Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 03:00:20
EUR 34.7748 03:00:20
USD 32.4684 03:00:20
ALTIN ONS $2337.9850 03:00:20

Grafiği gönderen: Aytaç_fb41

⭐⭐⭐Aytaç_fb41 ()
Ons
Arkadaşlar merhaba, Ters Fincan oluştu ve kırılma bölgesini geçti formasyon çalışırsa 1708.55 e gitmek isteyebilir bilginize...

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Tamam hocam sagol

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Sagol hocam

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Abla son gram çalışmama da bak derim duruma göre kararını verebilirsin uygun gördüğün seviyeler de işlem yapabilirsin gönlüne göre olmasını dilerim bol kazançlar.

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Gümüş ve gram altında, kademe alımlara başlasak mı Aralık ayına kadar

0BeğenmedimŞikayet

Hayri_Cund ()

Hocam sen çok zorladı ya.. Yorumlarına denk geldim birkaç kez riskli bölgelerde ufak karla al sat yaptın diye hatırlıyorum.. Belliydi böyle bir çekilme olacağı parayı 350nin altında alanlar kazandı 370den sonra hep dedim buralar çok riskli her yediden dönebilirdi.. Hayırlısı olsun hakkında nasip değilmiş demek ki

0BeğenmedimŞikayet

Mlh61 ()

Ben seni geçen haftada uyardım sen satayımmı dedin ben sana kalmış sat diyemem dedim sen satmaya niyetliydin hatta sana satmazsın satmazsın gelir dipten satarsın sonra yukarı gider pişman olursun dedim

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeşim sattım 100gr kaldı . ev durumu var bakalım. demek nasip degilmks para kazanıp yemek. vardir bundada bir hayır. kizdigim şey geçen hafta satmayip diplere yakın yerde satmam. dedim ya nasip işte kendi elimizle de işte nasibimizj yiyoruz. bile bile lades olurmu insan.380lerden bozmak gel buradan boz. neyse kardeşim bakalım

Mlh61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mlh61 ()

Sana çok kızıyorum Bak altın çok geri gelecek bu benim tahminim ben eşimin kolundakileri bile satacağım istedim Yok dedi ikna etmeye çalışıyorum 215 den almıştım 63 grm bakalım ikna edebilirmiyim

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Allah razı olsun kardeşim ayenn öyle su ev olsun buradan uzaklasacagim artık. zarar 8bin yarısını sattim elimde yarışı kaldı. gecen hafta cuma zarsr 4bin di ozaman satacaktim neyse geçti gitti şunu yapsaydım bunu yapsaydım olacak iş değil bu laflar mevlam neylerse güzel eyler inşallah

40_TİMSAH_40 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

40_TİMSAH_40 ()

Evet Aytaç hocanın yorumlarında düşüş yönünde bunları bu verileri kendine baz al kendine yön tain et pozisyon al hocam böyle 3-4 yorumcunun takip ettiğin insan olsun paniğe kapılma tavsiyeleri kendi görüşünle birleştir pozisyon al ister al ister SAT ama hazırlıklı ol Bağlayıcı hocam aslında sen tecrübelisin daha dünkü değilsin bu işlerde inşallah hakkında hayırlı olur evini alırsın saygılar... Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Ben teşekkür ederim Kobra bol kazançların olsun.

Kobrayakışıklı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeş zaten ne diyor bak kapanış 372 altında olursa 361e kadar gitme ihtimali var

gümüşşşşş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

Hocam çok teşekkür ederiz bilgiler için

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Gram için güncel çalışmama bakabilirsiniz kritik fiyat bölgelerini paylaştım fiyat hareketlerine göre karar verebilirsiniz bol kazançlar dilerim saygılar.

gümüşşşşş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Altı gelirmi hocam gram almayı düşünüyorum dünkü 368 kacîrdım

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Teşekkürler Ferdi bol kazançlar dilerim.

Ferdi_57 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Mükemmel...

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Aynen hocam maşallahınız var yanıltıyor bizi.

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Günaydınlar abla güncel çalışma paylaştım alım seviyeleri olabilir gönlüne göre olmasını dilerim.

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Günaydın güzel yürekli kardeşim iyisin inşallah. Eline emeğine sağlık. Bu onsun daha aşağılara gitme durumu nedir. gram alım bölgesi olabilirmi. Sevgiyle kal

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Ben teşekkür ederim sayın Runsilver hayırlı kazançlar.

Runsilver için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Bağlayıcı biliyorsunuz ben alın yada satın demiyorum analizlerimi paylaşırım karar sizindir zaten çalışmalarımda detaylıca bilgi veriyorum trend düşüş yönlü devam ediyor olsada bu sorumluluk sizde bu konuda fikir beyan etmiyorum maalesef.

2BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Aytaç usta bubons 1588e gidermi benim gramlari bozup ev alma durumum oldu bana yardımcı olursanız . eğer gitme durumubolursa buradan bozayim dahda zarar etmeyeyim

1BeğenmedimŞikayet

Runsilver ()

Tskler kardesim.. eline saglik.. hayirli bayramlar..

9BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Alt yoruma müteakip 6 gün süreli bu hedefimizde gerçekleşti değerlendiren arkadaşlara bol kazançlar devam edenlere hayırlı olsun diyorum, bu vergi sürecinde artık al- sat çok yapılamayacak olsa da imkan elverdikçe, müsait oldukça teknik değerlendirme yapmaya devam edicem. Rabbim herkesin gönlüne göre versin kazancımız daim bereketi bol olsun...

@Ferdi_57 @Akif44 @Mustafaaykan @Marmaris22_ @Runsilver @Hayalbaz35 @Rüzgârın_aşkı @Yeşim35 @Rolex @Fenr

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Eyvallah sayın Ege varolasın

Ege_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Grafik atanda oldu 363gelecek diye onu görmeme rağmen yine bozmadım. saka gibi. sabirla ve bir anda düşmüyor onu gördük.

SabredenKazanır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SabredenKazanır ()

Piyasa kapalı diye vurdukça vurdular.. Yuzde 1 vergi çok zaten millet bankadan iş yapmayı bırakır

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Ah kardeş 377idi sabah ya sabha şaka gibi

SabredenKazanır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Semacan ()

Bayraminiz kutlu olsun hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum