Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0832 16:42:24
EUR 35.4412 16:42:24
USD 32.6958 16:42:24
ALTIN ONS $2384.1500 16:42:24

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gram, alt yoruma ek olarak; 367,10 sevyelerinde günlük kapanış yapan Gram altın 359,86-371,96 yatay bant aralığındadır.
Dünki gram yorumumda 366 civarı ve altında parça alım yapılabileceğini, 364,53 altı günlük kapanış halinde alımda acele edilmemesi yönünde paylaşım yapmıştım.
Dirençler; 370,70 - 371,96 - 372,68 olup, 371,96 üstü 1h ve 4h kapanışı gelirse yukarıda 376,55-378,74 dirençleri takip edilebilir.
359,86-371,96 yatay bant aralığında gram yukarıda 371,96 ve az üstünü aşağıda 359,86 ve az altını test etme ihtimali olup, yukarıda 371,96 ve üstünü test etmiş şu anda 366,26 desteğini test edecek gibi görünüyor, 366,26 altında hiç 1h kapanışı yapmadığı düşünülürse son günlerde, 366,26 altı 1h kapanışında, 4h olursa daha iyi olur 359,86 yatay bant alt desteği takip edilebilir diye düşünüyorum. 366,26 yükseliş kanalı desteğidir.

tarbaz5101 yorumu (5 saat önce) Cevap yaz
Sürekli bir şey alma isteğinde olmak bence insanları yanılgıya düşürüyor.
Gram altın, Stokastik RSİ'ye göre günlükte 9 sevyelerinde ve alınabilir görünüyor, ancak mavi çizgi kırmızı çizgiyi henüz yukarı yönlü kesmiş değil, ayıca haftalık ve aylık bazda hala aşağı gideri var görünüyor, hatta aylıkta hala 90 sevyelerinde ki 80-90 aralığı SAT olan bir indikatörde bu sevyelerde alım bana göre hala risktir, Mayıs ayında mavi çizginin kırmızı çizgiyi aşağı yönlü kestiği görülmekte ve SAT sinyali gelmiş.
gbpUSD 1,3160 , EURUSD'nin 1,1460 hedefi olsada TL. bazında çok değerlenmeyebilirler, parite bazında yükseliş eğiliminde olsalarda TL. bazında Stokastik RSİ'ye göre aylıkta gbp 85 sevyesinde SAT sinyali vermiş, euro hala 90 üstünde ve daha yeni SAT sinyali vermiş, günlükte her ikiside 80 sevyelerinde 3-4 Haziran aralığında SAT sinyali vermiştir.
Ban göre bu dönemde alınacak en iyi şey TL. gibi görünüyor, takip ettiklerim arasında. Son karar riski alacak olanlarındır.
NOT: Stokastik RSİ indikatörüne bugün itibariyle ilk defa bakmış bulunuyorum.

Yorumlar (86)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Cümlemizin inşaAllah, nasıl keyifler ons 1718 üstü kapanış yapsa ne güzel olurdu )

Beyaz_martı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

O zaman işimiz zor

0BeğenmedimŞikayet

Beyaz_martı ()

Onsun kafa toprağa bakiyor

Kds için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Hocam ons yukarıya niyi gitmiyor

1BeğenmedimŞikayet

Beyaz_martı ()

Iyiligin daim olsun

ramazan4747 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

::))) dünde özlem rica etti ama vergilerden geri alım için elim gitmiyor. ::))) yoksa kaç kez elim gitti

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Yarın son umutlarım.

Altş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altş ()

Bugünden umudunu kesmedin mi hocam?

61altın61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Çok iyiyim hamdolsun sen nasıl dostum

0BeğenmedimŞikayet

Beyaz_martı ()

Ramazan nasilsin

0BeğenmedimŞikayet

amphioxus ()

Ben bozdurdum yükselir birazdan

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Denesek mi :) bizim için kendini feda et

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Hocam bozma aman uzun vadede bekliyelim beraber.

1BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

inşallah hocam benden de saygılar ...

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

önemli veri felan yok o veri benim ta kendisiyim. :) bir parça bozayım bakın nasıl yükseliyor yemin ederim ya :)

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

İnşallah yükselir hocam. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

bilmem :) o kadarına gelemedim kendimi eğitmede :) ama düşüyor oluşacak mumum rengi belli oluyor

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Doji duruyomu

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Bugün ve yarın önemli benim için hocam inş. İstediğimiz rakamlar gelir.

0BeğenmedimŞikayet

yaman1986 ()

Kararsız ons demek oluyor

Gamedan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

sert yükseliş veya sert düşüş belirtiyormuş. şimdi arkasından oluşacak muma bağlı kırmızı veya yeşil.?

Gamedan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gamedan ()

Doji ne oluyor?

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Olmayalım 2 aydır gramdayım bi 3 ay daha ekleme

43byn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Angaralıı06 ()

Oldumu hocam doji?

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Firari6161 ()

Tahmini kaça kadar düşüş olur. Farklı günlerde o kadar soru sordum daha tek cevap alamadım ama

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

bu ne zaman belli olur. ayrıca düşüş trendindeyiz nasıl olacak bu?

0BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

Tarbaz hoca 2 hafta sonra 5000 tl lazım 384 ten 40 gr aldım. daha düşermi yarısını çıkayım mı. bekleyim mi 2 hafta daha

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Umarım doji den sonra sert yükselir.

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

O zaman doji olmasının hocamm ne zaman belli olacak

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

inan ki yiitirdim doji de oluştu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum