Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0696 17:35:01
EUR 34.7701 17:35:01
USD 32.4853 17:35:01
ALTIN ONS $2338.2500 17:35:01

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Saygılar.

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

3BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim normalde üçgen yüksekliği kadar kırıldığı tarafa doğru gitmesi beklenir. Yukarıya doğru giderse önemli rakamları yazdım 410 u hedefler. Aşağı doğru giderse 330 hedefler. Ancak bizler uyanık olacağız. Diyelim ki 362 yada 357 den aşağı inmiyor. Yok olmaz illaki 330 gelecek. Böyle saplantı ya da grafik manyağı olmak zarar getirir. Nerede durdu ve güçlü alımla karşılaştı biz orada olacağız. Ya da diyelim ki 410 hedef gösteriyor ama bir türlü 381 geçemiyor. O zaman satar, bekleriz. Sıkı takip şart. Oyunu onlar kuruyor. Biz sadece piyonuz. Onun için iyi takip şart. Saygılar. @Emeloskay

MT73 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Eyvallahh kardeşim baştacısın. Amac yildiz derdi falan olmadigini biliyorum ama burada bir cok grafik ve analiz yayinliyan yardimci olmaya calisan arkadaslarin paylasimlarini eminim yuzlerce kisi goruyor ama begeni 3 5 ksiden sizden hic bir cikar gözetmeksizin , bu emeklerinin karsiliginda en azindan bir begeni vererek emeklerinin birileri tarafindan incelendigini ve faydasi oldugunu anlamasi icin bir tik zor olmamali. Insanlar bu tur analizlere ulasabilmek icin vip gruplara ucret karsiliginda katiliyorlar. Saygilar

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

364 dip mi sende hakan hocam inşallah diyeyim:) emeklerine saglik

0BeğenmedimŞikayet

EFE_58 ()

Amin cümlemizin inşallah, sağolasın

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

emeklerinize sağlık, teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Kaç tane çok cimrisin:)

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MT73 ()

merhaba kritik rakamlar 364 ve 378 ama kırılırsa hedef gelebilecek rakamlar hangisi. özür dilerim grafik okumayı tam çözemedim. :(. (sorum basit gelebilir kusura bakmayın)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Rabbim inşallah gönlüne göre verir kardeşim.

EFE_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Ateşledim :))

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EFE_58 ()

Üstadım mrb, like feda olsun, emeğine sağlık, bu hafta herşeye gebe, ya ileri sağlam bi çıkış, yada aşağı sağlam bi düşüş, tam ortada karar noktasındayız galiba, ben full gramda olarak tabbiki fırlasın isterim, saygılar

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çünkü ben seni daha çok seviyorum demek ki Akıncı Beyim:)))

1BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Sen de üsteğmen olarak çokmu ki benin de gör arada :))

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Emegine saglik kardesim. Ben 1 like dan başka veremiyorum sen 3 tane nasil veriyorsun :) yoksa 3 tane ateşlicem

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum