şimdi ki 82 den başlıyan hareketin impulse itki dalgası başladıgını düşünüyorum haftalık da rsi da uyumsuzluk görmedigim sürece borsada kalmak gerektigini düşünüorum şimdilik.

1BeğenmedimŞikayet

Saat ()

Nerelere kadar düşüş bekliyorsunuz hocam

1BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Herhangi bir öneride bulunamam.
Borsada düşüş bekliyorum ve sanırım bu düşüş başlıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Saat ()

Selam hocam şuan bütçemin %35 ile hissedeyim bütçemi 3 böldüm bir sonraki alım fırsatı nereleri olmalı diğer aldıklarından ortalama 35 kuruş tersteyim

0BeğenmedimŞikayet

DOW ()

BIST100 ün tarihi en yüksek aylık kapanış değeri; 2018 yılında 119.528
2020 yılında; en yüksek 124.536 ve en yüksek 120.203 görülmesine rağmen, 119.528 üzerinde hiç bir zaman Aylık kapanış olmadı.
Buna dikkat ediniz.

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elimta ()

Tm teşekkür ederim emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

0,80 kurusdan 6,40 gitmiş anormal bir hisse burada işleri yakında bitebilir, alan alacagını almış uzun süre sıkıntı çıkarabilecek bir hisse yatırım danışmanınızdan detaylı bilgi isdeyiniz senin söyleyebilecegim fazla birşey yok 4,66 üstünde kaldıkca 6,16 ya gitmek isder ama düzeltmeye girerse 3,30 daki gap boşluguna kadar gelebilir.. dikkatli olmak gerek.

Elimta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fırsatçı34 ()

çok teşekkür ederim.4,30 maliyetim var mecbur beklicem

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bunların arazisinde altın madeni falan mı bulunda acaba :)
984 önündeki diren. hedef bölgesi kırarsa 1342 ye kadar devam eder bu tip hisselerden uzak durmak gerek artık YTD

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

3,30 üstünde kaldıkca sıkıntı yok şimdilik ama buda baya primli bir hisse 3,75 üstünde haftalık kapanışlar yapmaya başlarsa 5,20 ye kadar potansiyeli var orta uzun vadede. YTD

fırsatçı34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elimta ()

Teşekkür ederim emek vermişsin yalnız hisse bu değil vkfyo için sormuştum

1BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Herhangi bir grafik platformunun, İndikatörler (göstergeler) kısmından takip edebilirsiniz.

hdarkelf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Sizi anlıyorum, Hisse senedi pozisyonundasınız ve umudunuzu kaybetmek istemiyorsunuz.
Umarım siz haklı olursunuz ve kazanırsınız.

Yükselse de, Düşse de benim kazancım yada kaybım olmayacak :)

ramazan4747 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum