Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 09:06:39
EUR 34.9723 09:06:39
USD 32.5689 09:06:39
ALTIN ONS $2335.1200 09:06:39

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gram, alt yoruma ek olarak; 367,10 sevyelerinde günlük kapanış yapan Gram altın 359,86-371,96 yatay bant aralığındadır.
Dünki gram yorumumda 366 civarı ve altında parça alım yapılabileceğini, 364,53 altı günlük kapanış halinde alımda acele edilmemesi yönünde paylaşım yapmıştım.
Dirençler; 370,70 - 371,96 - 372,68 olup, 371,96 üstü 1h ve 4h kapanışı gelirse yukarıda 376,55-378,74 dirençleri takip edilebilir.
359,86-371,96 yatay bant aralığında gram yukarıda 371,96 ve az üstünü aşağıda 359,86 ve az altını test etme ihtimali olup, yukarıda 371,96 ve üstünü test etmiş şu anda 366,26 desteğini test edecek gibi görünüyor, 366,26 altında hiç 1h kapanışı yapmadığı düşünülürse son günlerde, 366,26 altı 1h kapanışında, 4h olursa daha iyi olur 359,86 yatay bant alt desteği takip edilebilir diye düşünüyorum. 366,26 yükseliş kanalı desteğidir.

tarbaz5101 yorumu (5 saat önce) Cevap yaz
Sürekli bir şey alma isteğinde olmak bence insanları yanılgıya düşürüyor.
Gram altın, Stokastik RSİ'ye göre günlükte 9 sevyelerinde ve alınabilir görünüyor, ancak mavi çizgi kırmızı çizgiyi henüz yukarı yönlü kesmiş değil, ayıca haftalık ve aylık bazda hala aşağı gideri var görünüyor, hatta aylıkta hala 90 sevyelerinde ki 80-90 aralığı SAT olan bir indikatörde bu sevyelerde alım bana göre hala risktir, Mayıs ayında mavi çizginin kırmızı çizgiyi aşağı yönlü kestiği görülmekte ve SAT sinyali gelmiş.
gbpUSD 1,3160 , EURUSD'nin 1,1460 hedefi olsada TL. bazında çok değerlenmeyebilirler, parite bazında yükseliş eğiliminde olsalarda TL. bazında Stokastik RSİ'ye göre aylıkta gbp 85 sevyesinde SAT sinyali vermiş, euro hala 90 üstünde ve daha yeni SAT sinyali vermiş, günlükte her ikiside 80 sevyelerinde 3-4 Haziran aralığında SAT sinyali vermiştir.
Ban göre bu dönemde alınacak en iyi şey TL. gibi görünüyor, takip ettiklerim arasında. Son karar riski alacak olanlarındır.
NOT: Stokastik RSİ indikatörüne bugün itibariyle ilk defa bakmış bulunuyorum.

Yorumlar (86)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Andırınli ()

Hocam 356 lar gelme olasılığı %33 mü diyelim

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

8BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

tarbaz5101 yorumu (2 gün önce) Cevap yaz
Konu: #21169454 Grafik detay ve yorumları

Gram, son günlük kapanışa göre 359,86-371,96 yatay bant aralığında olup, 370,70 kapanan Gram , 372,26 sevyesinde GAP'lı açılış yapmıştır.
Destekler; 369,40 - 366 - 364,53
Dirençler; 375,02 - 378,745 - 379,85
Gram, 359,86-371,96 yatay bant aralığında kaldığı sürece aşağıda 359,86 ve az altını, yukarıda 371,96 ve az üstünü test etme ihtimali devam eder.
371,96 üstünde günlük kapanış yapmadıkça, 371,96 üstündeki yükselişler parçalı satış fırsatıdır, direnç sevyelerinde azdan çoğa kuralına göre parçalı satış düşünülebilir.
Kanal desteği bugün için 366 olup, altında günlük kapanış yapmadıkça 366 civarı ve altında parça alım düşünülebilir.
Yükseliş esnasında iyi bir direnç gösteren 364,53 altı günlük kapanışta alımda acele edilmemeli diye düşünüyorum. Son karar riski alacak olanlarındır.

tarbaz5101 yorumu (3 gün önce)
Konu: #21165479 Grafik detay ve yorumları

Bu herkesin risk alma durumuna göre değişir.
Ancak, 368 den almışsam 366 dan tekrar alım yapmam gelirse 356 dan alırdım.
Risk almayı seven biride olsa 356 aşağısı için en azından 1/3 TL bulundurmak iyi olur düşüncesindeyim.

ÖNDER80 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖNDER80 ()

Hocam iyi akşamlar gramda saglam destek alacagı nokta neresidir.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Tamam hocam cevapladıgınız icin tesekürler müsait olursanız gram yorumu yaparmısınız

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Bugün hiç takip edemedim, kaymakamlk görevlendirme yazmış, denetimdeydim, şimdide köye geldim, burda internet zayıf çekiyor.

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Kıymetli hocam ben bu yorumunuzu takip ediyorum

2BeğenmedimŞikayet

EFE_58 ()

Herkese bi el atın destek olun dediniz , gazı aldı millet şimdi 388 yokkk, az dedin , 388 kesmez kimseyi biraz daha yukarı 395_398 ileri bekleyelim lütfen:)

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

388 bekliyorum:))

Kds için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kds ()

90 ları görseydik rahatlarız

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Güzel destek gram ons da güzel bence olumsuz değil şuan

Kds için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

çok teşekkür ediyorum bu dikkatinize ve inceliğinize hakan bey. yapanın da canı sağolsun ne diyeyim herkes bir bekleyişte emeği birikimi için. aslında bilmezler ki gram kalmasaydı yukarıda bende sıkı şelaleciyim :) ben elimdekini çıkartamasam da alttan da alım için beklemedeyim. hangisini yapabilirsem o nasip artık. tekrar teşekkür ediyorum. hayırlı geceler.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Kapanış nasıl

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Size de dislike veren olmuş, artık yok efendim. İyi geceler dilerim.

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

hayırlısı özlemim

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Bilmiyoru ki

Viopcu05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Viopcu05 ()

Ne var dokuz Haziran'da

61altın61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Hayırlısı bakalım.

1BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Ama bilmiyorlar ki biz hedef odakliyiz:)

1BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

yarın sizinde endişeleriniz büyük sanırım. hayırlısı artık bakalım. böyle daha çok yoruluyoruz. ne olacaksa olsun artık karar versin bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

yaptırmak istedikleri işte tamda bu bizlere. psikolojimizi bozup ellerimizdekileri çıkattırmak.

amphioxus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Umutlar bizde yeşerir hocam bittiği anda.

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Bizde umutlar yeşerir

Altş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Alt yorum geldi mi :) @Beyaz_martı

ramazan4747 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Soner058 ()

Tarbaz hocam 386 dan tersteyim bir ay kadar bekleyebilrim düşüş daha olurmu zararkes yapmayı önerirmisiniz alttan almak için yoksa beklemelimiyim mi

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

İnş. Hocam

1BeğenmedimŞikayet

Altş ()

İnşallah hiç tükenmez

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Bizde umutlar bitmez

0BeğenmedimŞikayet

Beyaz_martı ()

Aynen oyle

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Sıkıntı yok , yine görmüş olduk 5 dk da 1718 1720 görebileceğimiz bir ons var karşımızda , relaxxx

Beyaz_martı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyaz_martı ()

Ons yükselemiyor yükseliyor dusuyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum