Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 14:18:50
EUR 34.6488 14:18:50
USD 32.2596 14:18:50
ALTIN ONS $2341.0000 14:18:50

Konu: <@kıncı> oRta vadeLi Ons ßekLentim

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

Herkez yükseLicek derken ßöyLe ŞeyLer PayLaşmaya Korkuyorum :) Adı üstünde oRta vadeLi yarın yada haftaya oLaßiLecek ßirşey deqiLdir..

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Teknik DüzeLTme Yetmez mi ? Hiç Durmadan Kaça Kadar Çıkınca Düşecegine İnanıLacak Acaba?

erdem86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karasulu ()

Ustam bende bu hafta 400 gidip bu sefer düşüş öngörüyorum 369 gibi ytd.

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Heysen ()

Asil olmasi gereken bu kesinlikle
Ruzgari arkasina alip yorum yapan cok
Herkes saygi duymali birbirinin dusuncesine

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

NasıL yani Nerden Çıkardınız ÖyLe Diyecegimi?

vedat0150 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vedat0150 ()

Önce yükselip de sonra düşerse bu seferde diyeceksiniz ki ben demiştim düşecek diye

0BeğenmedimŞikayet

erdem86 ()

Adamsın. Hadi inşallah da mantık li bir açıklaması var mı? Neden ?

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Neden Yadırgıyorsunuz ki 1160 dan ßaşLıyıp 1760 gören ßir Fiyat %50 düzeLtme Yapması gayet normaLdir. ßu arada 1460 o 1500 deqiL :)

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Inşallah yanılan sen olursun:) 1795 gelsin artık

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ßen şimdilik ÇogunLugun YükseLicek demesine karşı Düşecek Diyrum ßakaLım Zaman Kimi hakLı Çıkaracak..

Heysen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Nasıl yani 1500 mü o ben mi yanlış gördüm

0BeğenmedimŞikayet

Heysen ()

Olabilir tompul parmaklara bakar o iş zamanini da onlar belirliyor
Genelde zaten yukselis olunca yukselicek
Dusus olunca dusucek deniyor
Aksini tarzda konusan linc yiyor degisik bir platform

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

SizLer Kazanın Yeterki ßen YanıLayım Hiç ÖnemLi DeqiL :)

buhek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

buhek ()

elinize sağlık hocam, ama inşallah bu seferlik yanılın diye istedim :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum