Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0822 16:47:47
EUR 35.4094 16:47:47
USD 32.6971 16:47:47
ALTIN ONS $2379.2100 16:47:47

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gram, alt yoruma ek olarak; 367,10 sevyelerinde günlük kapanış yapan Gram altın 359,86-371,96 yatay bant aralığındadır.
Dünki gram yorumumda 366 civarı ve altında parça alım yapılabileceğini, 364,53 altı günlük kapanış halinde alımda acele edilmemesi yönünde paylaşım yapmıştım.
Dirençler; 370,70 - 371,96 - 372,68 olup, 371,96 üstü 1h ve 4h kapanışı gelirse yukarıda 376,55-378,74 dirençleri takip edilebilir.
359,86-371,96 yatay bant aralığında gram yukarıda 371,96 ve az üstünü aşağıda 359,86 ve az altını test etme ihtimali olup, yukarıda 371,96 ve üstünü test etmiş şu anda 366,26 desteğini test edecek gibi görünüyor, 366,26 altında hiç 1h kapanışı yapmadığı düşünülürse son günlerde, 366,26 altı 1h kapanışında, 4h olursa daha iyi olur 359,86 yatay bant alt desteği takip edilebilir diye düşünüyorum. 366,26 yükseliş kanalı desteğidir.

tarbaz5101 yorumu (5 saat önce) Cevap yaz
Sürekli bir şey alma isteğinde olmak bence insanları yanılgıya düşürüyor.
Gram altın, Stokastik RSİ'ye göre günlükte 9 sevyelerinde ve alınabilir görünüyor, ancak mavi çizgi kırmızı çizgiyi henüz yukarı yönlü kesmiş değil, ayıca haftalık ve aylık bazda hala aşağı gideri var görünüyor, hatta aylıkta hala 90 sevyelerinde ki 80-90 aralığı SAT olan bir indikatörde bu sevyelerde alım bana göre hala risktir, Mayıs ayında mavi çizginin kırmızı çizgiyi aşağı yönlü kestiği görülmekte ve SAT sinyali gelmiş.
gbpUSD 1,3160 , EURUSD'nin 1,1460 hedefi olsada TL. bazında çok değerlenmeyebilirler, parite bazında yükseliş eğiliminde olsalarda TL. bazında Stokastik RSİ'ye göre aylıkta gbp 85 sevyesinde SAT sinyali vermiş, euro hala 90 üstünde ve daha yeni SAT sinyali vermiş, günlükte her ikiside 80 sevyelerinde 3-4 Haziran aralığında SAT sinyali vermiştir.
Ban göre bu dönemde alınacak en iyi şey TL. gibi görünüyor, takip ettiklerim arasında. Son karar riski alacak olanlarındır.
NOT: Stokastik RSİ indikatörüne bugün itibariyle ilk defa bakmış bulunuyorum.

Yorumlar (86)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ercumentt ()

doji oldu mu hocam düşecek mi çıkacak mı

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Umudumu halen yitirmedim. Saygılar.

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceyrancı_ ()

Hocam ons grafik 5 saatlik hem doji mum hem fincan kulp formasyonu var gibi çalışır mı sizce

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

artık sanmıyorum ben baksanıza nasıl da geriye düştü aniden.

61altın61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Bugün ve yarın önemli, umarım sert yükseliş olurda herkes zararını kurtarır. Saygılar.

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altinvarlik ()

Bu sitedeki yıldızlarlà aynimi bu Doji ilk duydum dur bakalım daha neler duyacağız hayirlisi:)

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Umarım yükselir inş.

Altş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HerşeyeRağmen ()

KARARSIZ bir piyasa oluşmuş demektir. Yani alıcılar ile satıcılar karar veremiyor demektir. Devamında gelecek MUM önemli onun takibini yapman gerekiyor yeşil açarsa yükselir kırmızı açarsa düşer.

Yatırım Tavsiyesi Değildir. YTD

1BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Yukari olsun insallah:))

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

tadı yok gr canım bi kaç ay tersoyuz sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Altş ()

Düşecek öyleyse.

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Doji olursa düşüş olur

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Bir yere kırılım gerçekleşecek anlamında.

1BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Bence evet 1717 kapatsak daha iyi de mao ya bak net hocam da atmış bende ki kilit rakam 1704

Kds için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

teşekkür ederim tarbaz hocam. yanlış anlamış yazdıklarımı yazdıklarımızı çok üüldüm değer veririm kendisine paylaşımlarına. yani saat beş ipler kopacak yada kopmayacak belli olacak bunu doğru anladım mı?

0BeğenmedimŞikayet

Zemheri_yeli ()

@tarbaz5101 hocam dojinin açılımını yazdın okudum ama iyi birşey mi kötü birşey mi onu bilmiyoruz

1BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Hiç beni de demekki kendileri selalecilerin baskani:))

0BeğenmedimŞikayet

Altş ()

Doji olunca ne oluyor yani?

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Böyle kapatırsa yukarımı

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Önemi yok, benide engellemiş. Çokta tın.

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Var bir cok kisiyi engelliyor hocam gram da 380 geliyor dimi

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

@Dersu_UZALA sanırım alt yorumdan dolayı beni engellemiş, kendisini tanımam etmem, daha önce engelledi ise onuda bilemiyorum. 4h kapanışına 9 dk. var şu anki sevyelerde kapatırsa doji oluşur.

0BeğenmedimŞikayet

Nagiber ()

Sizin yorumlarınız kadar isabetli olan çok az kişi var @tarbaz5101, keşke siteyi takip etmeye başladığımdan itibaren sizin yorumlarınıza göre hareket edebilseydim, ama sizi sonradan görebildim, lütfen bu yararlı bilgilerinize devam edin

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Hayır yok, kapanış olmadan şu an için doji den söz edilemez.

DOJİ YILDIZ AYI
Tanım
Bu formasyon bir yükseliş trendi sırasında ortaya çıkar ve trendin değişeceğini haber verir. Beyaz bir mum çubuğu ile onu izleyen ve yukarı yönde boşluk bırakacak şekilde açılan bir Doji'den oluşur. Doji bir Şemsiye şeklindeyse formasyon “Yusufçuk Ayı”, Ters Şemsiye şeklindeyse “Mezar taşı Ayı” adını alır. Bu tanımda tüm bu formasyonlar Doji'nin türünden bağımsız olarak tek bir ad altında toplanmıştır: “Doji Yıldız Ayı”. ALINTIDIR

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Değerli yorumlarınız için çok teşekürler Allah razı olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

emeğinize sağlık, mezar taşı doji oluşumu var mı hocam sizin şu anki grafiğinizde 4 saatlik kapanış olan 16 da

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum