Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 12:22:23
EUR 34.7339 12:22:23
USD 32.5072 12:22:23
ALTIN ONS $2392.1450 12:22:23

Grafiği gönderen: celik2119

Cuma bereketi oldu iğneden

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Teşekkürler hocam

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaktüss ()

Hiç bilmiyorum celik hocam bana denk gelmedi hic oyle bi durum ama siz yinede deneyin bence umarim hallederler
Sağlıkla ve huzurla kalın hocam

TAŞTAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Loracım ()

Benide yordu ben tebden hesap açtırıyorum ilK denemelerim Türk hava yolları oldu aldım sattım İyiydi bakalım takipteyim bende

Ecem58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karambahtıkaram ()

Sn@celik2119 bey; kazancınız bol ve bereketli olsun, güzel günlerde harcayın inşallah, saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet. Borsa emeklilik için iyi bir yatırımdır. ABD'de insanlar para artırdıkça hisse alırlar. Emekli olunca temettü gelirleri ile dünyayı gezerler. Şirketleri araştırıp kendinize 10 hisse belirleyin. Haberlerini takip edin. Bir süre sonra o şirketlerin uzmanı olursunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Loracım ()

Bende yeni girdim borsaya öğrenmeye çalışıyorum ben ziraat zborsa kullanıyorum ama şuan iyi mi kötümü alınır mı alınmaz mı kısmındayım senin gibi Ecem

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Eve göre düşünün. 500 bin liraya ev aldığınızda 2500 lira kira getiriyorsa fk değeri yaklaşık 16'dır. Şirketlerin fk değerini takip edebilirsiniz. Sağlam şirketi fk 10 ve altında bulursanız gözünüz kapalı alın.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Mesela Akcns. Sabancı grubunun çimento şirketi. Çimento üretir, genelde Avrupa'ya ihraç eder. Düzenli kar dağıtır. Sağlam bir şirkettir. Fiyatı uygun olduğunda alıp kenara atarsınız. Sonra kira alır gibi yıllık temettü alırsınız. Çok yükselirse de satarsınız.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hisse almak şirkete ortak olmak demek. Önce şirketi incelemeniz gerekli. Ne üretir, kime satar, karın ne kadarını ortaklara dağıtır gibi. Uygun şirketleri bulup kendinize bir liste yaparsınız.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Aracı kurum matriks ya da ideal data ekranlarını ücretsiz veriyor. oradan takip ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Güneşi_beklerken ()

Bunları bile bilmezken iyi cesaret helal olsun :)paran çok heralde

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Noorcm kullanıyorum. mt5 üzerinden işlem yapıyor.

alex10fb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Hocam siz hangi banka yada uygulama kullanıyorsunuz borsa için

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Çalıştığınız bankada yatırım hesabı açarak hisse alabilirsiniz. Ya da aracı kurumlar var.

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Hocam hangi uygulama kullanıyorsunuz borsa için

0BeğenmedimŞikayet

TAŞTAN ()

Benim emir vardı 395.22 den gerçekleşmemiş. Bununla ilgili banka ile görüşsek sonuç alabilir miyiz?

kaktüss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Alıcının kim olduğunu bilmiyoruz. Onu bilmeden spekülasyon olur.

Ahmet5885 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaktüss ()

Hayirlisi olsun nasipten otesi yok ben gormedim bile ama demekki bi emir bulundurmak gerekli imiş

0BeğenmedimŞikayet

TAŞTAN ()

ÇELİK hocam benimde emir vardı 396 dan ama gerçekleşmemiş:(

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet5885 ()

Çelik hocam bu anlık yükseliş bi şeylerin habercisimi :) yükselecek algısımı yaratıyolar acaba fikirlerinizi alabilirmiyim

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Zekeriya iyiydi gerçekten. Ben Hüseyin'i tercih ediyorum Küşlemede. katmeri de idare eder. Üzerine çelebioğlundan şöbiyet.

OptimumPro için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OptimumPro ()

Haftasonu katmer iyi gider çelik üstünde kaçak bi çay. Kalealtı nda Zekeriya usta yapacaktı ama bıraktı.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum