Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 10:33:59
EUR 34.9952 10:33:59
USD 32.5916 10:33:59
ALTIN ONS $2343.3000 10:33:59

Konu: BIST100, Yükselen Trend değişiyor mu?

BIST100 20200710 D günlük,

Yorumlar (131)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Borsa27 ()

@DOW merhaba bugunku yukselisi nasil degerlendiriyosunuz
Takip ettigim. kadariyla gapli acildi mal alan pek olmadi ama saglam yukseldi

DOW için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mateknik ()

Hocam bilgi ve deneyimlerimizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Bu sitede olmanın başlıca sebebi siz ve sizin gibi değerli yorumcuları takip etmektir. Görüşleriniz ve Siz benim için çok degerlisiniz. Bütün görüşlerinizi zaten grafiklerle destekliyorsunuz. Sebeplerinizi yazıyorsunuz. Görmek isteyenler için herşeyi gösteriyorsunuz. Sağolun.

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Değerli Hocam, sayenizde gümüşte güzel kazanç sağladık. Elimde gümüş var, ilave parça almak istiyorum. hangi seviyeden alınır. 4.08 altı gelmedi.

1BeğenmedimŞikayet

Karlito ()

Temel abi hayırlı günler ustat

2BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Uzun vadeli bir Tahmindir ve devam ediyor.

morşimşekk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

morşimşekk ()

ustat 50 bin hedef devam ediyormu yoksa yeni kanala girildi iptal oldumu

1BeğenmedimŞikayet

Gümüşlerin_efendisi ()

Üstat altın değil ama gümüş alacağım ama düşerse. Hayırlı sabahlar

4BeğenmedimŞikayet

DOW ()

BORSA da, Kazanç yüksek olduğu gibi, Kayıp da çok yüksek olabilir.
Özellikle Yükselen Trendin sonunda borsaya yeni girenler, sermayelerinin önemli bölümünü kısa zamanda kaybedebilirler.
Bu nedenle, Borsa BİLGİ ve TECRÜBESİ olmayanlar, borsadan uzak durmalıdır.

Gümüş ve Altın ise UZUN Vadeli olarak en iyi yatırım aracıdır.
Gümüş ve Altını alacağınız fiyatın fazla önemi yoktur.
KISA Vadede BELKİ biraz daha düşük fiyattan alınabilir ama düşeceğinin hiç bir garantisi yoktur.
UZUN Vadede ise şimdi hiç aklınıza gelmeyen Yüksek değerleri görebilirsiniz.

Yazdıklarımı düşünün ve kendi kararınızı veriniz.

Gümüş ve Altın alırsanız, AL - SAT yapma işini tamamen bırakarak, birkaç sene sonrayı satış hedefi olarak düşünebilirsiniz.

Gümüşlerin_efendisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

biolog_6155 ()

Hayirlidi olsun ne diyelim...

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

bekler abi o hic kaybetmez o isctr beklediği gibi hayalleriyle kalir:)

biolog_6155 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

biolog_6155 ()

:)))Ahmet o dedigi rakamları beklerse bi omur bekler o kadar diim... Neyse o beklesin, biz al sata devam...

1BeğenmedimŞikayet

Gümüşlerin_efendisi ()

Bu işler çok tehlikeli Üstat ben acemi olduğum için ben aslında Gümüş içindeydim yani emtia içindeydim düşüş bekliyordum düşüş gelmeyince Benim de moralim bozuldu Öyle borsaya başladın daha çok acemiyim şey yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyoruz Allah hepinizden razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Siriusblack21 ()

İnşallah abim, teşekkür ederim Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Haftalıkta 109 bın uzerınde kaldıgı surece sorun yok

Siriusblack21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siriusblack21 ()

Pardon abim kendi açımdan dedim işime gelmiyor hisselerde olduğum için :)
Abi sence düşer miyiz yükselir miyiz haftalıkta

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

İşime gelmemekle ılgısı yok dedıgı gıbı borsa suan saatlıkte sat konumdadır kı bunu 121500 tepesı gecılıp 124 bıne gıttıgımızde oradakı dusustede 120bınde uyardımdı
suan gunluk grafıkte sat teyıdı gelmedı
Lakın saatlık grafık 89bınde al vermıstı gunluk 103 bınde yanı gunluk grafık bıraz daha gerıden gelır ayrıca keske dedıgı gıbı 50bıne dussek de musterısı cogalsa borsanın :)

0BeğenmedimŞikayet

Siriusblack21 ()

Valla bende kendisini özellikle üslubunu severim ama işimize gelmiyor yazdıkları abi :)
E bu yazdıklarına göre BIST 160 olur o zaman abim :)))

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Kendısını cok sevmemem ragmen engel ledım maalesef dusuncelerı kendı analızımı etkılemesın dıye cunkı gram altın ıcın de aynı emınlıkte ıdı sımdı tek fark yanılabılırım vs yazması ema eklemıs grafıgıne vs vs Allah ısını rast getırsın borsadada gram altındada usd dede yaptıgı hatalarını bılıyorum her kısı kendı hatalarından mesuldur bısı dıyemem ben umursamıyorum yorumlarını sızde ole yapın
ısctr dusecek dedıler ben kardayım umrum olmaz dedı
gram altın cıkacak dedıler ben 200 un asagısından fızıkı alıcam dedı o altın bugun 400 lıra sevıyesınde :)
keza usd ayylıkta negatıf dedı usd en az 1 lıra artmıstır vs vs bıtmez konusmakla gıybet ıcın hakkını helal etsın velhasılı ord. prof. da olsa ben sadece kendı analızıme bakarım

0BeğenmedimŞikayet

Siriusblack21 ()

Bu demektir ki yine yanılabilir.
Abi Dow hocam o kadar emin ki 50 bin derken valla korkuyor insan ya :)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Neysekı o zamanlar yanıldıgını da kabullenmezdı artık kabul edıyor o zamanlarda yanıldıgını :)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Neysekı o zamanlar yanıldıgını da kabullenmezdı artık kabul edıyor o zamanlarda yanıldıgını :)

0BeğenmedimŞikayet

biolog_6155 ()

:)))O dedigi rakamlar:)))Ah ahhh...

0BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Herkes aynı düşüncede olduğunda, piyasada fiyat yerinde sayar.
Farklı görüş ve davranış biçimleri nedeniyle, fiyat aşağı yada yukarı hareket eder.

Ben kendi düşünceme en ters olan fikirleri, videoları bile izlerim ama sonuçta kendi aklımı kullanarak karar veririm.

Sizlerde böyle düşündüğünüz için teşekkür ederim.

pass_anger01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Sadece grafiklere bakmakla öğrenemezsiniz,
Önerdiğim kitabı okuduktan sonra, kendiniz hemen analiz yapamasanız bile paylaşılan grafikleri anlamanız kolaylaşır.

Gümüşlerin_efendisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Teşekkür ederim.

Proje için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

Sizin beklentiniz ne yönde Ahmet Bey

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Ne şakacısı eski uyeliginde bes yil diz varken altin gumus vs icin dediklerine bakin anlarsiniz :)
@biolog_6155 ayni hocam sen nasilsin n abiii bi turlu tutturamiyo adam 50bin diyo 2 sifir atilinca 1140 a dusucez yine bilemeyecek :)
@Can42 teşekkürler hocam Allah isteyen herkese nasip etsin :)

ekrem_19 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Proje ()

Hocam sabrınız gerçekten takdire şayan. Basit sorularımıza da iğneleyici sorularımıza da hatta ben olsam cevap vermeye tenezzül etmeyeceğim üslupta ki sorularımıza da cevap veriyor sunuz.
Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Proje ()

Hocam sabrınız gerçekten takdire şayan. Basit sorularımıza da iğneleyici sorularımıza da hatta ben olsam cevap vermeye tenezzül etmeyeceğim üslupta ki sorularımıza da cevap veriyor sunuz.
Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Gümüşlerin_efendisi ()

Eyvallah hocam hergün bakıyorum grafiklere ama acemiyim zamanla inşallah olur iyi hafta sonları

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum