Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 11:08:28
EUR 34.7339 11:08:28
USD 32.5072 11:08:28
ALTIN ONS $2392.1450 11:08:28

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Saygılar.

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Bozkurt09 ()

Hemso gbb leri full ciktim 364.50 den tl de bekliyorum

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zazaa ()

Can arkadaşım emin ol bu makaslar vergiler hayra alamet değil bi geçe bakarsın herşey ikiye katlanmış gümüş 4.000 syaptığım tekrar 3.800 den yerine konuldu

ADURAYY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

silver_pigeon ()

Bereketli olsun hocam, son durum gidişat nedir.
@hakan7038

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Maşallahh sevindim adına.. ben henüz kararsızım piyasa gibi yön tayin edemiyorum

Zazaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zazaa ()

Hayırlı akşamlar cuma günü 3.800 den 10k gümüş aldım biraz uzun vade bekleticem biliyorsun bi ara terste kalmıştım 10 bin zarar vardi sabirla bekledim 4.000 4.250 kârlâ satış yaptım

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Sterlin var kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Ben full tldeyim hakan abi sepet boş sende var mı bişeyler

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Adurayy, o grafiği hafta sonu paylaştım. Oradaki 378 rakamı şu anda 377.57 dek geliyor haberin olsun. Yarın fed açıklamaları falan var. Ne olacaksa olsa da önümüzü görsek. Bunlar yüzünden grafikler şu anda vitrindeki biblo gibi duruyor:)))Seviliyorsun kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Çok ustaca çizilmiş abicim eline sağlık içeriğinide anlatmışsın:))

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bilmukabele güzel insan. Üç liken verildi.

hayrr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Sağolasın kardeşim hayırlı geceler olsun inşaAllah saygılar

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Aynen kardeşim.

-1BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Tamam buydu dimi hocam

1BeğenmedimŞikayet

Emeloskay ()

393 almıştım

Esved için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yanliz_kurt25 ()

Emeğine sağlık kardeşim 3 like

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esved ()

Gram kaçken aldınız bu fiyata

Emeloskay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ulubey0666 ()

270 den 140 gram aldıklarım duruyor keşke tekrar düşsün altın nedir ya yeterki milletimiz nefes alsın milletin şuuru döndü gözü döndü özümüzü kaybettik hepimiz

öyleyseböyle06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

İnşallah kardeşim. Ama piyasa ne yapacak çok önemli. Bakıp göreceğiz. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Emeloskay ()

İyi yerden almışsınız ben ise zirveden :(

öyleyseböyle06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

öyleyseböyle06 ()

Ya ben 359 dan 166 gram aldım 3 tanede ceyrek ama yükselecek eninde sonunda sabırla bekleyen kazanacak

0BeğenmedimŞikayet

Emeloskay ()

2635 ata altın aldım yanlış yaptım zarar çok 380 dip seviye dediler ins daha çok düşmez

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Tamam bekliyorum komutanım :) 368 desteği çok önemliydi bende 366 altı yoktu baak ona gore yap bisiler :)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Tamam dostum. Ben buradan da yazdım. Senin sayfana girsinler, grafiklere oradan baksınlar. Sen şimdi dara düşme.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Tabletden girdim simdi pc bagajda kaldi yarin paylasayim da simdi bu yorum yazinda ortaya dusuyor o sekilde yapayim olursa

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Senin için bent olsam 364 de durdursam, yine senin için rüzgar olsam 400 lere uçursam. Yapamaz olursam da en azından tarafımı belli etmiş olurum senin için:)))

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kamil, senden ricam dün yayınladığın grafikleri tekrar paylaş ki dostum arkadaşlar için öngörü olsun. O kadar emek verdin, ama bu saatte gelenlerin haberi yok senin yaptıklarından. İnşallah daha sonra da takibe alırlar da onlar içinde faydalı olur. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

MT73 ()

:)) teşekkür ederim açıklama için emeğinize sağlık. iyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Ben sıkı takip ettim yine çıkamadım şimdi çıksam bu sefer de 410 lara gider :)

1BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Ben gordugun her dakika sorun yok atış serbes:)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Kac tane isdiyon zabaha kadar like atayim isdiosan :) farkli farkli yoru a toplam 3 tane oluyor sanirim ?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum