Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0673 18:59:33
EUR 34.8041 18:59:33
USD 32.5877 18:59:33
ALTIN ONS $2394.8900 18:59:33

Konu: Yeni zirve mi olası geri çekilmemi beklenir.?

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Daha onceki zirve seviyesine yakın noktadayız.363 lerden gelen yukselme ufak hareketlerle vrs sonrası gorulen zırvelerı yakaldı.Olası gerı cekılme noktası kademelı olarak 374.49 lar gorunmektedır.
Asagıları mumkun gorunmemektedır.

Ancak yeni zirvelerin gelmesi de olasıdır.
Burdan yukarı devam etmesi durumunda zırve yenıleyebılır.Elinde emtia bulunlar için bekleyip beklememk kararı kendısıne ait olup yeni alımlar risk gibi görünmektedir.
Yukarda 402 asagı yonlu olası harekette 374 ler belenebılır.
günlük, saatlik ve dört saatlik ortalamalar teknik olarak olumlu görünmektedir, ancak hareket gr altını n usd ayagına baglıdır.

Kararlarınız ve kazancınız daim olsun...

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_A ()

425..430 a kadar bekleyip.. satmak. sonrada tekrar 390 dan almak.. ne guzel olur... zarar edecem mi bilmiyorum ama gramdayim. satmadim. nasip artik. vergiyi dusunuyorum
. ondan dolayi satmiuorum

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Teşekkür ederim yarısını 395ten çıkmıştım dün vergi olunca geri almak için baya düşmesini beklemek gerekiyo

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yavuzyok58 ()

Usta masallah tam yorum

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

alım ıcın rısklı ama beklemek ıcın karar sızın, kar yeterlı denırse cıkılır degılse ızlenır ama temkınlı ve tetıkte

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

tesekkur ederım @Suheylaaa_ bır beklentım var ama bıraz zaman var bekleyelım bakalım yıne dıyeyım az sabır

Suheylaaaa_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Yarı tl yarı gramdayım kalanida çıksam mı acaba usta kararsiz kaldım

0BeğenmedimŞikayet

Suheylaaaa_ ()

Siz ne dediyseniz oldu gerçekten en fazla 365 görür dediniz dip olrak öyle de oldu şimdi buralar bana zirve gibi geliyor haksız mıyım sürekli yükseliyor meret insan kestiremiyor haliyle dip olursa yine 365 ler mı olur sizce

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

cok fazla bekletmez dıye bır dusuncem var:)

Suheylaaaa_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Suheylaaaa_ ()

Ben de alim tarafındayım ne kadar bekleriz sizce

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

hakkınızda hayırlısı olsun. gercekten asırı stres yapıyor tıcaret bıle bu kadar streslı degıl:)

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

bilmez miyim hocam :) Allah işinizi rast getirsin. bende iyiyim ufak parça kaldı buralardan vereyim de strese girmeyeyim diye de düşünmyor değilim

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

aynı duygular ıcındeyım, gormeden sevmek dost edınmek burda mumkun oldu

Ecem58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

saolun @Kayey cok sukur ıyıyım sız nasılsınız. ben nakıtteyım para tıcaretımde, alım ıcın riskli yerler bıraz rısk sevıp sevmemekle ılgılı bundan sonrası dıye dusunuyorum. ben saglamcıyım bılırsın

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

Sizde öyle iyi ki varsınız, görmeden sevmek saygı duymak böyle bir şey hepinizden Allah razı olsun..

1BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

hoşgeldiniz hocam nasılsınız? paylaşımınız için teşekkürler. sizce ne düşündürüyor bu durum?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

hos bulduk komsum saolasın ıyıkı varsınız

Ecem58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

çok sukur dostum ısler cok cok ıyı, su an zaten alım yapmam dussede ufak bır mıktar belkı. tıcaret hareketlı cok sukur ALLAH herkesın ısını kazanclı kılsın

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Allah razı olsun bilmukabele kardesim

Rainmaker73 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

Tşk ler can komşu @66vip hoş geldin

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hayırlı islerin olsun yok değilmi bir sorun

0BeğenmedimŞikayet

Rainmaker73 ()

Bereketli olsun Polat senin ve tüm kazancla satan arkadaşların

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Allah razı olsun bilmukabele

0BeğenmedimŞikayet

Memur06 ()

Çok şüküriyi diyelim iyi olalım

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

hayırlı olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

saolasın dost cok sukur ıyıyım sen nasılsın

Memur06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Dost full tl deyim bgn

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah murat saolasın kardesım

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Abi eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Memur06 ()

Dost hoşgeldin naber nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

hb can dostum saolasın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum